Hem › Arbetsgivare › The Devereux Foundation › Assistant Program Manager
Assistant Program Manager hos The Devereux Foundation: H-1B-löner
77 anmälningar om arbetsvillkor för titeln Assistant Program Manager hos The Devereux Foundation. Medianbaslön $45 261; mittenhalva $42 318–$46 592.
Ansökningar (LCAs)77
Medianlön$45 261
Mittenhalvan av löner$42 318–$46 592
10:e–90:e percentilen$40 144–$49 335
Per räkenskapsår
| Budgetår | LCAs | Medianlön |
|---|---|---|
| FY2023 | 24 | $42 390 |
| FY2024 | 34 | $45 760 |
| FY2025 | 13 | $45 282 |
| FY2026 | 4 | $52 010 |
Ansökningar
| Baslön | Plats | Inlämnad | Startdatum | Status |
|---|---|---|---|---|
| $48 838 Nivå II | Rutland, MA | 27 jan. 2026 | 27 jan. 2026 | Certifierad |
| $45 282 Nivå II | Tivoli, NY | 7 jan. 2026 | 1 mars 2026 | Certifierad |
| $55 182 Nivå I | Rutland, MA | 4 nov. 2025 | 15 nov. 2025 | Certifierad |
| $60 403 Nivå I | Red Hook, NY | 30 sep. 2025 | 9 okt. 2025 | Certifierad |
| $45 282 Nivå II | Red Hook, NY | 23 sep. 2025 | 10 okt. 2025 | Certifierad |
| $55 182 Nivå I | Rutland, MA | 19 sep. 2025 | 19 sep. 2025 | Certifierad |
| $55 182 Nivå I | Rutland, MA | 20 aug. 2025 | 20 aug. 2025 | Certifierad |
| $39 208–$48 412 Nivå I | Rutland, MA | 19 aug. 2025 | 19 aug. 2025 | Certifierad |
| $48 838 Nivå II | Rutland, MA | 11 juli 2025 | 11 juli 2025 | Certifierad |
| $39 208 Nivå I | Rutland, MA | 11 juli 2025 | 11 juli 2025 | Certifierad |
| $47 965 Nivå II | Rutland, MA | 10 mars 2025 | 15 apr. 2025 | Certifierad |
| $37 315–$47 167 Nivå I | Rutland, MA | 28 feb. 2025 | 15 apr. 2025 | Certifierad |
| $38 605–$45 760 Nivå I | Poughkeepsie, NY | 23 jan. 2025 | 23 jan. 2025 | Certifierad |
| $47 965–$49 198 Nivå II | Rutland, MA | 8 jan. 2025 | 8 jan. 2025 | Certifierad |
| $38 605–$45 760 Nivå I | Hudson, NY | 12 dec. 2024 | 2 jan. 2025 | Certifierad |
| $37 315 Nivå I | Rutland, MA | 4 okt. 2024 | 15 nov. 2024 | Certifierad |
| $45 760 Nivå I | Red Hook, NY | 26 sep. 2024 | 2 nov. 2024 | Certifierad |
| $48 776 deltid · Nivå II | Rutland, MA | 17 sep. 2024 | 17 sep. 2024 | Certifierad |
| $48 776 deltid · Nivå II | Rutland, MA | 17 sep. 2024 | 17 sep. 2024 | Certifierad |
| $51 390 Nivå II | Rutland, MA | 13 sep. 2024 | 15 okt. 2024 | Certifierad |
| $49 785 Nivå II | Rutland, MA | 13 sep. 2024 | 13 sep. 2024 | Certifierad |
| $48 862 Nivå II | Rutland, MA | 4 sep. 2024 | 4 sep. 2024 | Certifierad |
| $45 261 Nivå I | Red Hook, NY | 1 aug. 2024 | 1 aug. 2024 | Certifierad |
| $45 261 Nivå I | Red Hook, NY | 1 aug. 2024 | 1 aug. 2024 | Certifierad |
| $45 760 Nivå I | Lake Karine, NY | 1 aug. 2024 | 26 aug. 2024 | Certifierad |
| $46 800 Nivå I | Rutland, MA | 17 juli 2024 | 17 juli 2024 | Certifierad |
| $47 216 Nivå I | Fitchburg, MA | 12 juli 2024 | 12 juli 2024 | Certifierad |
| $45 261 Nivå I | Hudson, NY | 8 juli 2024 | 8 juli 2024 | Certifierad |
| $45 261 Nivå I | Poughkeepsie, NY | 3 juli 2024 | 4 juli 2024 | Certifierad |
| $45 261 Nivå II | Red Hook, NY | 11 juni 2024 | 11 juni 2024 | Certifierad |
| $46 384 Nivå II | Rutland, MA | 31 maj 2024 | 31 maj 2024 | Certifierad |
| $46 384 Nivå II | Rutland, MA | 30 maj 2024 | 30 maj 2024 | Certifierad |
| $45 261 Nivå II | Red Hook, NY | 29 maj 2024 | 29 maj 2024 | Certifierad |
| $45 760–$52 000 Nivå II | Poughkeepsie, NY | 30 jan. 2024 | 1 mars 2024 | Certifierad |
| $47 840–$52 000 Nivå II | Poughkeepsie, NY | 29 jan. 2024 | 1 feb. 2024 | Certifierad |
| $45 760–$52 000 Nivå II | Lake Katrine, NY | 29 jan. 2024 | 1 feb. 2024 | Certifierad |
| $45 760 Nivå I | Hudson, NY | 29 jan. 2024 | 12 feb. 2024 | Certifierad |
| $45 760 Nivå I | Red Hook, NY | 29 jan. 2024 | 12 feb. 2024 | Certifierad |
| $45 760 Nivå I | Red Hook, NY | 29 jan. 2024 | 12 feb. 2024 | Certifierad |
| $45 760 Nivå I | Lake Katrine, NY | 29 jan. 2024 | 12 feb. 2024 | Certifierad |
| $44 720 Nivå I | Rutland, MA | 23 jan. 2024 | 2 mars 2024 | Certifierad |
| $45 367 Nivå I | Germantown, NY | 19 dec. 2023 | 8 jan. 2024 | Certifierad |
| $44 512 Nivå I | Rutland, MA | 14 nov. 2023 | 17 dec. 2023 | Certifierad |
| $49 650 Nivå I | Rutland, MA | 14 nov. 2023 | 17 dec. 2023 | Certifierad |
| $49 925 Nivå I | Rutland, MA | 14 nov. 2023 | 27 nov. 2023 | Certifierad |
| $46 925 Nivå II | Rutland, MA | 7 nov. 2023 | 7 nov. 2023 | Certifierad |
| $45 718 Nivå II | Rutland, MA | 3 nov. 2023 | 4 nov. 2023 | Certifierad |
| $46 925 Nivå II | Rutland, MA | 27 okt. 2023 | 27 okt. 2023 | Certifierad |
| $42 099 Nivå II | Rutland, MA | 17 okt. 2023 | 18 okt. 2023 | Certifierad |
| $42 099 Nivå II | Rutland, MA | 6 okt. 2023 | 6 okt. 2023 | Certifierad |
| $43 306 Nivå II | Rutland, MA | 6 okt. 2023 | 6 okt. 2023 | Certifierad |
| $42 432 Nivå II | Rutland, MA | 4 okt. 2023 | 4 okt. 2023 | Certifierad |
| $43 534 Nivå II | Rutland, MA | 27 sep. 2023 | 6 nov. 2023 | Certifierad |
| $46 925 Nivå II | Rutland, MA | 17 aug. 2023 | 18 aug. 2023 | Certifierad |
| $43 701 Nivå II | Rutland, MA | 19 juni 2023 | 22 juni 2023 | Certifierad |
| $44 054 Nivå II | Poughkeepsie, NY | 15 juni 2023 | 17 juni 2023 | Certifierad |
| $40 726 Nivå II | Tivoli, NY | 15 juni 2023 | 17 juni 2023 | Certifierad |
| $42 890 Nivå II | Rutland, MA | 8 juni 2023 | 10 juni 2023 | Certifierad |
| $42 494 Nivå II | Rutland, MA | 8 juni 2023 | 10 juni 2023 | Certifierad |
| $43 701 Nivå II | Rutland, MA | 4 maj 2023 | 10 maj 2023 | Certifierad |
| $42 349 Nivå II | Rutland, MA | 4 apr. 2023 | 6 apr. 2023 | Certifierad |
| $43 493 Nivå II | Saugerties, NY | 27 mars 2023 | 30 mars 2023 | Certifierad |
| $42 286 Nivå II | Red Hook, NY | 7 mars 2023 | 7 mars 2023 | Certifierad |
| $43 493 Nivå II | Tivoli, NY | 2 mars 2023 | 2 mars 2023 | Certifierad |
| $42 153 Nivå II | Webster, MA | 14 feb. 2023 | 15 feb. 2023 | Certifierad |
| $43 950 Nivå II | Red Hook, NY | 6 feb. 2023 | 6 feb. 2023 | Certifierad |
| $44 803 Nivå II | Pleasant Valley, NY | 6 feb. 2023 | 6 feb. 2023 | Certifierad |
| $42 432 Nivå II | Rutland, MA | 25 jan. 2023 | 27 jan. 2023 | Certifierad |
| $40 144 Nivå I | Rutland, MA | 20 jan. 2023 | 20 jan. 2023 | Certifierad |
| $41 080 Nivå II | Red Hook, NY | 13 jan. 2023 | 13 jan. 2023 | Certifierad |
| $41 662 Nivå II | Rutland, MA | 11 jan. 2023 | 15 jan. 2023 | Certifierad |
| $43 493 Nivå II | Clermont, NY | 26 dec. 2022 | 26 dec. 2022 | Certifierad |
| $40 144 Nivå I | Rutland, MA | 29 nov. 2022 | 30 nov. 2022 | Certifierad |
| $41 891 Nivå II | Red Hook, NY | 28 nov. 2022 | 28 nov. 2022 | Certifierad |
| $38 064 Nivå I | Rutland, MA | 8 nov. 2022 | 8 nov. 2022 | Certifierad |
| $40 976 Nivå I | Rutland, MA | 20 okt. 2022 | 21 okt. 2022 | Certifierad |
| $40 165 Nivå I | Rutland, MA | 7 okt. 2022 | 9 okt. 2022 | Certifierad |
Assistant Program Manager hos alla arbetsgivare →
Andra jobb hos The Devereux Foundation
- Habilitation Counselor$38 605
- Direct Care Professional$36 358
- Teacher$58 598
- Case Coordinator$45 469
- Clinician$53 820
- Program Manager$60 403
- Program Director$53 893
- Program Supervisor$46 238
- Board Certified Behavior Analyst (BCBA)$80 000
- Program Coordinator$47 965
- Case Coordinator (Rehabilitation Counselor)$46 176
- Campus Coordinator$55 182
Löner är den lägre nivån av den erbjudna lönen i varje ansökan, omräknad till årsbelopp; statistiken använder endast certifierade heltidsansökningar. En LCA är inte ett visumgodkännande och en LCA kan täcka flera tjänster. Källa: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskalår 2023–2026 (senaste beslut 30 juni 2026).