Lönedata för H-1B

Hem › Arbetsgivare › Ventois, Inc › Talend Developer

Talend Developer hos Ventois, Inc: H-1B-löner

7 anmälningar om arbetsvillkor för titeln Talend Developer hos Ventois, Inc. Medianbaslön $108 181; mittenhalva $107 279–$112 133.

Ansökningar (LCAs)7
Medianlön$108 181
Mittenhalvan av löner$107 279–$112 133
10:e–90:e percentilen$101 999–$117 495

Per räkenskapsår

BudgetårLCAsMedianlön
FY20233$108 181
FY20243$114 026
FY20251$108 000

Ansökningar

BaslönPlatsInlämnadStartdatumStatus
$108 000–$108 001
Nivå II
Aubrey, TX14 nov. 202414 nov. 2024Certifierad
$122 699–$122 700
Nivå II
New Market, MD23 aug. 202423 aug. 2024Certifierad
$106 558–$106 559
Nivå II
Bolingbrook, IL16 juli 202416 juli 2024Certifierad
$114 026–$114 027
Nivå II
New Market, MD31 okt. 202331 okt. 2023Certifierad
$110 240–$110 241
Nivå II
Herndon, VA2 juni 20232 juni 2023Certifierad
$95 160–$95 161
Nivå II
Goodyear, AZ31 jan. 202331 jan. 2023Certifierad
$108 181–$108 182
Nivå II
Burlington, MA30 jan. 202330 jan. 2023Certifierad

Talend Developer hos alla arbetsgivare →

Andra jobb hos Ventois, Inc

Löner är den lägre nivån av den erbjudna lönen i varje ansökan, omräknad till årsbelopp; statistiken använder endast certifierade heltidsansökningar. En LCA är inte ett visumgodkännande och en LCA kan täcka flera tjänster. Källa: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskalår 2023–2026 (senaste beslut 30 juni 2026).