Ana Sayfa › İşverenler › Embecta Medical I LLC
Embecta Medical I LLC: H-1B maaşları ve sponsorluk
Embecta Medical I LLC, 2023–2026 mali yıllarında H-1B ve ilgili vizeler için 14 adet iş koşulları başvurusu sundu; onaylanan: 14. Medyan teklif edilen maaş: $107.500.
Embecta Medical I LLC H-1B vizelerini sponsorluyor mu?
Embecta Medical I LLC, 2023–2026 mali yıllarında 14 adet iş koşulları başvurusu sundu; son başvuru 26 Tem 2024 tarihinde yapıldı. Bir LCA, H-1B dilekçesinin ilk adımıdır, dolayısıyla işveren H-1B çalışanlarını sponsorlamış veya sponsorlamaya hazırlanmıştır; bu, belirli bir iş için sponsorluk garantisi vermez. İşverenin kendi iş ilanlarını kontrol edin.
İş unvanına göre maaşlar
| İş Unvanı | LCA Sayısı | Medyan Maaş |
|---|---|---|
| Project Management Coordinator | 2 | $85.000 |
| Quality Engineer II | 2 | $80.000 |
| Quality Engineer - Product Complaints | 1 | $105.000 |
| Senior Quality Engineer - Product Complaints | 1 | $112.000 |
| Sr. R&D Engineer - Mechanical | 1 | $110.000 |
| Sr. Quality Engineer | 1 | $120.000 |
| Senior Manufacturing Engineer | 1 | $110.989 |
| Biomedical Engineer | 1 | $110.000 |
| Quality Engineer 2 | 1 | $77.000 |
| Project Engineer | 1 | $91.000 |
| Program Manager | 1 | $150.000 |
| Senior Manager, Systems Engineering | 1 | $195.000 |
Mali yıla göre başvurular
| Mali Yıl | LCA Sayısı | Medyan Maaş |
|---|---|---|
| FY2023 | 5 | $105.000 |
| FY2024 | 9 | $110.000 |
Geçerli ücret seviyeleri
Çalışma Bakanlığı, her meslek ve bölge için Seviye I (başlangıç) ile Seviye IV (tam yetkin) arasında dört geçerli ücret seviyesi belirler. İşveren, işin gereksinimlerine uygun seviyeyi seçer.
İşlerin yoğun olduğu yerler
Meslekler
- Mechanical Engineers5
- Industrial Engineers4
- Computer Systems Engineers/Architects2
- Architectural and Engineering Managers2
- Bioengineers and Biomedical Engineers1
Son başvurular
| İş Unvanı | Temel Maaş | Konum | Teslim Edilme Tarihi | Başlangıç Tarihi | Durum |
|---|---|---|---|---|---|
| Program Manager | $150.000–$160.000 | Andover, MA | 26 Tem 2024 | 5 Ara 2024 | Onaylı |
| Senior Manager, Systems Engineering | $195.000 Seviye III | Andover, MA | 23 Tem 2024 | 31 Tem 2024 | Onaylı |
| Quality Engineer 2 | $77.000–$87.000 Seviye II | Holdrege, NE | 30 Nis 2024 | 1 Eki 2024 | Onaylı |
| Project Engineer | $91.000–$101.000 Seviye III | Holdrege, NE | 10 Nis 2024 | 6 Eyl 2024 | Onaylı |
| Senior Manufacturing Engineer | $110.989–$120.000 Seviye III | Andover, MA | 27 Şub 2024 | 6 Mar 2024 | Onaylı |
| Quality Engineer II | $80.000–$90.000 Seviye III | Holdrege, NE | 26 Şub 2024 | 20 Tem 2024 | Onaylı |
| Quality Engineer II | $80.000–$90.000 Seviye III | Holdrege, NE | 26 Şub 2024 | 20 Tem 2024 | Onaylı |
| Biomedical Engineer | $110.000–$120.000 Seviye III | Andover, MA | 4 Oca 2024 | 19 Oca 2024 | Onaylı |
| Sr. Quality Engineer | $120.000–$130.000 Seviye III | Andover, MA | 21 Kas 2023 | 26 Nis 2024 | Onaylı |
| Sr. R&D Engineer - Mechanical | $110.000–$120.000 Seviye III | Andover, MA | 22 Eyl 2023 | 24 Şub 2024 | Onaylı |
| Project Management Coordinator | $85.000–$95.000 Seviye II | Andover, MA | 9 May 2023 | 1 Eki 2023 | Onaylı |
| Project Management Coordinator | $85.000–$95.000 Seviye I | Andover, MA | 26 Nis 2023 | 1 Eki 2023 | Onaylı |
| Quality Engineer - Product Complaints | $105.000–$115.000 Seviye II | Andover, MA | 15 Kas 2022 | 28 Kas 2022 | Onaylı |
| Senior Quality Engineer - Product Complaints | $112.000–$132.000 Seviye III | Andover, MA | 10 Kas 2022 | 28 Kas 2022 | Onaylı |
Maaşlar, her başvuruda teklif edilen ücretin alt sınırını gösterir ve yıllık tutara çevrilmiştir; istatistikler yalnızca onaylanmış tam zamanlı başvuruları kullanır. Bir LCA, vize onayı değildir ve tek bir LCA birden fazla pozisyonu kapsayabilir. Kaynak: ABD Çalışma Bakanlığı, OFLC LCA Açıklama Verileri, 2023–2026 mali yılları (son karar 30 Haz 2026).