Ana Sayfa › İşverenler › Endurance Group, Inc.
Endurance Group, Inc.: H-1B maaşları ve sponsorluk
Endurance Group, Inc., 2023–2026 mali yıllarında H-1B ve ilgili vizeler için 17 adet iş koşulları başvurusu sundu; onaylanan: 17. Medyan teklif edilen maaş: $98.904.
Bağımlı bir H-1B işvereni, yüksek oranda H-1B çalışanına sahiptir (örneğin, 51 veya daha fazla çalışanı olan bir iş gücünün %15'i veya fazlası) ve ABD'li çalışanların yerini almaya karşı ek kurallara uymak zorundadır.
Endurance Group, Inc. H-1B vizelerini sponsorluyor mu?
Endurance Group, Inc., 2023–2026 mali yıllarında 17 adet iş koşulları başvurusu sundu; son başvuru 2 Eyl 2025 tarihinde yapıldı. Bir LCA, H-1B dilekçesinin ilk adımıdır, dolayısıyla işveren H-1B çalışanlarını sponsorlamış veya sponsorlamaya hazırlanmıştır; bu, belirli bir iş için sponsorluk garantisi vermez. İşverenin kendi iş ilanlarını kontrol edin.
İş unvanına göre maaşlar
| İş Unvanı | LCA Sayısı | Medyan Maaş |
|---|---|---|
| Software Developer Engineer in Test | 3 | $98.904 |
| SOA Tester | 2 | $83.522 |
| Software Developer Engineering in Test | 2 | $81.827 |
| Software Programmer | 2 | $68.848 |
| Senior Site Reliability Engineer | 2 | $106.974 |
| Lead Technologist | 1 | $98.904 |
| Quality Assurance Engineer | 1 | $98.280 |
| Lead Testing(SDET) | 1 | $110.000 |
| Software Engineer | 1 | $102.294 |
| Systems Performance Engineer | 1 | $106.974 |
| Software Developer | 1 | $112.923 |
Mali yıla göre başvurular
| Mali Yıl | LCA Sayısı | Medyan Maaş |
|---|---|---|
| FY2023 | 12 | $92.716 |
| FY2024 | 4 | $106.974 |
| FY2025 | 1 | $112.923 |
Geçerli ücret seviyeleri
Çalışma Bakanlığı, her meslek ve bölge için Seviye I (başlangıç) ile Seviye IV (tam yetkin) arasında dört geçerli ücret seviyesi belirler. İşveren, işin gereksinimlerine uygun seviyeyi seçer.
İşlerin yoğun olduğu yerler
- Irving, TX6
- Leander, TX2
- Blue Ash, OH2
- Scottsdale, AZ2
- Charlotte, NC2
- McKinney, TX1
- Chandler, AZ1
- Indian Trail, NC1
Meslekler
- Software Developers9
- Computer Systems Engineers/Architects3
- Software Quality Assurance Analysts and Testers3
- Computer Programmers2
Son başvurular
| İş Unvanı | Temel Maaş | Konum | Teslim Edilme Tarihi | Başlangıç Tarihi | Durum |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Developer | $112.923 Seviye II | Irving, TX | 2 Eyl 2025 | 1 Eki 2025 | Onaylı |
| Systems Performance Engineer | $106.974 Seviye II | Indian Trail, NC | 27 Haz 2024 | 5 Tem 2024 | Onaylı |
| Senior Site Reliability Engineer | $106.974–$107.000 Seviye II | Charlotte, NC | 2 Nis 2024 | 10 Nis 2024 | Onaylı |
| Senior Site Reliability Engineer | $106.974–$107.000 Seviye II | Charlotte, NC | 29 Mar 2024 | 26 Nis 2024 | Onaylı |
| Software Engineer | $102.294–$102.300 Seviye II | Chandler, AZ | 17 Eki 2023 | 15 Kas 2023 | Onaylı |
| Software Developer Engineering in Test | $80.974–$99.500 Seviye III | Scottsdale, AZ | 12 Haz 2023 | 15 Haz 2023 | Onaylı |
| SOA Tester | $79.893–$90.000 Seviye III | Blue Ash, OH | 12 Haz 2023 | 15 Haz 2023 | Onaylı |
| Software Programmer | $68.848–$70.000 Seviye II | Irving, TX | 12 Haz 2023 | 1 Eki 2023 | Onaylı |
| Software Programmer | $68.848–$70.000 Seviye II | Irving, TX | 12 Haz 2023 | 1 Eki 2023 | Onaylı |
| Lead Testing(SDET) | $110.000–$125.000 Seviye IV | McKinney, TX | 11 Haz 2023 | 15 Haz 2023 | Onaylı |
| Software Developer Engineering in Test | $82.680–$99.902 Seviye III | Scottsdale, AZ | 11 May 2023 | 15 May 2023 | Onaylı |
| SOA Tester | $87.152–$90.000 Seviye III | Blue Ash, OH | 10 May 2023 | 15 May 2023 | Onaylı |
| Lead Technologist | $98.904–$98.905 Seviye II | Irving, TX | 23 Mar 2023 | 31 Mar 2023 | Onaylı |
| Quality Assurance Engineer | $98.280–$98.281 Seviye III | Leander, TX | 14 Mar 2023 | 21 Mar 2023 | Onaylı |
| Software Developer Engineer in Test | $112.362–$112.363 Seviye III | Leander, TX | 7 Mar 2023 | 14 Mar 2023 | Onaylı |
| Software Developer Engineer in Test | $98.904–$99.000 Seviye II | Irving, TX | 1 Mar 2023 | 13 Mar 2023 | Onaylı |
| Software Developer Engineer in Test | $98.904–$111.180 Seviye II | Irving, TX | 1 Mar 2023 | 13 Mar 2023 | Onaylı |
Maaşlar, her başvuruda teklif edilen ücretin alt sınırını gösterir ve yıllık tutara çevrilmiştir; istatistikler yalnızca onaylanmış tam zamanlı başvuruları kullanır. Bir LCA, vize onayı değildir ve tek bir LCA birden fazla pozisyonu kapsayabilir. Kaynak: ABD Çalışma Bakanlığı, OFLC LCA Açıklama Verileri, 2023–2026 mali yılları (son karar 30 Haz 2026).