Ana Sayfa › İşverenler › Performance Food Group, Inc.
Performance Food Group, Inc.: H-1B maaşları ve sponsorluk
Performance Food Group, Inc., 2023–2026 mali yıllarında H-1B ve ilgili vizeler için 17 adet iş koşulları başvurusu sundu; onaylanan: 16. Medyan teklif edilen maaş: $138.972.
Performance Food Group, Inc. H-1B vizelerini sponsorluyor mu?
Performance Food Group, Inc., 2023–2026 mali yıllarında 17 adet iş koşulları başvurusu sundu; son başvuru 23 Haz 2026 tarihinde yapıldı. Bir LCA, H-1B dilekçesinin ilk adımıdır, dolayısıyla işveren H-1B çalışanlarını sponsorlamış veya sponsorlamaya hazırlanmıştır; bu, belirli bir iş için sponsorluk garantisi vermez. İşverenin kendi iş ilanlarını kontrol edin.
İş unvanına göre maaşlar
| İş Unvanı | LCA Sayısı | Medyan Maaş |
|---|---|---|
| IT Product Line Service Manager | 2 | $115.000 |
| Sr. Developer I | 2 | $123.432 |
| Sr. Data Analyst II | 2 | $132.184 |
| Senior Developer I | 1 | $110.000 |
| Engineer, Cloud DevOps | 1 | $151.986 |
| Director, Network & Voice Services | 1 | $200.000 |
| Sr. Network Engineer | 1 | $140.000 |
| Area Manager | 1 | $175.000 |
| Financial Analyst (Accountant II) | 1 | $100.000 |
| Security Engineering Manager | 1 | $155.000 |
| Sr Cloud Architect II | 1 | $175.000 |
| Sr Developer II | 1 | $137.945 |
| Senior Cloud Engineer | 1 | $157.248 |
| Sr. Manager, IT | 1 | $160.040 |
Mali yıla göre başvurular
| Mali Yıl | LCA Sayısı | Medyan Maaş |
|---|---|---|
| FY2023 | 4 | $115.000 |
| FY2024 | 2 | $123.432 |
| FY2025 | 6 | $136.092 |
| FY2026 | 5 | $157.248 |
Geçerli ücret seviyeleri
Çalışma Bakanlığı, her meslek ve bölge için Seviye I (başlangıç) ile Seviye IV (tam yetkin) arasında dört geçerli ücret seviyesi belirler. İşveren, işin gereksinimlerine uygun seviyeyi seçer.
İşlerin yoğun olduğu yerler
- Richmond, VA8
- Englewood, CO2
- Schaumburg, IL2
- Fuquay Varnia, NC1
- Westlake, TX1
- Torrance, CA1
- Stockton, CA1
- Fuquay Varina, NC1
Meslekler
- Software Developers7
- Computer Systems Engineers/Architects4
- Data Scientists2
- Computer and Information Systems Managers1
- Network and Computer Systems Administrators1
- Sales Managers1
- Accountants and Auditors1
Son başvurular
| İş Unvanı | Temel Maaş | Konum | Teslim Edilme Tarihi | Başlangıç Tarihi | Durum |
|---|---|---|---|---|---|
| Sr. Manager, IT | $160.040 Seviye IV | Richmond, VA | 23 Haz 2026 | 12 Eki 2026 | Onaylı |
| Senior Cloud Engineer | $157.248 Seviye IV | Fuquay Varina, NC | 27 Nis 2026 | 27 Ağu 2026 | Onaylı |
| Sr Developer II | $137.945 | Englewood, CO | 30 Mar 2026 | 21 Eyl 2026 | Onaylı |
| Sr Cloud Architect II | $175.000 Seviye IV | Richmond, VA | 13 Şub 2026 | 23 Şub 2026 | Onaylı |
| Security Engineering Manager | $155.000 Seviye IV | Richmond, VA | 12 Ara 2025 | 12 Oca 2026 | Onaylı |
| Sr. Data Analyst II | $132.184 | Richmond, VA | 5 Haz 2025 | 1 Eki 2025 | Onaylı |
| Sr. Data Analyst II | $132.184–$136.000 | Richmond, VA | 5 Haz 2025 | 1 Eki 2025 | Onaylı |
| Area Manager | $175.000 Seviye I | Torrance, CA | 20 May 2025 | 1 Eki 2025 | Onaylı |
| Financial Analyst (Accountant II) | $100.000 Seviye III | Stockton, CA | 7 May 2025 | 1 Eki 2025 | Onaylı |
| Sr. Network Engineer | $140.000 Seviye II | Richmond, VA | 15 Mar 2025 | 31 Mar 2025 | Onaylı |
| Director, Network & Voice Services | $200.000 | Westlake, TX | 25 Kas 2024 | 9 Ara 2024 | Onaylı |
| Sr. Developer I | $123.432 Seviye II | Schaumburg, IL | 29 Tem 2024 | 10 Kas 2024 | Onaylı |
| Sr. Developer I | $123.432 Seviye II | Schaumburg, IL | 25 Tem 2024 | 10 Kas 2024 | Reddedildi |
| Senior Developer I | $110.000–$125.000 Seviye II | Englewood, CO | 22 Ağu 2023 | 21 Eyl 2023 | Onaylı |
| Engineer, Cloud DevOps | $151.986 Seviye IV | Fuquay Varnia, NC | 21 Ağu 2023 | 1 Eyl 2023 | Onaylı |
| IT Product Line Service Manager | $115.000–$135.000 Seviye IV | Richmond, VA | 5 Haz 2023 | 16 Tem 2023 | Onaylı |
| IT Product Line Service Manager | $115.000–$135.000 Seviye IV | Richmond, VA | 5 Haz 2023 | 12 Eki 2023 | Onaylı |
Maaşlar, her başvuruda teklif edilen ücretin alt sınırını gösterir ve yıllık tutara çevrilmiştir; istatistikler yalnızca onaylanmış tam zamanlı başvuruları kullanır. Bir LCA, vize onayı değildir ve tek bir LCA birden fazla pozisyonu kapsayabilir. Kaynak: ABD Çalışma Bakanlığı, OFLC LCA Açıklama Verileri, 2023–2026 mali yılları (son karar 30 Haz 2026).