Ana Sayfa › İşverenler › Prospect IT Solutions Inc
Prospect IT Solutions Inc: H-1B maaşları ve sponsorluk
Prospect IT Solutions Inc, 2023–2026 mali yıllarında H-1B ve ilgili vizeler için 19 adet iş koşulları başvurusu sundu; onaylanan: 18. Medyan teklif edilen maaş: $84.506.
Prospect IT Solutions Inc H-1B vizelerini sponsorluyor mu?
Prospect IT Solutions Inc, 2023–2026 mali yıllarında 19 adet iş koşulları başvurusu sundu; son başvuru 12 Mar 2026 tarihinde yapıldı. Bir LCA, H-1B dilekçesinin ilk adımıdır, dolayısıyla işveren H-1B çalışanlarını sponsorlamış veya sponsorlamaya hazırlanmıştır; bu, belirli bir iş için sponsorluk garantisi vermez. İşverenin kendi iş ilanlarını kontrol edin.
İş unvanına göre maaşlar
| İş Unvanı | LCA Sayısı | Medyan Maaş |
|---|---|---|
| Software Engineer | 5 | $85.000 |
| Software Developer | 3 | $77.355 |
| Software Development Engineer in Test | 2 | $93.465 |
| RF Engineer | 2 | $87.880 |
| QA Engineer | 2 | $71.282 |
| Scientist, Gene Therapy Protein Analytical Development | 1 | $115.000 |
| Vulnerability PM | 1 | $90.000 |
| Business Analyst | 1 | $70.075 |
| Application Security Engineer | 1 | $91.300 |
| Java Full Stack Developer | 1 | $90.771 |
Mali yıla göre başvurular
| Mali Yıl | LCA Sayısı | Medyan Maaş |
|---|---|---|
| FY2023 | 3 | $90.000 |
| FY2024 | 5 | $78.354 |
| FY2025 | 10 | $84.011 |
| FY2026 | 1 | $105.602 |
Geçerli ücret seviyeleri
Çalışma Bakanlığı, her meslek ve bölge için Seviye I (başlangıç) ile Seviye IV (tam yetkin) arasında dört geçerli ücret seviyesi belirler. İşveren, işin gereksinimlerine uygun seviyeyi seçer.
İşlerin yoğun olduğu yerler
- Chester Springs, PA4
- Aliso Viejo, CA2
- Fortworth, TX2
- San Diego, CA1
- Farmington Hills, MI1
- Cleveland, OH1
- Chicago, IL1
- McKinney, TX1
- Plano, TX1
- Exton, PA1
- Springfield, IL1
- Northborough, MA1
- Omaha, NE1
- Newark, DE1
Meslekler
- Software Developers4
- Computer Systems Engineers/Architects4
- Computer Programmers4
- Software Quality Assurance Analysts and Testers4
- Electronics Engineers, Except Computer2
- Chemists1
Son başvurular
| İş Unvanı | Temel Maaş | Konum | Teslim Edilme Tarihi | Başlangıç Tarihi | Durum |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Development Engineer in Test | $105.602–$105.610 Seviye III | Newark, DE | 12 Mar 2026 | 19 Mar 2026 | Onaylı |
| Software Engineer | $85.000–$85.001 Seviye II | Fortworth, TX | 28 Tem 2025 | 25 Ağu 2025 | Onaylı |
| Software Engineer | $85.000–$85.001 Seviye II | Fortworth, TX | 28 Tem 2025 | 25 Ağu 2025 | Geri Çekildi |
| QA Engineer | $71.282–$71.283 Seviye I | Aliso Viejo, CA | 19 Haz 2025 | 1 Eki 2025 | Onaylı |
| QA Engineer | $71.282–$71.283 Seviye I | Aliso Viejo, CA | 19 Haz 2025 | 1 Eki 2025 | Onaylı |
| Java Full Stack Developer | $90.771–$90.772 Seviye II | Northborough, MA | 19 Haz 2025 | 1 Eki 2025 | Onaylı |
| Software Developer | $84.011–$84.012 Seviye I | Omaha, NE | 19 Haz 2025 | 1 Eki 2025 | Onaylı |
| Software Developer | $77.355–$77.356 Seviye I | Springfield, IL | 19 Haz 2025 | 1 Eki 2025 | Onaylı |
| Application Security Engineer | $91.300 Seviye II | Exton, PA | 22 Oca 2025 | 27 Oca 2025 | Onaylı |
| RF Engineer | $98.010 Seviye II | Chester Springs, PA | 9 Kas 2024 | 11 Kas 2024 | Onaylı |
| RF Engineer | $77.750–$77.800 Seviye I | Chester Springs, PA | 29 Eki 2024 | 5 Kas 2024 | Onaylı |
| Software Developer | $67.766–$67.800 Seviye II | Cleveland, OH | 18 Haz 2024 | 1 Eki 2024 | Onaylı |
| Software Engineer | $78.354–$78.360 Seviye II | Chicago, IL | 17 Haz 2024 | 1 Eki 2024 | Onaylı |
| Business Analyst | $70.075–$70.100 Seviye II | McKinney, TX | 17 Haz 2024 | 1 Eki 2024 | Onaylı |
| Software Development Engineer in Test | $81.328–$81.350 Seviye II | Plano, TX | 2 May 2024 | 9 May 2024 | Onaylı |
| Software Engineer | $95.000 Seviye I | Chester Springs, PA | 12 Eki 2023 | 12 Eki 2023 | Onaylı |
| Software Engineer | $85.000 Seviye I | Chester Springs, PA | 15 Haz 2023 | 1 Eki 2023 | Onaylı |
| Vulnerability PM | $90.000 Seviye III | Farmington Hills, MI | 7 Haz 2023 | 1 Eki 2023 | Onaylı |
| Scientist, Gene Therapy Protein Analytical Development | $115.000 Seviye IV | San Diego, CA | 3 Oca 2023 | 16 Oca 2023 | Onaylı |
Maaşlar, her başvuruda teklif edilen ücretin alt sınırını gösterir ve yıllık tutara çevrilmiştir; istatistikler yalnızca onaylanmış tam zamanlı başvuruları kullanır. Bir LCA, vize onayı değildir ve tek bir LCA birden fazla pozisyonu kapsayabilir. Kaynak: ABD Çalışma Bakanlığı, OFLC LCA Açıklama Verileri, 2023–2026 mali yılları (son karar 30 Haz 2026).