Ana Sayfa › İşverenler › ResMed Motor Technologies Inc.
ResMed Motor Technologies Inc.: H-1B maaşları ve sponsorluk
ResMed Motor Technologies Inc., 2023–2026 mali yıllarında H-1B ve ilgili vizeler için 16 adet iş koşulları başvurusu sundu; onaylanan: 13. Medyan teklif edilen maaş: $128.000.
ResMed Motor Technologies Inc. H-1B vizelerini sponsorluyor mu?
ResMed Motor Technologies Inc., 2023–2026 mali yıllarında 16 adet iş koşulları başvurusu sundu; son başvuru 17 Haz 2026 tarihinde yapıldı. Bir LCA, H-1B dilekçesinin ilk adımıdır, dolayısıyla işveren H-1B çalışanlarını sponsorlamış veya sponsorlamaya hazırlanmıştır; bu, belirli bir iş için sponsorluk garantisi vermez. İşverenin kendi iş ilanlarını kontrol edin.
ResMed Motor Technologies Inc. için yeşil kart (PERM) başvuruları: 3 →
İş unvanına göre maaşlar
| İş Unvanı | LCA Sayısı | Medyan Maaş |
|---|---|---|
| Project Manager, QA Systems | 3 | $144.000 |
| Director, Manufacturing (Los Angeles) | 2 | $196.000 |
| Manager, Supplier Engineering | 2 | $145.000 |
| Engineer, Manufacturing Engineering | 1 | $90.000 |
| Lead Engineer, Manufacturing Engineering | 1 | $120.000 |
| Senior Supply Chain Planner | 1 | $119.000 |
| Senior Supply Chain Manager | 1 | — |
| Sr. Supplier Development Engineer | 1 | $128.000 |
| Automation Engineer | 1 | $98.000 |
| Sr. Engineer, Manufacturing Engineering | 1 | $110.000 |
| Manufacturing Engineer | 1 | $82.000 |
| Senior Engineer, Motor Design Engineering | 1 | $146.786 |
Mali yıla göre başvurular
| Mali Yıl | LCA Sayısı | Medyan Maaş |
|---|---|---|
| FY2023 | 4 | $120.000 |
| FY2024 | 3 | $123.500 |
| FY2025 | 5 | $153.000 |
| FY2026 | 4 | $145.000 |
Geçerli ücret seviyeleri
Çalışma Bakanlığı, her meslek ve bölge için Seviye I (başlangıç) ile Seviye IV (tam yetkin) arasında dört geçerli ücret seviyesi belirler. İşveren, işin gereksinimlerine uygun seviyeyi seçer.
İşlerin yoğun olduğu yerler
Meslekler
- Industrial Engineers9
- Industrial Production Managers3
- Logisticians2
- Mechanical Engineers1
- Electronics Engineers, Except Computer1
Son başvurular
| İş Unvanı | Temel Maaş | Konum | Teslim Edilme Tarihi | Başlangıç Tarihi | Durum |
|---|---|---|---|---|---|
| Senior Engineer, Motor Design Engineering | $146.786–$185.000 Seviye III | Calabasas, CA | 17 Haz 2026 | 29 Haz 2026 | Onaylı |
| Manufacturing Engineer | $82.000–$97.000 Seviye I | Calabasas, CA | 28 May 2026 | 1 Eki 2026 | Onaylı |
| Manager, Supplier Engineering | $145.000–$155.000 Seviye IV | Calabasas, CA | 12 Şub 2026 | 23 Şub 2026 | Onaylı |
| Manager, Supplier Engineering | $145.000–$155.000 Seviye III | Calabasas, CA | 12 Şub 2026 | 8 Ağu 2026 | Geri Çekildi |
| Project Manager, QA Systems | $153.000–$167.000 Seviye II | Calabasas, CA | 18 Eyl 2025 | 30 Oca 2026 | Onaylı |
| Sr. Engineer, Manufacturing Engineering | $110.000–$125.000 Seviye II | Calabasas, CA | 12 Ağu 2025 | 10 Ara 2025 | Onaylı |
| Director, Manufacturing (Los Angeles) | $196.000–$211.000 E-3 · Seviye III | Calabasas, CA | 27 Haz 2025 | 30 Haz 2025 | Onaylı |
| Automation Engineer | $98.000–$114.000 Seviye II | Calabasas, CA | 27 May 2025 | 1 Eki 2025 | Onaylı |
| Director, Manufacturing (Los Angeles) | $196.000–$211.000 E-3 · Seviye IV | Chatsworth, CA | 29 Oca 2025 | 1 Mar 2025 | Onaylı |
| Senior Supply Chain Planner | $119.000–$134.000 Seviye III | Chatsworth, CA | 6 Haz 2024 | 17 Haz 2024 | Onaylı |
| Senior Supply Chain Manager | $119.000–$134.000 Seviye III | Chatsworth, CA | 6 Haz 2024 | 17 Haz 2024 | Geri Çekildi |
| Sr. Supplier Development Engineer | $128.000–$143.000 Seviye III | Chatsworth, CA | 23 May 2024 | 1 Eki 2024 | Onaylı |
| Lead Engineer, Manufacturing Engineering | $120.000–$135.000 E-3 · Seviye III | Chatsworth, CA | 26 Haz 2023 | 1 Tem 2023 | Onaylı |
| Project Manager, QA Systems | $135.000–$150.000 Seviye II | Chatsworth, CA | 16 Ara 2022 | 30 Oca 2023 | Onaylı |
| Project Manager, QA Systems | $135.000–$150.000 Seviye II | Chatsworth, CA | 1 Ara 2022 | 10 Ara 2022 | Geri Çekildi |
| Engineer, Manufacturing Engineering | $90.000–$105.000 Seviye II | Chatsworth, CA | 1 Ara 2022 | 10 Ara 2022 | Onaylı |
Maaşlar, her başvuruda teklif edilen ücretin alt sınırını gösterir ve yıllık tutara çevrilmiştir; istatistikler yalnızca onaylanmış tam zamanlı başvuruları kullanır. Bir LCA, vize onayı değildir ve tek bir LCA birden fazla pozisyonu kapsayabilir. Kaynak: ABD Çalışma Bakanlığı, OFLC LCA Açıklama Verileri, 2023–2026 mali yılları (son karar 30 Haz 2026).