Ana Sayfa › İş Unvanları › Head of Engineering
Head of Engineering: H-1B maaşları
107 iş koşulu başvurusu Head of Engineering iş unvanını kullandı. Medyan teklif edilen temel maaş $206.000; orta %50 dilimi $150.405–$250.000.
Başvurular (LCA)107
Ortalama teklif edilen maaş$206.000
Maaşların orta yarısı$150.405–$250.000
10.–90. yüzde dilimi$140.193–$306.000
İşverenler
| İşveren | LCA Sayısı | Medyan Maaş |
|---|---|---|
| Convai Technologies Inc. | 4 | $150.000 |
| Boundless Immigration Inc | 3 | $280.000 |
| Merkle Software, Inc. | 3 | $250.000 |
| Nuritas Corporation | 3 | $179.400 |
| DropletPharma Corp | 3 | $130.541 |
| Reacher Platforms, Inc. | 3 | $250.000 |
| Ryw Inc | 3 | $145.000 |
| Symita Inc | 2 | $180.000 |
| Neuron7.ai, Inc. | 2 | $273.229 |
| Smith.ai, Inc. | 2 | $150.000 |
| Uplift Labs, Inc. | 2 | $139.426 |
| RentCheck Holdings, Inc. | 2 | $180.000 |
| Vartana, Inc. | 2 | $220.000 |
| Atlassian US, Inc. | 2 | $320.000 |
| ArenaClub.com, Inc. | 2 | $225.000 |
| Crstl Technologies, Inc. | 2 | $150.000 |
| InferEdge Inc. | 2 | $150.405 |
| SeemaS, Inc. | 2 | $190.000 |
| Earnup Inc. | 1 | $230.000 |
| Presdo, Inc. | 1 | $152.443 |
| Habu, Inc. | 1 | $200.000 |
| Truewind Technologies, Inc. | 1 | — |
| Dassana Inc. | 1 | $165.000 |
| BAM Management US Holdings Inc | 1 | $400.000 |
| Tyb, LLC | 1 | $200.000 |
| Datavant, LLC | 1 | $395.000 |
| Soma Capital Management LLC | 1 | $170.000 |
| One Million Metrics | 1 | $229.986 |
| Deel US LLC | 1 | $140.483 |
| Grab Technology LLC | 1 | $206.000 |
| DefendBook, Inc. | 1 | $182.000 |
| LaylaTex Holdings Inc. | 1 | $240.000 |
| Coactive Systems Inc. | 1 | $270.000 |
| Solar Guys, Inc. | 1 | $150.000 |
| Unit21, Inc. | 1 | $240.000 |
| Coin Vesting Inc. | 1 | $150.000 |
| Klavis Al Inc. | 1 | — |
| Bunkerhill Health | 1 | $200.000 |
| MileIQ Inc. | 1 | $215.666 |
| Stake Network, Inc | 1 | $139.901 |
| Pitchit, Inc. | 1 | — |
| Profound Platform, Inc. | 1 | $250.000 |
| Comun, Inc. | 1 | $219.440 |
| Ontrail, Inc. | 1 | $167.710 |
| Parabola Labs, Inc. | 1 | $275.000 |
| Anagram, Inc. | 1 | $200.000 |
| Llama Valley Inc | 1 | $240.000 |
| TruckSmarter, Inc. | 1 | $275.000 |
| Reflective Inc. | 1 | $240.000 |
| Altruist Corporation | 1 | $400.000 |
| Profitable Signals, Inc. | 1 | $218.317 |
| Terragrit Corporation | 1 | $108.098 |
| Pareto Inc. | 1 | $275.000 |
| Butler Labs, Inc. | 1 | $400.000 |
| Reer Inc | 1 | $99.840 |
| Princeton Critical Minerals Inc | 1 | $90.000 |
| Shortform Inc. | 1 | $172.744 |
| FusionStak, LLC | 1 | $120.000 |
| Paraform, Inc. | 1 | $220.000 |
| Secureframe, Inc. | 1 | $220.000 |
Ücret seviyesine göre
| Ücret Seviyesi | Medyan Maaş |
|---|---|
| Seviye I (başlangıç) | $150.000 |
| Seviye II (nitelikli) | $167.710 |
| Seviye III (deneyimli) | $227.677 |
| Seviye IV (tam yetkin) | $250.000 |
Çalışma Bakanlığı, her meslek ve bölge için Seviye I (başlangıç) ile Seviye IV (tam yetkin) arasında dört geçerli ücret seviyesi belirler. İşveren, işin gereksinimlerine uygun seviyeyi seçer.
Mali yıla göre
| Mali Yıl | LCA Sayısı | Medyan Maaş |
|---|---|---|
| FY2023 | 23 | $180.000 |
| FY2024 | 15 | $200.000 |
| FY2025 | 30 | $220.000 |
| FY2026 | 27 | $210.000 |
Şehirler
- San Francisco, CA25
- San Jose, CA9
- New York, NY9
- Dublin, CA4
- Los Angeles, CA4
- Sunnyvale, CA3
- Palo Alto, CA3
- Santa Clara, CA3
- Houston, TX3
- Mountain View, CA2
- Seattle, WA2
- Fremont, CA2
- Bellevue, WA2
- Sherman Oaks, CA2
- San Mateo, CA2
- Montara, CA1
- Half Moon Bay, CA1
- San Ramon, CA1
- New Orleans, LA1
- Redmond, WA1
- Santa Cruz, CA1
- Manassas, VA1
- Oak Park, CA1
- Kirkland, WA1
- Princeton, NJ1
- Fort Lee, NJ1
- New Hill, NC1
- Sarasota, FL1
- Cupertino, CA1
- Alameda, CA1
Maaşlar, her başvuruda teklif edilen ücretin alt sınırını gösterir ve yıllık tutara çevrilmiştir; istatistikler yalnızca onaylanmış tam zamanlı başvuruları kullanır. Bir LCA, vize onayı değildir ve tek bir LCA birden fazla pozisyonu kapsayabilir. Kaynak: ABD Çalışma Bakanlığı, OFLC LCA Açıklama Verileri, 2023–2026 mali yılları (son karar 30 Haz 2026).