Головна › Роботодавці › 3qi Labs, Inc.
3qi Labs, Inc.: зарплати H-1B та спонсорство
3qi Labs, Inc. подало 12 заявок на трудові умови для віз H-1B та споріднених у фіскальних роках 2023–2026; сертифіковано: 11. Медіанна запропонована зарплата: $118 000.
Чи спонсорує 3qi Labs, Inc. візи H-1B?
3qi Labs, Inc. подало 12 заявок на трудові умови у фіскальних роках 2023–2026, остання подана 8 квіт. 2025 р.. LCA є першим кроком петиції H-1B, тому роботодавець спонсорував або готувався спонсорувати працівників H-1B; це не гарантує спонсорства для конкретної посади. Перевіряйте власні вакансії роботодавця.
Зарплати за посадами
| Посада | LCA | Медіанна зарплата |
|---|---|---|
| Software Developer | 2 | $210 000 |
| Technical Project Manager | 2 | $118 000 |
| QA Automation Architect | 1 | $140 000 |
| Full Stack Developer | 1 | $176 800 |
| Software QA Analyst | 1 | $103 000 |
| Salesforce Systems Analyst | 1 | $85 500 |
| Senior Automation Engineer | 1 | $130 000 |
| QA Automation Engineer | 1 | $75 000 |
| QA Automation Analyst | 1 | $115 000 |
| Software QA Engineer | 1 | $100 000 |
Заявки за фіскальними роками
| Фінансовий рік | LCA | Медіанна зарплата |
|---|---|---|
| ФР2023 | 7 | $132 500 |
| ФР2024 | 4 | $116 500 |
| ФР2025 | 1 | $100 000 |
Рівні prevailing wage
- Рівень I (початковий)18%
- Рівень II (кваліфікований)36%
- Рівень III (досвідчений)18%
- Рівень IV (повністю компетентний)27%
Міністерство праці встановлює чотири рівні prevailing wage для кожної професії та регіону, від Level I (початковий) до Level IV (повна кваліфікація). Роботодавець обирає рівень, що відповідає вимогам посади.
Де знаходяться вакансії
Професії
- Software Quality Assurance Analysts and Testers6
- Software Developers3
- Computer Systems Engineers/Architects2
- Computer Systems Analysts1
Останні заявки
| Посада | Базова зарплата | Локація | Подано | Дата початку | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| Software QA Engineer | $100 000–$120 000 Рівень I | Concord, CA | 8 квіт. 2025 р. | 1 жовт. 2025 р. | Сертифіковано |
| QA Automation Engineer | $75 000–$80 000 | Santa Clara, CA | 20 трав. 2024 р. | 1 жовт. 2024 р. | Сертифіковано |
| QA Automation Analyst | $115 000–$117 000 Рівень II | San Francisco, CA | 1 трав. 2024 р. | 29 жовт. 2024 р. | Сертифіковано |
| Software Developer | $285 000–$286 000 Рівень IV | Santa Clara, CA | 20 бер. 2024 р. | 14 вер. 2024 р. | Сертифіковано |
| Technical Project Manager | $118 000–$119 000 Рівень IV | McKinney, TX | 26 вер. 2023 р. | 16 жовт. 2023 р. | Сертифіковано |
| Technical Project Manager | $118 000–$119 000 Рівень IV | McKinney, TX | 22 вер. 2023 р. | 13 лист. 2023 р. | Відкликано |
| Senior Automation Engineer | $130 000–$140 000 Рівень II | San Leandro, CA | 9 серп. 2023 р. | 1 січ. 2024 р. | Сертифіковано |
| Salesforce Systems Analyst | $85 500–$87 000 Рівень I | San Francisco, CA | 24 трав. 2023 р. | 1 жовт. 2023 р. | Сертифіковано |
| Software Developer | $135 000–$136 000 Рівень II | San Francisco, CA | 14 бер. 2023 р. | 27 бер. 2023 р. | Сертифіковано |
| Full Stack Developer | $176 800–$177 800 Рівень III | San Francisco, CA | 26 січ. 2023 р. | 1 бер. 2023 р. | Сертифіковано |
| Software QA Analyst | $103 000–$104 000 Рівень II | San Francisco, CA | 13 січ. 2023 р. | 2 лют. 2023 р. | Сертифіковано |
| QA Automation Architect | $140 000–$141 000 Рівень III | Santa Clara, CA | 30 вер. 2022 р. | 17 жовт. 2022 р. | Сертифіковано |
Зарплати — це нижня межа запропонованої оплати в кожній заявці, перерахована в річну суму; статистика використовує лише сертифіковані заявки на повну зайнятість. LCA не є схваленням візи, і одна LCA може охоплювати кілька посад. Джерело: дані розкриття LCA OFLC Міністерства праці США, фіскальні роки 2023–2026 (останнє рішення 30 черв. 2026 р.).