Головна › Роботодавці › Apex Tool Group, LLC
Apex Tool Group, LLC: зарплати H-1B та спонсорство
Apex Tool Group, LLC подало 16 заявок на трудові умови для віз H-1B та споріднених у фіскальних роках 2023–2026; сертифіковано: 16. Медіанна запропонована зарплата: $107 100.
Чи спонсорує Apex Tool Group, LLC візи H-1B?
Apex Tool Group, LLC подало 16 заявок на трудові умови у фіскальних роках 2023–2026, остання подана 27 квіт. 2026 р.. LCA є першим кроком петиції H-1B, тому роботодавець спонсорував або готувався спонсорувати працівників H-1B; це не гарантує спонсорства для конкретної посади. Перевіряйте власні вакансії роботодавця.
Заявки на грін-карту (PERM) у Apex Tool Group, LLC: 5 →
Зарплати за посадами
| Посада | LCA | Медіанна зарплата |
|---|---|---|
| IT B2B Integration Specialist | 2 | $145 250 |
| Manufacturing Engineer | 2 | $82 550 |
| Associate Product Manager | 2 | $86 050 |
| Manager, Global Machine Design | 2 | $144 000 |
| Financial Analyst | 2 | $75 800 |
| SVP, President Global Power Tools | 1 | $489 240 |
| Product Manager | 1 | $104 200 |
| Demand Planner | 1 | $86 500 |
| PMO SAP - SD | 1 | $133 700 |
| Internal Audit Manager | 1 | $123 800 |
| SAP Success Factors System Analyst | 1 | $110 000 |
Заявки за фіскальними роками
| Фінансовий рік | LCA | Медіанна зарплата |
|---|---|---|
| ФР2023 | 6 | $95 350 |
| ФР2024 | 3 | $144 000 |
| ФР2025 | 4 | $128 750 |
| ФР2026 | 3 | $92 100 |
Рівні prevailing wage
- Рівень I (початковий)12%
- Рівень II (кваліфікований)44%
- Рівень III (досвідчений)12%
- Рівень IV (повністю компетентний)31%
Міністерство праці встановлює чотири рівні prevailing wage для кожної професії та регіону, від Level I (початковий) до Level IV (повна кваліфікація). Роботодавець обирає рівень, що відповідає вимогам посади.
Де знаходяться вакансії
Професії
- Market Research Analysts and Marketing Specialists3
- Computer Systems Analysts3
- Mechanical Engineers2
- Mechatronics Engineers2
- Financial and Investment Analysts2
- Marketing Managers1
- Logisticians1
- Accountants and Auditors1
- Data Scientists1
Останні заявки
| Посада | Базова зарплата | Локація | Подано | Дата початку | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| SAP Success Factors System Analyst | $110 000 Рівень II | Huntersville, NC | 27 квіт. 2026 р. | 1 черв. 2026 р. | Сертифіковано |
| Associate Product Manager | $92 100 Рівень II | Lexington, SC | 9 квіт. 2026 р. | 1 жовт. 2026 р. | Сертифіковано |
| Manufacturing Engineer | $91 100 Рівень II | Lexington, SC | 7 квіт. 2026 р. | 1 жовт. 2026 р. | Сертифіковано |
| Financial Analyst | $77 300 Рівень I | Sparks, MD | 21 серп. 2025 р. | 5 лист. 2025 р. | Сертифіковано |
| PMO SAP - SD | $133 700 Рівень II | Apex, NC | 12 лют. 2025 р. | 6 черв. 2025 р. | Сертифіковано |
| IT B2B Integration Specialist | $150 500 Рівень IV | Apex, NC | 14 січ. 2025 р. | 23 трав. 2025 р. | Сертифіковано |
| Internal Audit Manager | $123 800 Рівень III | Apex, NC | 14 січ. 2025 р. | 1 лип. 2025 р. | Сертифіковано |
| Financial Analyst | $74 300 Рівень I | Sparks, MD | 16 вер. 2024 р. | 10 бер. 2025 р. | Сертифіковано |
| Manager, Global Machine Design | $144 000 Рівень IV | Nogales, AZ | 6 черв. 2024 р. | 1 жовт. 2024 р. | Сертифіковано |
| Manager, Global Machine Design | $144 000 Рівень IV | Nogales, AZ | 9 квіт. 2024 р. | 1 жовт. 2024 р. | Сертифіковано |
| Manufacturing Engineer | $74 000 Рівень II | Lexington, SC | 28 квіт. 2023 р. | 1 жовт. 2023 р. | Сертифіковано |
| Associate Product Manager | $80 000 Рівень II | Lexington, SC | 10 квіт. 2023 р. | 1 жовт. 2023 р. | Сертифіковано |
| Product Manager | $104 200 Рівень III | Sparks, MD | 16 бер. 2023 р. | 1 вер. 2023 р. | Сертифіковано |
| IT B2B Integration Specialist | $140 000 Рівень IV | Apex, NC | 9 січ. 2023 р. | 1 лют. 2023 р. | Сертифіковано |
| SVP, President Global Power Tools | $489 240 E-3 · Рівень IV | Apex, NC | 14 лист. 2022 р. | 17 лист. 2022 р. | Сертифіковано |
| Demand Planner | $86 500 Рівень II | Sparks, MD | 28 квіт. 2021 р. | 1 жовт. 2021 р. | Сертифіковано, анілювано |
Зарплати — це нижня межа запропонованої оплати в кожній заявці, перерахована в річну суму; статистика використовує лише сертифіковані заявки на повну зайнятість. LCA не є схваленням візи, і одна LCA може охоплювати кілька посад. Джерело: дані розкриття LCA OFLC Міністерства праці США, фіскальні роки 2023–2026 (останнє рішення 30 черв. 2026 р.).