Головна › Роботодавці › Centauri Health Solutions, Inc.
Centauri Health Solutions, Inc.: зарплати H-1B та спонсорство
Centauri Health Solutions, Inc. подало 4 заявок на трудові умови для віз H-1B та споріднених у фіскальних роках 2023–2026; сертифіковано: 4. Медіанна запропонована зарплата: $122 793.
Чи спонсорує Centauri Health Solutions, Inc. візи H-1B?
Centauri Health Solutions, Inc. подало 4 заявок на трудові умови у фіскальних роках 2023–2026, остання подана 22 квіт. 2026 р.. LCA є першим кроком петиції H-1B, тому роботодавець спонсорував або готувався спонсорувати працівників H-1B; це не гарантує спонсорства для конкретної посади. Перевіряйте власні вакансії роботодавця.
Зарплати за посадами
| Посада | LCA | Медіанна зарплата |
|---|---|---|
| Software Engineer II | 2 | $111 072 |
| Cloud Architect | 1 | $158 000 |
| Software Engineer III | 1 | $134 514 |
Заявки за фіскальними роками
| Фінансовий рік | LCA | Медіанна зарплата |
|---|---|---|
| ФР2026 | 4 | $122 793 |
Рівні prevailing wage
- Рівень I (початковий)25%
- Рівень II (кваліфікований)25%
- Рівень III (досвідчений)25%
- Рівень IV (повністю компетентний)25%
Міністерство праці встановлює чотири рівні prevailing wage для кожної професії та регіону, від Level I (початковий) до Level IV (повна кваліфікація). Роботодавець обирає рівень, що відповідає вимогам посади.
Де знаходяться вакансії
Професії
Останні заявки
| Посада | Базова зарплата | Локація | Подано | Дата початку | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Engineer II | $111 072–$148 700 Рівень I | Tempe, AZ | 22 квіт. 2026 р. | 1 жовт. 2026 р. | Сертифіковано |
| Software Engineer III | $134 514–$168 200 Рівень III | Tempe, AZ | 11 груд. 2025 р. | 15 груд. 2025 р. | Сертифіковано, анілювано |
| Cloud Architect | $158 000–$243 300 Рівень IV | Austin, TX | 9 груд. 2025 р. | 15 груд. 2025 р. | Сертифіковано |
| Software Engineer II | $111 072–$148 700 Рівень II | Tempe, AZ | 12 лист. 2025 р. | 17 лист. 2025 р. | Сертифіковано |
Зарплати — це нижня межа запропонованої оплати в кожній заявці, перерахована в річну суму; статистика використовує лише сертифіковані заявки на повну зайнятість. LCA не є схваленням візи, і одна LCA може охоплювати кілька посад. Джерело: дані розкриття LCA OFLC Міністерства праці США, фіскальні роки 2023–2026 (останнє рішення 30 черв. 2026 р.).