Головна › Роботодавці › DaVita, Inc. › Technical Lead, Software Development
Technical Lead, Software Development у DaVita, Inc.: зарплати H-1B
29 заявок на умови праці для посади Technical Lead, Software Development у DaVita, Inc.. Медіанна базова зарплата: $129 979; середина розподілу $121 836–$131 784.
Заявки (LCA)29
Медіана запропонованої зарплати$129 979
Середина діапазону зарплат$121 836–$131 784
10–90 перцентиль$118 972–$134 014
За фінансовим роком
| Фінансовий рік | LCA | Медіанна зарплата |
|---|---|---|
| ФР2023 | 4 | $125 486 |
| ФР2024 | 11 | $129 979 |
| ФР2025 | 9 | $131 602 |
| ФР2026 | 4 | $126 860 |
Заявки
| Базова зарплата | Локація | Подано | Дата початку | Статус |
|---|---|---|---|---|
| $131 602–$153 358 Рівень III | Chesterbrook, PA | 11 черв. 2026 р. | 24 жовт. 2026 р. | Сертифіковано |
| $131 602–$153 358 Рівень III | Malvern, PA | 3 черв. 2026 р. | 24 жовт. 2026 р. | Сертифіковано, анілювано |
| $122 117–$140 920 Рівень III | Brentwood, TN | 15 лют. 2026 р. | 9 лип. 2026 р. | Сертифіковано |
| $122 117–$140 920 Рівень III | Brentwood, TN | 8 січ. 2026 р. | 17 трав. 2026 р. | Сертифіковано |
| $120 536–$142 314 Рівень II | Denver, CO | 22 серп. 2025 р. | 1 жовт. 2025 р. | Сертифіковано |
| $131 602–$153 358 Рівень III | Malvern, PA | 31 лип. 2025 р. | 1 жовт. 2025 р. | Сертифіковано |
| $122 117–$140 920 Рівень III | Brentwood, TN | 1 лип. 2025 р. | 15 серп. 2025 р. | Сертифіковано |
| $134 014–$151 590 Рівень IV | Brentwood, TN | 28 трав. 2025 р. | 6 серп. 2025 р. | Сертифіковано |
| $116 438–$134 014 Рівень III | Brentwood, TN | 28 трав. 2025 р. | 6 серп. 2025 р. | Відкликано |
| $126 589–$149 947 Рівень III | Richmond, TX | 13 квіт. 2025 р. | 18 трав. 2025 р. | Сертифіковано |
| $134 014–$151 590 Рівень IV | Brentwood, TN | 19 бер. 2025 р. | 27 квіт. 2025 р. | Сертифіковано |
| $134 014–$151 590 Рівень IV | Brentwood, TN | 15 бер. 2025 р. | 31 серп. 2025 р. | Сертифіковано |
| $116 438–$134 014 Рівень III | Brentwood, TN | 21 січ. 2025 р. | 9 лип. 2025 р. | Сертифіковано |
| $134 014–$151 590 Рівень IV | Brentwood, TN | 21 лист. 2024 р. | 25 лист. 2024 р. | Сертифіковано |
| $149 781–$171 684 Рівень IV | Frisco, TX | 17 вер. 2024 р. | 8 січ. 2025 р. | Сертифіковано |
| $116 438–$134 014 Рівень III | Brentwood, TN | 17 лип. 2024 р. | 9 груд. 2024 р. | Сертифіковано |
| $130 520–$152 069 Рівень III | Denver, CO | 24 черв. 2024 р. | 1 лип. 2024 р. | Сертифіковано |
| $129 979–$149 822 Рівень IV | Brentwood, TN | 26 лют. 2024 р. | 1 квіт. 2024 р. | Сертифіковано |
| $130 520–$152 069 Рівень III | Denver, CO | 23 лют. 2024 р. | 18 серп. 2024 р. | Сертифіковано |
| $120 328–$139 464 Рівень III | Northlake, TX | 19 лют. 2024 р. | 5 серп. 2024 р. | Сертифіковано |
| $130 520–$152 069 Рівень III | Denver, CO | 30 січ. 2024 р. | 5 лют. 2024 р. | Сертифіковано |
| $139 464–$158 600 Рівень IV | Frisco, TX | 3 січ. 2024 р. | 4 січ. 2024 р. | Сертифіковано |
| $120 058–$140 046 Рівень III | Malvern, PA | 1 груд. 2023 р. | 4 груд. 2023 р. | Сертифіковано |
| $129 979–$149 822 Рівень IV | Brentwood, TN | 17 серп. 2023 р. | 15 лют. 2024 р. | Сертифіковано, анілювано |
| $110 136–$129 979 Рівень III | Brentwood, TN | 16 серп. 2023 р. | 15 лют. 2024 р. | Сертифіковано |
| $129 979–$149 822 Рівень IV | Brentwood, TN | 7 лип. 2023 р. | 10 лип. 2023 р. | Сертифіковано |
| $132 330–$150 634 Рівень IV | Malvern, PA | 17 трав. 2023 р. | 25 жовт. 2023 р. | Сертифіковано |
| $120 994–$138 918 Рівень IV | Brentwood, TN | 16 трав. 2023 р. | 18 трав. 2023 р. | Сертифіковано |
| $124 217–$138 839 Рівень IV | Brentwood, TN | 26 жовт. 2021 р. | 25 квіт. 2022 р. | Сертифіковано, анілювано |
Інші вакансії в DaVita, Inc.
- Engineer, Operations Systems (IT)$95 514
- Senior Business Analyst$92 061
- Senior Developer, Data Integration$107 411
- Senior Developer, Applications$108 992
- Senior Developer$117 562
- Senior Technical Lead, Software Development$139 070
- Senior Developer, Software$120 994
- Senior Quality Assurance Analyst$96 845
Зарплати — це нижня межа запропонованої оплати в кожній заявці, перерахована в річну суму; статистика використовує лише сертифіковані заявки на повну зайнятість. LCA не є схваленням візи, і одна LCA може охоплювати кілька посад. Джерело: дані розкриття LCA OFLC Міністерства праці США, фіскальні роки 2023–2026 (останнє рішення 30 черв. 2026 р.).