Головна › Роботодавці › Drishticon Inc
Drishticon Inc: зарплати H-1B та спонсорство
Drishticon Inc подало 21 заявок на трудові умови для віз H-1B та споріднених у фіскальних роках 2023–2026; сертифіковано: 20. Медіанна запропонована зарплата: $118 200.
Чи спонсорує Drishticon Inc візи H-1B?
Drishticon Inc подало 21 заявок на трудові умови у фіскальних роках 2023–2026, остання подана 17 трав. 2026 р.. LCA є першим кроком петиції H-1B, тому роботодавець спонсорував або готувався спонсорувати працівників H-1B; це не гарантує спонсорства для конкретної посади. Перевіряйте власні вакансії роботодавця.
Заявки на грін-карту (PERM) у Drishticon Inc: 11 →
Зарплати за посадами
| Посада | LCA | Медіанна зарплата |
|---|---|---|
| Software Developer | 19 | $118 200 |
| Software Engineer | 1 | $139 360 |
| Programmer Analyst | 1 | $109 200 |
Заявки за фіскальними роками
| Фінансовий рік | LCA | Медіанна зарплата |
|---|---|---|
| ФР2023 | 4 | $100 520 |
| ФР2024 | 7 | $137 330 |
| ФР2025 | 9 | $112 840 |
| ФР2026 | 1 | $161 720 |
Рівні prevailing wage
- Рівень I (початковий)5%
- Рівень II (кваліфікований)57%
- Рівень III (досвідчений)29%
- Рівень IV (повністю компетентний)10%
Міністерство праці встановлює чотири рівні prevailing wage для кожної професії та регіону, від Level I (початковий) до Level IV (повна кваліфікація). Роботодавець обирає рівень, що відповідає вимогам посади.
Де знаходяться вакансії
- Tempe, AZ4
- Dallas, TX3
- Coppell, TX2
- Oakley, CA2
- Pleasanton, CA2
- Sunnyvale, CA2
- Irving, TX1
- Austin, TX1
- Lathrop, CA1
- San Jose, CA1
- Addison, TX1
- Bentonville, AR1
Професії
Останні заявки
| Посада | Базова зарплата | Локація | Подано | Дата початку | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Developer | $161 720 Рівень II | Pleasanton, CA | 17 трав. 2026 р. | 8 черв. 2026 р. | Сертифіковано |
| Software Developer | $130 000 Рівень II | Dallas, TX | 4 лип. 2025 р. | 7 лип. 2025 р. | Сертифіковано |
| Programmer Analyst | $109 200 Рівень III | Pleasanton, CA | 13 черв. 2025 р. | 23 черв. 2025 р. | Сертифіковано |
| Software Developer | $118 200 Рівень II | Sunnyvale, CA | 29 квіт. 2025 р. | 1 жовт. 2025 р. | Сертифіковано |
| Software Developer | $100 000 Рівень II | Tempe, AZ | 23 квіт. 2025 р. | 1 жовт. 2025 р. | Сертифіковано |
| Software Developer | $100 000 Рівень II | Tempe, AZ | 22 квіт. 2025 р. | 30 вер. 2025 р. | Сертифіковано, анілювано |
| Software Developer | $130 000 Рівень III | Addison, TX | 9 квіт. 2025 р. | 1 жовт. 2025 р. | Сертифіковано |
| Software Developer | $118 200 Рівень II | Sunnyvale, CA | 7 квіт. 2025 р. | 1 жовт. 2025 р. | Сертифіковано |
| Software Developer | $112 840 Рівень IV | Bentonville, AR | 28 бер. 2025 р. | 7 квіт. 2025 р. | Сертифіковано |
| Software Developer | $100 000 Рівень III | Tempe, AZ | 8 груд. 2024 р. | 16 груд. 2024 р. | Сертифіковано |
| Software Developer | $135 300 Рівень I | San Jose, CA | 21 трав. 2024 р. | 1 жовт. 2024 р. | Сертифіковано |
| Software Engineer | $139 360 Рівень III | Austin, TX | 8 бер. 2024 р. | 20 бер. 2024 р. | Сертифіковано |
| Software Developer | $150 000 Рівень II | Oakley, CA | 3 бер. 2024 р. | 11 бер. 2024 р. | Сертифіковано |
| Software Developer | $156 000 Рівень IV | Lathrop, CA | 3 бер. 2024 р. | 11 бер. 2024 р. | Сертифіковано |
| Software Developer | $150 000 Рівень II | Oakley, CA | 2 бер. 2024 р. | 11 бер. 2024 р. | Відкликано |
| Software Developer | $120 500 Рівень III | Dallas, TX | 24 жовт. 2023 р. | 30 жовт. 2023 р. | Сертифіковано |
| Software Developer | $130 000 Рівень III | Dallas, TX | 13 жовт. 2023 р. | 23 жовт. 2023 р. | Сертифіковано |
| Software Developer | $102 294 Рівень II | Tempe, AZ | 6 лип. 2023 р. | 10 лип. 2023 р. | Сертифіковано |
| Software Developer | $101 200 Рівень II | Irving, TX | 6 лип. 2023 р. | 10 лип. 2023 р. | Сертифіковано |
| Software Developer | $99 840 Рівень II | Coppell, TX | 24 груд. 2022 р. | 2 січ. 2023 р. | Сертифіковано |
| Software Developer | $99 840 Рівень II | Coppell, TX | 24 груд. 2022 р. | 2 січ. 2023 р. | Сертифіковано |
Зарплати — це нижня межа запропонованої оплати в кожній заявці, перерахована в річну суму; статистика використовує лише сертифіковані заявки на повну зайнятість. LCA не є схваленням візи, і одна LCA може охоплювати кілька посад. Джерело: дані розкриття LCA OFLC Міністерства праці США, фіскальні роки 2023–2026 (останнє рішення 30 черв. 2026 р.).