Головна › Роботодавці › Ivo AI, Inc.
Ivo AI, Inc.: зарплати H-1B та спонсорство
Ivo AI, Inc. подало 8 заявок на трудові умови для віз H-1B та споріднених у фіскальних роках 2023–2026; сертифіковано: 8. Медіанна запропонована зарплата: $187 500.
Чи спонсорує Ivo AI, Inc. візи H-1B?
Ivo AI, Inc. подало 8 заявок на трудові умови у фіскальних роках 2023–2026, остання подана 5 черв. 2026 р.. LCA є першим кроком петиції H-1B, тому роботодавець спонсорував або готувався спонсорувати працівників H-1B; це не гарантує спонсорства для конкретної посади. Перевіряйте власні вакансії роботодавця.
Зарплати за посадами
| Посада | LCA | Медіанна зарплата |
|---|---|---|
| Director, Demand Generation | 1 | $185 000 |
| VP Operations | 1 | $225 000 |
| People Operations Manager | 1 | $126 610 |
| Founding Engineer | 1 | $600 000 |
| Senior Manager, Business Development | 1 | $190 000 |
| Senior Sales Development Representative | 1 | $120 000 |
| Customer Success Manager | 1 | $144 000 |
| Head of Engineering | 1 | $600 000 |
Заявки за фіскальними роками
| Фінансовий рік | LCA | Медіанна зарплата |
|---|---|---|
| ФР2025 | 6 | $187 500 |
| ФР2026 | 2 | $372 000 |
Рівні prevailing wage
- Рівень I (початковий)12%
- Рівень II (кваліфікований)25%
- Рівень III (досвідчений)25%
- Рівень IV (повністю компетентний)38%
Міністерство праці встановлює чотири рівні prevailing wage для кожної професії та регіону, від Level I (початковий) до Level IV (повна кваліфікація). Роботодавець обирає рівень, що відповідає вимогам посади.
Де знаходяться вакансії
Професії
- Sales Managers2
- Marketing Managers1
- General and Operations Managers1
- Human Resources Managers1
- Software Developers1
- Sales Representatives of Services, Except Advertising, Insurance, Financial Services, and Travel1
- Computer and Information Systems Managers1
Останні заявки
| Посада | Базова зарплата | Локація | Подано | Дата початку | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| Head of Engineering | $600 000 Рівень IV | San Francisco, CA | 5 черв. 2026 р. | 1 жовт. 2026 р. | Сертифіковано |
| Customer Success Manager | $144 000 E-3 · Рівень II | San Francisco, CA | 4 груд. 2025 р. | 2 лют. 2026 р. | Сертифіковано |
| Senior Sales Development Representative | $120 000 H-1B1 (Сінгапур) · Рівень III | San Francisco, CA | 14 лип. 2025 р. | 18 серп. 2025 р. | Сертифіковано |
| VP Operations | $225 000 E-3 · Рівень IV | San Francisco, CA | 4 черв. 2025 р. | 30 черв. 2025 р. | Сертифіковано |
| People Operations Manager | $126 610 Рівень I | San Francisco, CA | 2 черв. 2025 р. | 1 жовт. 2025 р. | Сертифіковано |
| Founding Engineer | $600 000 E-3 · Рівень IV | San Francisco, CA | 29 трав. 2025 р. | 30 черв. 2025 р. | Сертифіковано |
| Senior Manager, Business Development | $190 000 H-1B1 (Сінгапур) · Рівень III | San Francisco, CA | 16 трав. 2025 р. | 1 лип. 2025 р. | Сертифіковано |
| Director, Demand Generation | $185 000 H-1B1 (Сінгапур) · Рівень II | San Francisco, CA | 21 бер. 2025 р. | 7 квіт. 2025 р. | Сертифіковано |
Зарплати — це нижня межа запропонованої оплати в кожній заявці, перерахована в річну суму; статистика використовує лише сертифіковані заявки на повну зайнятість. LCA не є схваленням візи, і одна LCA може охоплювати кілька посад. Джерело: дані розкриття LCA OFLC Міністерства праці США, фіскальні роки 2023–2026 (останнє рішення 30 черв. 2026 р.).