Головна › Роботодавці › Mcminds IT Solutions, Inc.
Mcminds IT Solutions, Inc.: зарплати H-1B та спонсорство
Mcminds IT Solutions, Inc. подало 19 заявок на трудові умови для віз H-1B та споріднених у фіскальних роках 2023–2026; сертифіковано: 19. Медіанна запропонована зарплата: $105 061.
Чи спонсорує Mcminds IT Solutions, Inc. візи H-1B?
Mcminds IT Solutions, Inc. подало 19 заявок на трудові умови у фіскальних роках 2023–2026, остання подана 17 жовт. 2024 р.. LCA є першим кроком петиції H-1B, тому роботодавець спонсорував або готувався спонсорувати працівників H-1B; це не гарантує спонсорства для конкретної посади. Перевіряйте власні вакансії роботодавця.
Зарплати за посадами
| Посада | LCA | Медіанна зарплата |
|---|---|---|
| Software Developer | 5 | $105 061 |
| Salesforce Developer | 2 | $107 172 |
| Test Engineer | 1 | $97 053 |
| Quality Engineer | 1 | $74 381 |
| Java Developer | 1 | $109 283 |
| Information Security Advisor | 1 | $109 990 |
| Tableau Developer | 1 | $102 482 |
| Selenium Web Driver | 1 | $97 053 |
| Cyber Security & Information Technology | 1 | $109 990 |
| DevOps Engineer | 1 | $109 283 |
| Business Analyst | 1 | $95 514 |
| Cloud DevOps Engineer | 1 | $109 283 |
| Machine Learning Engineer | 1 | $97 739 |
| QA Analyst | 1 | $99 549 |
Заявки за фіскальними роками
| Фінансовий рік | LCA | Медіанна зарплата |
|---|---|---|
| ФР2023 | 12 | $105 882 |
| ФР2024 | 6 | $105 061 |
| ФР2025 | 1 | $108 160 |
Рівні prevailing wage
Міністерство праці встановлює чотири рівні prevailing wage для кожної професії та регіону, від Level I (початковий) до Level IV (повна кваліфікація). Роботодавець обирає рівень, що відповідає вимогам посади.
Де знаходяться вакансії
Професії
- Software Developers10
- Software Quality Assurance Analysts and Testers4
- Information Security Analysts2
- Data Scientists2
- Computer Systems Analysts1
Останні заявки
| Посада | Базова зарплата | Локація | Подано | Дата початку | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Developer | $108 160 Рівень II | Hamilton, NJ | 17 жовт. 2024 р. | 1 лист. 2024 р. | Сертифіковано |
| Software Developer | $105 061 Рівень II | Hamilton, NJ | 6 черв. 2024 р. | 1 жовт. 2024 р. | Сертифіковано |
| Software Developer | $105 061 Рівень II | Hamilton, NJ | 30 трав. 2024 р. | 1 жовт. 2024 р. | Сертифіковано |
| Software Developer | $105 061 Рівень II | Hamilton, NJ | 23 трав. 2024 р. | 1 жовт. 2024 р. | Сертифіковано |
| Software Developer | $105 061 Рівень II | Hamilton, NJ | 22 трав. 2024 р. | 1 жовт. 2024 р. | Сертифіковано |
| Salesforce Developer | $105 061 Рівень II | Hamilton, NJ | 19 груд. 2023 р. | 27 груд. 2023 р. | Сертифіковано |
| QA Analyst | $99 549 Рівень II | Piscataway, NJ | 18 жовт. 2023 р. | 30 жовт. 2023 р. | Сертифіковано |
| Test Engineer | $97 053 Рівень II | Piscataway, NJ | 15 черв. 2023 р. | 1 жовт. 2023 р. | Сертифіковано |
| Quality Engineer | $74 381 Рівень II | Fort Worth, TX | 1 черв. 2023 р. | 1 жовт. 2023 р. | Сертифіковано |
| Java Developer | $109 283 Рівень II | Piscataway, NJ | 17 трав. 2023 р. | 1 жовт. 2023 р. | Сертифіковано |
| Business Analyst | $95 514 Рівень II | Piscataway, NJ | 16 трав. 2023 р. | 1 жовт. 2023 р. | Сертифіковано |
| Salesforce Developer | $109 283 Рівень II | Piscataway, NJ | 16 трав. 2023 р. | 1 жовт. 2023 р. | Сертифіковано |
| Cyber Security & Information Technology | $109 990 Рівень II | Piscataway, NJ | 16 трав. 2023 р. | 1 жовт. 2023 р. | Сертифіковано |
| Tableau Developer | $102 482 Рівень II | Piscataway, NJ | 16 трав. 2023 р. | 1 жовт. 2023 р. | Сертифіковано |
| Selenium Web Driver | $97 053 Рівень II | Piscataway, NJ | 16 трав. 2023 р. | 1 жовт. 2023 р. | Сертифіковано |
| Cloud DevOps Engineer | $109 283 Рівень II | Piscataway, NJ | 16 трав. 2023 р. | 1 жовт. 2023 р. | Сертифіковано |
| DevOps Engineer | $109 283 Рівень II | Piscataway, NJ | 16 трав. 2023 р. | 1 жовт. 2023 р. | Сертифіковано |
| Information Security Advisor | $109 990 Рівень II | Piscataway, NJ | 16 трав. 2023 р. | 1 жовт. 2023 р. | Сертифіковано |
| Machine Learning Engineer | $97 739 Рівень II | The Colony, TX | 15 трав. 2023 р. | 1 жовт. 2023 р. | Сертифіковано |
Зарплати — це нижня межа запропонованої оплати в кожній заявці, перерахована в річну суму; статистика використовує лише сертифіковані заявки на повну зайнятість. LCA не є схваленням візи, і одна LCA може охоплювати кілька посад. Джерело: дані розкриття LCA OFLC Міністерства праці США, фіскальні роки 2023–2026 (останнє рішення 30 черв. 2026 р.).