Головна › Роботодавці › Nanolab Technologies, Inc.
Nanolab Technologies, Inc.: зарплати H-1B та спонсорство
Nanolab Technologies, Inc. подало 34 заявок на трудові умови для віз H-1B та споріднених у фіскальних роках 2023–2026; сертифіковано: 34. Медіанна запропонована зарплата: $94 307.
Чи спонсорує Nanolab Technologies, Inc. візи H-1B?
Nanolab Technologies, Inc. подало 34 заявок на трудові умови у фіскальних роках 2023–2026, остання подана 29 трав. 2026 р.. LCA є першим кроком петиції H-1B, тому роботодавець спонсорував або готувався спонсорувати працівників H-1B; це не гарантує спонсорства для конкретної посади. Перевіряйте власні вакансії роботодавця.
Заявки на грін-карту (PERM) у Nanolab Technologies, Inc.: 6 →
Зарплати за посадами
| Посада | LCA | Медіанна зарплата |
|---|---|---|
| Materials Analyst, Dual Beam | 11 | $84 240 |
| Team Leader | 8 | $99 654 |
| SEM Analyst | 5 | $80 000 |
| Project Manager | 3 | $133 890 |
| Materials Analyst, TEM | 3 | $94 307 |
| Materials Scientist, Dual Beam | 2 | $117 329 |
| Team Leader/ Senior Scientist | 1 | $109 907 |
| Manager (Materials Analysis) | 1 | $194 671 |
Заявки за фіскальними роками
| Фінансовий рік | LCA | Медіанна зарплата |
|---|---|---|
| ФР2023 | 5 | $91 021 |
| ФР2024 | 10 | $97 740 |
| ФР2025 | 16 | $99 851 |
| ФР2026 | 3 | $80 000 |
Рівні prevailing wage
- Рівень I (початковий)44%
- Рівень II (кваліфікований)47%
- Рівень III (досвідчений)6%
- Рівень IV (повністю компетентний)3%
Міністерство праці встановлює чотири рівні prevailing wage для кожної професії та регіону, від Level I (початковий) до Level IV (повна кваліфікація). Роботодавець обирає рівень, що відповідає вимогам посади.
Де знаходяться вакансії
Професії
- Materials Scientists16
- Materials Engineers9
- Industrial Engineering Technologists and Technicians6
- Chemists3
Останні заявки
| Посада | Базова зарплата | Локація | Подано | Дата початку | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| Materials Analyst, TEM | $72 842–$121 968 Рівень II | Milpitas, CA | 29 трав. 2026 р. | 1 жовт. 2026 р. | Сертифіковано |
| SEM Analyst | $80 000 Рівень I | Milpitas, CA | 3 бер. 2026 р. | 18 трав. 2026 р. | Сертифіковано |
| Project Manager | $221 175 Рівень II | Milpitas, CA | 9 лют. 2026 р. | 17 трав. 2026 р. | Сертифіковано |
| Materials Analyst, Dual Beam | $125 814 Рівень III | Milpitas, CA | 16 вер. 2025 р. | 7 лист. 2025 р. | Сертифіковано |
| Team Leader | $119 496–$160 000 Рівень II | Milpitas, CA | 30 черв. 2025 р. | 7 лип. 2025 р. | Сертифіковано |
| SEM Analyst | $105 395 Рівень I | Milpitas, CA | 10 черв. 2025 р. | 1 жовт. 2025 р. | Сертифіковано |
| Materials Scientist, Dual Beam | $109 658–$150 000 Рівень I | Milpitas, CA | 30 квіт. 2025 р. | 1 жовт. 2025 р. | Сертифіковано |
| Materials Analyst, Dual Beam | $84 240–$130 000 Рівень II | Milpitas, CA | 29 квіт. 2025 р. | 1 жовт. 2025 р. | Сертифіковано |
| Materials Analyst, TEM | $94 307–$100 000 Рівень I | Milpitas, CA | 29 квіт. 2025 р. | 1 жовт. 2025 р. | Сертифіковано |
| Materials Analyst, Dual Beam | $84 240–$130 000 Рівень II | Milpitas, CA | 28 квіт. 2025 р. | 1 жовт. 2025 р. | Сертифіковано |
| Materials Analyst, Dual Beam | $109 658–$130 000 Рівень I | Milpitas, CA | 28 квіт. 2025 р. | 24 жовт. 2025 р. | Сертифіковано |
| Materials Analyst, Dual Beam | $81 000–$130 000 Рівень II | Milpitas, CA | 22 квіт. 2025 р. | 1 жовт. 2025 р. | Сертифіковано |
| Materials Analyst, Dual Beam | $84 240–$130 000 Рівень II | Milpitas, CA | 22 квіт. 2025 р. | 1 жовт. 2025 р. | Сертифіковано |
| Materials Analyst, Dual Beam | $72 800 Рівень I | Phoenix, AZ | 18 квіт. 2025 р. | 1 жовт. 2025 р. | Сертифіковано |
| Materials Scientist, Dual Beam | $125 000 Рівень II | Milpitas, CA | 16 квіт. 2025 р. | 1 жовт. 2025 р. | Сертифіковано |
| Materials Analyst, TEM | $94 307–$100 000 Рівень I | Milpitas, CA | 11 квіт. 2025 р. | 1 жовт. 2025 р. | Сертифіковано |
| Team Leader | $94 307–$160 000 Рівень I | Milpitas, CA | 4 квіт. 2025 р. | 1 жовт. 2025 р. | Сертифіковано |
| Materials Analyst, Dual Beam | $109 658–$130 000 Рівень I | Milpitas, CA | 18 бер. 2025 р. | 1 вер. 2025 р. | Сертифіковано |
| Project Manager | $133 890–$180 000 Рівень II | Sunnyvale, CA | 3 січ. 2025 р. | 18 квіт. 2025 р. | Сертифіковано |
| Team Leader | $152 212 Рівень III | Milpitas, CA | 12 лип. 2024 р. | 15 лип. 2024 р. | Сертифіковано |
| Manager (Materials Analysis) | $194 671 Рівень IV | Milpitas, CA | 10 черв. 2024 р. | 24 черв. 2024 р. | Сертифіковано |
| Team Leader | $114 733–$145 000 Рівень II | Milpitas, CA | 7 черв. 2024 р. | 1 жовт. 2024 р. | Сертифіковано |
| Team Leader | $90 480–$160 000 Рівень II | Milpitas, CA | 30 трав. 2024 р. | 1 жовт. 2024 р. | Сертифіковано |
| Team Leader | $90 480–$130 000 Рівень II | Milpitas, CA | 1 трав. 2024 р. | 1 жовт. 2024 р. | Сертифіковано |
| Materials Analyst, Dual Beam | $81 000–$130 000 Рівень I | Milpitas, CA | 30 квіт. 2024 р. | 1 жовт. 2024 р. | Сертифіковано |
| Team Leader | $105 000–$146 000 Рівень II | Sunnyvale, CA | 18 квіт. 2024 р. | 24 квіт. 2024 р. | Сертифіковано |
| Project Manager | $120 000–$190 000 Рівень II | Milpitas, CA | 2 квіт. 2024 р. | 1 жовт. 2024 р. | Сертифіковано |
| SEM Analyst | $70 000–$106 700 Рівень I | Milpitas, CA | 1 квіт. 2024 р. | 1 жовт. 2024 р. | Сертифіковано |
| Team Leader | $90 480–$145 000 Рівень II | Milpitas, CA | 14 груд. 2023 р. | 18 груд. 2023 р. | Сертифіковано |
| Materials Analyst, Dual Beam | $84 240–$130 000 Рівень I | Milpitas, CA | 12 черв. 2023 р. | 8 груд. 2023 р. | Сертифіковано |
| SEM Analyst | $70 000–$106 700 Рівень I | Milpitas, CA | 12 трав. 2023 р. | 18 трав. 2023 р. | Сертифіковано |
| SEM Analyst | $92 934–$106 700 Рівень I | Milpitas, CA | 27 квіт. 2023 р. | 1 жовт. 2023 р. | Сертифіковано |
| Materials Analyst, Dual Beam | $91 021–$130 000 Рівень I | Milpitas, CA | 5 квіт. 2023 р. | 5 квіт. 2023 р. | Сертифіковано |
| Team Leader/ Senior Scientist | $109 907–$146 800 Рівень II | Milpitas, CA | 2 груд. 2022 р. | 2 січ. 2023 р. | Сертифіковано |
Зарплати — це нижня межа запропонованої оплати в кожній заявці, перерахована в річну суму; статистика використовує лише сертифіковані заявки на повну зайнятість. LCA не є схваленням візи, і одна LCA може охоплювати кілька посад. Джерело: дані розкриття LCA OFLC Міністерства праці США, фіскальні роки 2023–2026 (останнє рішення 30 черв. 2026 р.).