Головна › Роботодавці › Ordr, Inc.
Ordr, Inc.: зарплати H-1B та спонсорство
Ordr, Inc. подало 19 заявок на трудові умови для віз H-1B та споріднених у фіскальних роках 2023–2026; сертифіковано: 19. Медіанна запропонована зарплата: $157 477.
Чи спонсорує Ordr, Inc. візи H-1B?
Ordr, Inc. подало 19 заявок на трудові умови у фіскальних роках 2023–2026, остання подана 20 січ. 2026 р.. LCA є першим кроком петиції H-1B, тому роботодавець спонсорував або готувався спонсорувати працівників H-1B; це не гарантує спонсорства для конкретної посади. Перевіряйте власні вакансії роботодавця.
Заявки на грін-карту (PERM) у Ordr, Inc.: 4 →
Зарплати за посадами
| Посада | LCA | Медіанна зарплата |
|---|---|---|
| Software Engineer | 7 | $135 283 |
| Senior Software Engineer | 2 | $151 216 |
| Security Analyst, Research | 2 | $108 680 |
| Software Manager | 2 | $174 325 |
| Senior Technical Leader | 1 | $167 149 |
| Customer Support Engineer | 1 | $122 158 |
| Test Engineer | 1 | $164 154 |
| Distinguished Engineer | 1 | $194 875 |
| Test Architect | 1 | $157 477 |
| Principal Engineer, Software Development | 1 | $226 138 |
Заявки за фіскальними роками
| Фінансовий рік | LCA | Медіанна зарплата |
|---|---|---|
| ФР2023 | 5 | $141 378 |
| ФР2024 | 4 | $135 283 |
| ФР2025 | 9 | $177 736 |
| ФР2026 | 1 | $106 080 |
Рівні prevailing wage
- Рівень I (початковий)37%
- Рівень II (кваліфікований)16%
- Рівень III (досвідчений)32%
- Рівень IV (повністю компетентний)16%
Міністерство праці встановлює чотири рівні prevailing wage для кожної професії та регіону, від Level I (початковий) до Level IV (повна кваліфікація). Роботодавець обирає рівень, що відповідає вимогам посади.
Де знаходяться вакансії
Професії
- Software Developers8
- Software Quality Assurance Analysts and Testers3
- Information Security Analysts2
- Software Developers, Systems Software2
- Computer Systems Engineers/Architects1
- Network and Computer Systems Administrators1
- Computer and Information Systems Managers1
- Computer Systems Analysts1
Останні заявки
| Посада | Базова зарплата | Локація | Подано | Дата початку | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| Security Analyst, Research | $106 080–$154 960 Рівень I | Santa Clara, CA | 20 січ. 2026 р. | 1 черв. 2026 р. | Сертифіковано |
| Principal Engineer, Software Development | $226 138–$264 514 Рівень III | Santa Clara, CA | 21 лип. 2025 р. | 31 груд. 2025 р. | Сертифіковано |
| Software Manager | $177 736–$216 590 Рівень I | Santa Clara, CA | 19 бер. 2025 р. | 1 черв. 2025 р. | Сертифіковано |
| Distinguished Engineer | $194 875–$253 000 Рівень IV | Santa Clara, CA | 29 січ. 2025 р. | 22 лип. 2025 р. | Сертифіковано |
| Software Engineer | $194 875–$263 010 Рівень IV | Santa Clara, CA | 24 січ. 2025 р. | 22 лип. 2025 р. | Сертифіковано, анілювано |
| Software Engineer | $226 158–$268 378 Рівень IV | Santa Clara, CA | 6 груд. 2024 р. | 7 черв. 2025 р. | Сертифіковано |
| Test Engineer | $164 154–$194 875 Рівень III | Santa Clara, CA | 17 вер. 2024 р. | 15 лют. 2025 р. | Сертифіковано, анілювано |
| Customer Support Engineer | $122 158–$151 195 Рівень II | Santa Clara, CA | 18 квіт. 2024 р. | 14 жовт. 2024 р. | Сертифіковано |
| Software Engineer | $135 283–$184 662 Рівень I | Santa Clara, CA | 20 бер. 2024 р. | 1 черв. 2024 р. | Сертифіковано |
| Senior Software Engineer | $135 283–$184 662 Рівень I | Santa Clara, CA | 20 бер. 2024 р. | 1 черв. 2024 р. | Сертифіковано |
| Software Manager | $170 914–$210 704 Рівень III | Santa Clara, CA | 20 бер. 2024 р. | 1 черв. 2024 р. | Сертифіковано |
| Senior Software Engineer | $167 149–$192 941 Рівень III | Santa Clara, CA | 16 бер. 2023 р. | 1 черв. 2023 р. | Сертифіковано |
| Senior Technical Leader | $167 149–$192 941 Рівень III | Santa Clara, CA | 16 бер. 2023 р. | 1 черв. 2023 р. | Сертифіковано |
| Software Engineer | $115 586–$141 378 Рівень I | Santa Clara, CA | 16 бер. 2023 р. | 1 черв. 2023 р. | Сертифіковано, анілювано |
| Software Engineer | $141 378–$167 149 Рівень II | Santa Clara, CA | 16 бер. 2023 р. | 1 черв. 2023 р. | Сертифіковано |
| Security Analyst, Research | $111 280–$131 290 Рівень I | Santa Clara, CA | 16 бер. 2023 р. | 1 черв. 2023 р. | Сертифіковано |
| Software Engineer | $104 291–$130 894 Рівень I | Santa Clara, CA | 4 бер. 2022 р. | 1 черв. 2022 р. | Сертифіковано, анілювано |
| Test Architect | $157 477–$184 080 Рівень III | Santa Clara, CA | 25 січ. 2022 р. | 22 лип. 2022 р. | Сертифіковано, анілювано |
| Software Engineer | $110 094–$133 973 Рівень II | Santa Clara, CA | 17 груд. 2021 р. | 1 черв. 2022 р. | Сертифіковано, анілювано |
Зарплати — це нижня межа запропонованої оплати в кожній заявці, перерахована в річну суму; статистика використовує лише сертифіковані заявки на повну зайнятість. LCA не є схваленням візи, і одна LCA може охоплювати кілька посад. Джерело: дані розкриття LCA OFLC Міністерства праці США, фіскальні роки 2023–2026 (останнє рішення 30 черв. 2026 р.).