Головна › Роботодавці › Palo Alto Networks, Inc. › Manager, Software Engineering
Manager, Software Engineering у Palo Alto Networks, Inc.: зарплати H-1B
19 заявок на умови праці для посади Manager, Software Engineering у Palo Alto Networks, Inc.. Медіанна базова зарплата: $226 158; середина розподілу $209 292–$228 333.
Заявки (LCA)19
Медіана запропонованої зарплати$226 158
Середина діапазону зарплат$209 292–$228 333
10–90 перцентиль$162 212–$229 526
За фінансовим роком
| Фінансовий рік | LCA | Медіанна зарплата |
|---|---|---|
| ФР2023 | 1 | $213 270 |
| ФР2024 | 10 | $227 644 |
| ФР2025 | 4 | $226 158 |
| ФР2026 | 4 | $176 999 |
Заявки
| Базова зарплата | Локація | Подано | Дата початку | Статус |
|---|---|---|---|---|
| $165 000–$267 500 | Santa Clara, CA | 20 трав. 2026 р. | 13 лист. 2026 р. | Сертифіковано |
| $234 977–$267 500 | Santa Clara, CA | 27 бер. 2026 р. | 25 вер. 2026 р. | Сертифіковано |
| $188 998–$267 500 | Santa Clara, CA | 26 бер. 2026 р. | 26 бер. 2026 р. | Сертифіковано |
| $151 060–$267 500 | Santa Clara, CA | 25 вер. 2025 р. | 26 бер. 2026 р. | Сертифіковано |
| $226 158–$267 500 Рівень IV | Santa Clara, CA | 6 трав. 2025 р. | 1 жовт. 2025 р. | Сертифіковано |
| $226 158–$267 500 Рівень IV | Santa Clara, CA | 5 квіт. 2025 р. | 1 жовт. 2025 р. | Сертифіковано |
| $226 158–$267 500 Рівень IV | Santa Clara, CA | 17 груд. 2024 р. | 8 квіт. 2025 р. | Сертифіковано |
| $226 158–$267 500 Рівень IV | Santa Clara, CA | 16 жовт. 2024 р. | 22 бер. 2025 р. | Сертифіковано |
| $228 333–$264 000 | Santa Clara, CA | 6 вер. 2024 р. | 1 жовт. 2024 р. | Сертифіковано |
| $226 158–$264 000 Рівень IV | Santa Clara, CA | 7 серп. 2024 р. | 2 січ. 2025 р. | Сертифіковано |
| $132 579–$264 000 | Santa Clara, CA | 1 серп. 2024 р. | 5 серп. 2024 р. | Сертифіковано |
| $228 333–$264 000 | Santa Clara, CA | 25 черв. 2024 р. | 27 серп. 2024 р. | Сертифіковано |
| $205 313–$257 400 | Santa Clara, CA | 3 черв. 2024 р. | 10 черв. 2024 р. | Сертифіковано |
| $228 333–$264 000 | Santa Clara, CA | 3 черв. 2024 р. | 7 серп. 2024 р. | Сертифіковано |
| $234 299–$283 800 | Santa Clara, CA | 24 трав. 2024 р. | 1 черв. 2024 р. | Сертифіковано |
| $228 333–$264 000 | Santa Clara, CA | 8 трав. 2024 р. | 15 черв. 2024 р. | Сертифіковано |
| $226 956–$264 000 | Santa Clara, CA | 17 квіт. 2024 р. | 12 вер. 2024 р. | Сертифіковано |
| $224 061–$264 000 | Santa Clara, CA | 12 січ. 2024 р. | 6 лип. 2024 р. | Сертифіковано |
| $213 270 | Santa Clara, CA | 10 лют. 2023 р. | 21 лют. 2023 р. | Сертифіковано |
Manager, Software Engineering у всіх роботодавців →
Інші вакансії в Palo Alto Networks, Inc.
- Principal Engineer Software$211 637
- Principal Software Engineer$208 632
- Senior Staff Software Engineer$178 065
- Senior Staff Engineer Software$179 920
- Staff Software Engineer$148 313
- Senior Technical Support Engineer, Focused Services$119 488
- Senior Product Manager$195 908
- Principal Engineer$202 809
- Senior Manager, Software Engineering$252 430
- Principal Site Reliability Engineer$187 155
- Senior Technical Support Engineer$108 544
- Senior Principal Software Engineer$236 098
- Senior Staff Engineer$178 198
- Principal DevOps Engineer$188 175
- Senior Principal Engineer Software$232 394
- Software Engineer$148 334
- Senior Staff IT Software Engineer$195 548
- Senior Technical Support Engineer, Platinum Support$131 600
- Sr. Staff Engineer Software$172 394
- Staff Engineer, Software$148 591
- Principal Product Manager$211 119
- Staff IT Software Engineer$157 183
- Senior Technical Marketing Engineer$182 450
- Sr. Staff Software Engineer$171 607
Зарплати — це нижня межа запропонованої оплати в кожній заявці, перерахована в річну суму; статистика використовує лише сертифіковані заявки на повну зайнятість. LCA не є схваленням візи, і одна LCA може охоплювати кілька посад. Джерело: дані розкриття LCA OFLC Міністерства праці США, фіскальні роки 2023–2026 (останнє рішення 30 черв. 2026 р.).