Головна › Роботодавці › Populus Financial Group, Inc.
Populus Financial Group, Inc.: зарплати H-1B та спонсорство
Populus Financial Group, Inc. подало 30 заявок на трудові умови для віз H-1B та споріднених у фіскальних роках 2023–2026; сертифіковано: 29. Медіанна запропонована зарплата: $140 000.
Чи спонсорує Populus Financial Group, Inc. візи H-1B?
Populus Financial Group, Inc. подало 30 заявок на трудові умови у фіскальних роках 2023–2026, остання подана 10 черв. 2026 р.. LCA є першим кроком петиції H-1B, тому роботодавець спонсорував або готувався спонсорувати працівників H-1B; це не гарантує спонсорства для конкретної посади. Перевіряйте власні вакансії роботодавця.
Заявки на грін-карту (PERM) у Populus Financial Group, Inc.: 9 →
Зарплати за посадами
| Посада | LCA | Медіанна зарплата |
|---|---|---|
| Senior Software Developer | 3 | $142 000 |
| Technical Team Lead | 3 | $147 290 |
| Technical Delivery Lead | 2 | $147 175 |
| Sr. Software Developer | 2 | $145 859 |
| iOS Developer | 2 | $148 001 |
| Sr Software Developer POS | 2 | $140 000 |
| Sr. DevOps .NET Developer | 1 | $135 000 |
| Sr. Front-End Web Developer | 1 | $110 000 |
| Senior Business Intelligence Analyst | 1 | $95 000 |
| Senior Accountant | 1 | $82 000 |
| Lead Risk Analyst | 1 | $105 000 |
| Digital Product Manager | 1 | $100 000 |
| Lead SDET Automation | 1 | $125 000 |
| Sr. ETL Developer | 1 | $123 717 |
| Senior Front-End Web Developer | 1 | $130 000 |
| Manager, Software Development | 1 | $175 000 |
| Business Intelligence Manager | 1 | $140 000 |
| Software Developer | 1 | $117 866 |
| Senior Risk Fraud Analyst | 1 | $130 000 |
| Sr. Accountant | 1 | $90 000 |
| Sr. Risk Analyst | 1 | $120 000 |
| Manager, Risk Management | 1 | $138 000 |
Заявки за фіскальними роками
| Фінансовий рік | LCA | Медіанна зарплата |
|---|---|---|
| ФР2023 | 9 | $135 000 |
| ФР2024 | 4 | $133 500 |
| ФР2025 | 10 | $144 000 |
| ФР2026 | 7 | $139 000 |
Рівні prevailing wage
- Рівень I (початковий)4%
- Рівень II (кваліфікований)25%
- Рівень III (досвідчений)29%
- Рівень IV (повністю компетентний)43%
Міністерство праці встановлює чотири рівні prevailing wage для кожної професії та регіону, від Level I (початковий) до Level IV (повна кваліфікація). Роботодавець обирає рівень, що відповідає вимогам посади.
Де знаходяться вакансії
- Irving, TX15
- Farmers Branch, TX5
- Cypress, TX2
- Plano, TX2
- Northlake, TX1
- Frisco, TX1
- Argyle, TX1
- San Antonio, TX1
- Phoenix, AZ1
- Scottsdale, AZ1
Професії
- Software Developers21
- Computer Systems Engineers/Architects2
- Accountants and Auditors2
- Statisticians2
- Financial Risk Specialists2
- Data Scientists1
Останні заявки
| Посада | Базова зарплата | Локація | Подано | Дата початку | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| Sr Software Developer POS | $140 000 | Scottsdale, AZ | 10 черв. 2026 р. | 13 лип. 2026 р. | Сертифіковано |
| Sr Software Developer POS | $140 000 | Phoenix, AZ | 9 черв. 2026 р. | 13 лип. 2026 р. | Відкликано |
| Manager, Risk Management | $138 000 Рівень IV | Irving, TX | 28 трав. 2026 р. | 1 жовт. 2026 р. | Сертифіковано |
| Sr. Risk Analyst | $120 000 Рівень II | Irving, TX | 1 квіт. 2026 р. | 15 квіт. 2026 р. | Сертифіковано |
| Sr. Accountant | $90 000 Рівень II | Irving, TX | 27 бер. 2026 р. | 14 серп. 2026 р. | Сертифіковано |
| Sr. Software Developer | $149 718 Рівень IV | Cypress, TX | 7 січ. 2026 р. | 17 квіт. 2026 р. | Сертифіковано |
| Technical Team Lead | $147 290 Рівень III | Irving, TX | 13 лист. 2025 р. | 30 бер. 2026 р. | Сертифіковано |
| Technical Delivery Lead | $149 350 Рівень IV | San Antonio, TX | 5 вер. 2025 р. | 9 січ. 2026 р. | Сертифіковано |
| Senior Risk Fraud Analyst | $130 000 Рівень IV | Irving, TX | 25 черв. 2025 р. | 7 лип. 2025 р. | Сертифіковано |
| Business Intelligence Manager | $140 000 Рівень III | Irving, TX | 22 трав. 2025 р. | 6 вер. 2025 р. | Сертифіковано |
| Software Developer | $117 866 Рівень II | Plano, TX | 8 трав. 2025 р. | 25 жовт. 2025 р. | Сертифіковано |
| Senior Front-End Web Developer | $130 000 Рівень III | Plano, TX | 18 лют. 2025 р. | 24 бер. 2025 р. | Сертифіковано |
| iOS Developer | $148 001 Рівень III | Farmers Branch, TX | 7 лют. 2025 р. | 17 лип. 2025 р. | Сертифіковано |
| iOS Developer | $148 001 Рівень III | Farmers Branch, TX | 21 січ. 2025 р. | 18 лип. 2025 р. | Сертифіковано |
| Manager, Software Development | $175 000 Рівень IV | Argyle, TX | 21 січ. 2025 р. | 19 лип. 2025 р. | Сертифіковано |
| Technical Team Lead | $152 250 Рівень IV | Frisco, TX | 10 груд. 2024 р. | 27 квіт. 2025 р. | Сертифіковано |
| Sr. ETL Developer | $123 717 Рівень II | Irving, TX | 26 лист. 2024 р. | 12 квіт. 2025 р. | Сертифіковано |
| Technical Team Lead | $142 842 Рівень III | Northlake, TX | 24 лип. 2024 р. | 27 серп. 2024 р. | Сертифіковано |
| Lead SDET Automation | $125 000 Рівень II | Irving, TX | 18 лип. 2024 р. | 20 груд. 2024 р. | Сертифіковано |
| Sr. Software Developer | $142 000 Рівень IV | Farmers Branch, TX | 12 черв. 2024 р. | 1 жовт. 2024 р. | Сертифіковано |
| Digital Product Manager | $100 000 Рівень III | Irving, TX | 18 квіт. 2024 р. | 1 жовт. 2024 р. | Сертифіковано |
| Lead Risk Analyst | $105 000 Рівень III | Irving, TX | 11 квіт. 2023 р. | 1 жовт. 2023 р. | Сертифіковано |
| Senior Software Developer | $145 000 Рівень IV | Cypress, TX | 10 квіт. 2023 р. | 17 квіт. 2023 р. | Сертифіковано |
| Senior Accountant | $82 000 Рівень II | Irving, TX | 21 бер. 2023 р. | 14 серп. 2023 р. | Сертифіковано |
| Senior Software Developer | $142 000 Рівень IV | Farmers Branch, TX | 6 бер. 2023 р. | 13 бер. 2023 р. | Сертифіковано |
| Senior Software Developer | $142 000 Рівень IV | Farmers Branch, TX | 3 бер. 2023 р. | 24 квіт. 2023 р. | Сертифіковано |
| Sr. DevOps .NET Developer | $135 000 Рівень IV | Irving, TX | 5 груд. 2022 р. | 30 бер. 2023 р. | Сертифіковано |
| Sr. Front-End Web Developer | $110 000 Рівень II | Irving, TX | 2 груд. 2022 р. | 21 бер. 2023 р. | Сертифіковано |
| Technical Delivery Lead | $145 000 Рівень IV | Irving, TX | 23 лист. 2022 р. | 9 січ. 2023 р. | Сертифіковано |
| Senior Business Intelligence Analyst | $95 000 Рівень I | Irving, TX | 5 жовт. 2022 р. | 14 лист. 2022 р. | Сертифіковано |
Зарплати — це нижня межа запропонованої оплати в кожній заявці, перерахована в річну суму; статистика використовує лише сертифіковані заявки на повну зайнятість. LCA не є схваленням візи, і одна LCA може охоплювати кілька посад. Джерело: дані розкриття LCA OFLC Міністерства праці США, фіскальні роки 2023–2026 (останнє рішення 30 черв. 2026 р.).