Головна › Роботодавці › Pragiti Inc.
Pragiti Inc.: зарплати H-1B та спонсорство
Pragiti Inc. подало 20 заявок на трудові умови для віз H-1B та споріднених у фіскальних роках 2023–2026; сертифіковано: 17. Медіанна запропонована зарплата: $120 000.
Чи спонсорує Pragiti Inc. візи H-1B?
Pragiti Inc. подало 20 заявок на трудові умови у фіскальних роках 2023–2026, остання подана 1 трав. 2025 р.. LCA є першим кроком петиції H-1B, тому роботодавець спонсорував або готувався спонсорувати працівників H-1B; це не гарантує спонсорства для конкретної посади. Перевіряйте власні вакансії роботодавця.
Зарплати за посадами
| Посада | LCA | Медіанна зарплата |
|---|---|---|
| Member of Technical Staff | 20 | $120 000 |
Заявки за фіскальними роками
| Фінансовий рік | LCA | Медіанна зарплата |
|---|---|---|
| ФР2023 | 13 | $125 000 |
| ФР2024 | 6 | $124 688 |
| ФР2025 | 1 | $105 206 |
Рівні prevailing wage
- Рівень I (початковий)65%
- Рівень II (кваліфікований)25%
- Рівень III (досвідчений)5%
- Рівень IV (повністю компетентний)5%
Міністерство праці встановлює чотири рівні prevailing wage для кожної професії та регіону, від Level I (початковий) до Level IV (повна кваліфікація). Роботодавець обирає рівень, що відповідає вимогам посади.
Де знаходяться вакансії
- San Jose, CA9
- McLean, VA3
- Camarillo, CA2
- San Diego, CA1
- Temecula, CA1
- Menifee, CA1
- Farmington Hills, MI1
- Murrieta, CA1
- Philadelphia, PA1
Професії
- Software Developers15
- Software Quality Assurance Analysts and Testers3
- Computer Systems Engineers/Architects1
- Computer Systems Analysts1
Останні заявки
| Посада | Базова зарплата | Локація | Подано | Дата початку | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| Member of Technical Staff | $105 206–$165 984 Рівень II | Philadelphia, PA | 1 трав. 2025 р. | 20 черв. 2025 р. | Сертифіковано |
| Member of Technical Staff | $155 488 Рівень II | San Jose, CA | 6 вер. 2024 р. | 20 вер. 2024 р. | Сертифіковано |
| Member of Technical Staff | $129 375 Рівень I | Murrieta, CA | 3 черв. 2024 р. | 11 черв. 2024 р. | Сертифіковано |
| Member of Technical Staff | $160 000 Рівень IV | McLean, VA | 22 трав. 2024 р. | 1 жовт. 2024 р. | Сертифіковано |
| Member of Technical Staff | $111 500 Рівень I | McLean, VA | 22 трав. 2024 р. | 1 жовт. 2024 р. | Сертифіковано |
| Member of Technical Staff | $111 500 Рівень I | McLean, VA | 14 трав. 2024 р. | 1 жовт. 2024 р. | Сертифіковано |
| Member of Technical Staff | $120 000 Рівень I | Farmington Hills, MI | 1 лют. 2024 р. | 8 лют. 2024 р. | Сертифіковано |
| Member of Technical Staff | $130 000 Рівень I | San Diego, CA | 23 черв. 2023 р. | 30 черв. 2023 р. | Сертифіковано |
| Member of Technical Staff | $140 000 Рівень II | Temecula, CA | 20 черв. 2023 р. | 29 черв. 2023 р. | Сертифіковано |
| Member of Technical Staff | $120 000 Рівень I | Menifee, CA | 20 черв. 2023 р. | 30 черв. 2023 р. | Сертифіковано |
| Member of Technical Staff | $108 000 Рівень I | San Jose, CA | 25 трав. 2023 р. | 1 жовт. 2023 р. | Сертифіковано |
| Member of Technical Staff | $115 586 Рівень I | San Jose, CA | 25 трав. 2023 р. | 1 жовт. 2023 р. | Сертифіковано |
| Member of Technical Staff | $115 586 Рівень I | San Jose, CA | 25 трав. 2023 р. | 1 жовт. 2023 р. | Сертифіковано |
| Member of Technical Staff | $235 750 Рівень III | San Jose, CA | 25 трав. 2023 р. | 5 черв. 2023 р. | Сертифіковано |
| Member of Technical Staff | $120 000 Рівень I | San Jose, CA | 25 трав. 2023 р. | 5 черв. 2023 р. | Сертифіковано |
| Member of Technical Staff | $115 586 Рівень I | San Jose, CA | 23 трав. 2023 р. | 1 жовт. 2023 р. | Відкликано |
| Member of Technical Staff | $115 586 Рівень I | San Jose, CA | 23 трав. 2023 р. | 1 жовт. 2023 р. | Відкликано |
| Member of Technical Staff | $108 000 Рівень I | San Jose, CA | 23 трав. 2023 р. | 1 жовт. 2023 р. | Відкликано |
| Member of Technical Staff | $140 000 Рівень II | Camarillo, CA | 11 квіт. 2023 р. | 30 вер. 2023 р. | Сертифіковано |
| Member of Technical Staff | $140 000 Рівень II | Camarillo, CA | 11 жовт. 2022 р. | 17 жовт. 2022 р. | Сертифіковано |
Зарплати — це нижня межа запропонованої оплати в кожній заявці, перерахована в річну суму; статистика використовує лише сертифіковані заявки на повну зайнятість. LCA не є схваленням візи, і одна LCA може охоплювати кілька посад. Джерело: дані розкриття LCA OFLC Міністерства праці США, фіскальні роки 2023–2026 (останнє рішення 30 черв. 2026 р.).