Головна › Роботодавці › S9 Solutions LLC
S9 Solutions LLC: зарплати H-1B та спонсорство
S9 Solutions LLC подало 18 заявок на трудові умови для віз H-1B та споріднених у фіскальних роках 2023–2026; сертифіковано: 18. Медіанна запропонована зарплата: $95 714.
Чи спонсорує S9 Solutions LLC візи H-1B?
S9 Solutions LLC подало 18 заявок на трудові умови у фіскальних роках 2023–2026, остання подана 22 черв. 2026 р.. LCA є першим кроком петиції H-1B, тому роботодавець спонсорував або готувався спонсорувати працівників H-1B; це не гарантує спонсорства для конкретної посади. Перевіряйте власні вакансії роботодавця.
Зарплати за посадами
| Посада | LCA | Медіанна зарплата |
|---|---|---|
| Software Developer | 8 | $97 008 |
| Network Admin | 1 | $78 500 |
| Systems Analyst | 1 | $82 800 |
| Software Engineer | 1 | $96 870 |
| Computer Systems Analyst | 1 | $101 000 |
| Software Systems Engineer | 1 | $115 000 |
| Data Engineer | 1 | $90 000 |
| Technical Consultant | 1 | $79 810 |
| Systems Engineer | 1 | $122 970 |
| Speciality Technology Developer | 1 | $108 900 |
| Network Automation Engineer | 1 | $94 557 |
Заявки за фіскальними роками
| Фінансовий рік | LCA | Медіанна зарплата |
|---|---|---|
| ФР2023 | 6 | $87 425 |
| ФР2024 | 6 | $96 495 |
| ФР2025 | 3 | $108 900 |
| ФР2026 | 3 | $109 283 |
Рівні prevailing wage
Міністерство праці встановлює чотири рівні prevailing wage для кожної професії та регіону, від Level I (початковий) до Level IV (повна кваліфікація). Роботодавець обирає рівень, що відповідає вимогам посади.
Де знаходяться вакансії
- Cary, NC3
- Acton, MA2
- Dayton, OH1
- Cedar Park, TX1
- Hutto, TX1
- San Jose, CA1
- Omaha, NE1
- Novi, MI1
- Chelsea, AL1
- Melbourne, FL1
- Dallas, TX1
- Woburn, MA1
- Leander, TX1
- Duluth, GA1
- Charlotte, NC1
Професії
- Software Developers12
- Network and Computer Systems Administrators3
- Computer Systems Analysts2
- Database Administrators1
Останні заявки
| Посада | Базова зарплата | Локація | Подано | Дата початку | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Developer | $112 424–$112 425 Рівень II | Charlotte, NC | 22 черв. 2026 р. | 30 черв. 2026 р. | Сертифіковано |
| Software Developer | $109 283 Рівень II | Duluth, GA | 16 бер. 2026 р. | 16 бер. 2026 р. | Сертифіковано |
| Network Automation Engineer | $94 557 Рівень II | Acton, MA | 17 груд. 2025 р. | 17 груд. 2025 р. | Сертифіковано |
| Systems Engineer | $122 970 Рівень II | Woburn, MA | 17 черв. 2025 р. | 1 жовт. 2025 р. | Сертифіковано |
| Speciality Technology Developer | $108 900 Рівень II | Leander, TX | 9 черв. 2025 р. | 1 жовт. 2025 р. | Сертифіковано |
| Technical Consultant | $79 810 Рівень II | Acton, MA | 13 лист. 2024 р. | 13 лист. 2024 р. | Сертифіковано |
| Software Developer | $106 000 Рівень II | Dallas, TX | 19 лип. 2024 р. | 19 лип. 2024 р. | Сертифіковано |
| Software Developer | $82 306 Рівень II | Chelsea, AL | 22 черв. 2024 р. | 2 лип. 2024 р. | Сертифіковано |
| Data Engineer | $90 000 Рівень II | Cary, NC | 4 черв. 2024 р. | 1 жовт. 2024 р. | Сертифіковано |
| Software Developer | $101 965 Рівень II | Melbourne, FL | 7 трав. 2024 р. | 7 трав. 2024 р. | Сертифіковано |
| Software Systems Engineer | $115 000 Рівень II | Omaha, NE | 15 лист. 2023 р. | 16 лист. 2023 р. | Сертифіковано |
| Software Developer | $91 025 Рівень II | Novi, MI | 4 жовт. 2023 р. | 4 жовт. 2023 р. | Сертифіковано |
| Network Admin | $78 500 Рівень II | Cary, NC | 22 вер. 2023 р. | 22 вер. 2023 р. | Сертифіковано |
| Systems Analyst | $82 800 Рівень II | Cary, NC | 19 вер. 2023 р. | 19 вер. 2023 р. | Сертифіковано |
| Software Engineer | $96 870 Рівень II | Hutto, TX | 27 лип. 2023 р. | 27 лип. 2023 р. | Сертифіковано |
| Computer Systems Analyst | $101 000 Рівень I | San Jose, CA | 7 лип. 2023 р. | 10 лип. 2023 р. | Сертифіковано |
| Software Developer | $92 050 Рівень II | Cedar Park, TX | 2 трав. 2023 р. | 1 жовт. 2023 р. | Сертифіковано |
| Software Developer | $82 500 Рівень II | Dayton, OH | 7 жовт. 2022 р. | 7 жовт. 2022 р. | Сертифіковано |
Зарплати — це нижня межа запропонованої оплати в кожній заявці, перерахована в річну суму; статистика використовує лише сертифіковані заявки на повну зайнятість. LCA не є схваленням візи, і одна LCA може охоплювати кілька посад. Джерело: дані розкриття LCA OFLC Міністерства праці США, фіскальні роки 2023–2026 (останнє рішення 30 черв. 2026 р.).