Головна › Роботодавці › Steel Dynamics, Inc.
Steel Dynamics, Inc.: зарплати H-1B та спонсорство
Steel Dynamics, Inc. подало 13 заявок на трудові умови для віз H-1B та споріднених у фіскальних роках 2023–2026; сертифіковано: 13. Медіанна запропонована зарплата: $126 824.
Чи спонсорує Steel Dynamics, Inc. візи H-1B?
Steel Dynamics, Inc. подало 13 заявок на трудові умови у фіскальних роках 2023–2026, остання подана 15 трав. 2026 р.. LCA є першим кроком петиції H-1B, тому роботодавець спонсорував або готувався спонсорувати працівників H-1B; це не гарантує спонсорства для конкретної посади. Перевіряйте власні вакансії роботодавця.
Зарплати за посадами
| Посада | LCA | Медіанна зарплата |
|---|---|---|
| Process Chemist | 3 | $126 824 |
| Manager of Decarbonization Engineering | 3 | $135 000 |
| Hot Mill Level II Engineer | 2 | $155 000 |
| Product Metallurgist | 1 | $84 475 |
| Metallurgical Process Engineer | 1 | $92 240 |
| Process Engineer | 1 | $78 062 |
| Programmer | 1 | $70 300 |
| Metallic Coated Product Administrator | 1 | $91 603 |
Заявки за фіскальними роками
| Фінансовий рік | LCA | Медіанна зарплата |
|---|---|---|
| ФР2023 | 2 | $86 238 |
| ФР2024 | 5 | $135 000 |
| ФР2025 | 4 | $109 532 |
| ФР2026 | 2 | $80 952 |
Рівні prevailing wage
- Рівень I (початковий)15%
- Рівень II (кваліфікований)23%
- Рівень III (досвідчений)15%
- Рівень IV (повністю компетентний)46%
Міністерство праці встановлює чотири рівні prevailing wage для кожної професії та регіону, від Level I (початковий) до Level IV (повна кваліфікація). Роботодавець обирає рівень, що відповідає вимогам посади.
Де знаходяться вакансії
Професії
Останні заявки
| Посада | Базова зарплата | Локація | Подано | Дата початку | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| Metallic Coated Product Administrator | $91 603 Рівень I | Sinton, TX | 15 трав. 2026 р. | 1 жовт. 2026 р. | Сертифіковано |
| Programmer | $70 300 Рівень I | Butler, IN | 14 трав. 2026 р. | 1 жовт. 2026 р. | Сертифіковано |
| Process Engineer | $78 062 Рівень II | Butler, IN | 16 квіт. 2025 р. | 16 жовт. 2025 р. | Сертифіковано |
| Process Chemist | $126 824 E-3 · Рівень IV | Butler, IN | 10 лют. 2025 р. | 21 лип. 2025 р. | Сертифіковано |
| Process Chemist | $126 824 E-3 · Рівень IV | Fort Wayne, IN | 10 лют. 2025 р. | 21 лип. 2025 р. | Сертифіковано |
| Manager of Decarbonization Engineering | $135 000 Рівень III | Fort Wayne, IN | 17 квіт. 2024 р. | 1 серп. 2024 р. | Сертифіковано |
| Manager of Decarbonization Engineering | $135 000 Рівень IV | Fort Wayne, IN | 28 бер. 2024 р. | 1 черв. 2024 р. | Сертифіковано, анілювано |
| Manager of Decarbonization Engineering | $135 000 Рівень IV | Fort Wayne, IN | 22 бер. 2024 р. | 1 черв. 2024 р. | Сертифіковано, анілювано |
| Hot Mill Level II Engineer | $155 000–$165 000 Рівень IV | Sinton, TX | 6 жовт. 2023 р. | 15 бер. 2024 р. | Сертифіковано |
| Hot Mill Level II Engineer | $155 000–$165 000 H-1B1 (Чилі) · Рівень IV | Sinton, TX | 29 вер. 2023 р. | 15 бер. 2024 р. | Сертифіковано |
| Product Metallurgist | $84 475 Рівень II | Jeffersonville, IN | 31 лип. 2023 р. | 29 січ. 2024 р. | Сертифіковано |
| Process Chemist | $88 000–$98 000 E-3 · Рівень III | Butler, IN | 10 трав. 2023 р. | 5 лип. 2023 р. | Сертифіковано |
| Metallurgical Process Engineer | $92 240 Рівень II | Columbia City, IN | 5 квіт. 2022 р. | 1 жовт. 2022 р. | Сертифіковано, анілювано |
Зарплати — це нижня межа запропонованої оплати в кожній заявці, перерахована в річну суму; статистика використовує лише сертифіковані заявки на повну зайнятість. LCA не є схваленням візи, і одна LCA може охоплювати кілька посад. Джерело: дані розкриття LCA OFLC Міністерства праці США, фіскальні роки 2023–2026 (останнє рішення 30 черв. 2026 р.).