Головна › Роботодавці › Steven Madden, Ltd.
Steven Madden, Ltd.: зарплати H-1B та спонсорство
Steven Madden, Ltd. подало 14 заявок на трудові умови для віз H-1B та споріднених у фіскальних роках 2023–2026; сертифіковано: 14. Медіанна запропонована зарплата: $104 534.
Чи спонсорує Steven Madden, Ltd. візи H-1B?
Steven Madden, Ltd. подало 14 заявок на трудові умови у фіскальних роках 2023–2026, остання подана 7 трав. 2026 р.. LCA є першим кроком петиції H-1B, тому роботодавець спонсорував або готувався спонсорувати працівників H-1B; це не гарантує спонсорства для конкретної посади. Перевіряйте власні вакансії роботодавця.
Зарплати за посадами
| Посада | LCA | Медіанна зарплата |
|---|---|---|
| Director of Warehouse Management Systems | 2 | $116 771 |
| M3 Developer | 2 | $112 600 |
| Computer Systems Specialist | 2 | $57 886 |
| Designer | 1 | $70 262 |
| Information Technology Project Manager | 1 | $53 248 |
| Senior Graphic Designer | 1 | $67 184 |
| Information Security Architect | 1 | $164 570 |
| Sr. Systems Analyst | 1 | $151 819 |
| Senior IT Business Analyst | 1 | $152 859 |
| Associate Information Security Engineer | 1 | $99 786 |
| Associate Design Director | 1 | $53 955 |
Заявки за фіскальними роками
| Фінансовий рік | LCA | Медіанна зарплата |
|---|---|---|
| ФР2023 | 5 | $70 262 |
| ФР2024 | 3 | $115 918 |
| ФР2025 | 3 | $151 819 |
| ФР2026 | 3 | $62 525 |
Рівні prevailing wage
- Рівень I (початковий)31%
- Рівень II (кваліфікований)46%
- Рівень III (досвідчений)8%
- Рівень IV (повністю компетентний)15%
Міністерство праці встановлює чотири рівні prevailing wage для кожної професії та регіону, від Level I (початковий) до Level IV (повна кваліфікація). Роботодавець обирає рівень, що відповідає вимогам посади.
Де знаходяться вакансії
Професії
- Software Developers3
- Computer Systems Engineers/Architects3
- Database Architects2
- Graphic Designers2
- Information Security Analysts2
- Fashion Designers1
- Computer Systems Analysts1
Останні заявки
| Посада | Базова зарплата | Локація | Подано | Дата початку | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| Computer Systems Specialist | $62 525–$85 000 Рівень I | Long Island City, NY | 7 трав. 2026 р. | 1 жовт. 2026 р. | Сертифіковано |
| Associate Design Director | $53 955–$200 000 Рівень I | New York, NY | 28 квіт. 2026 р. | 1 жовт. 2026 р. | Сертифіковано |
| Director of Warehouse Management Systems | $118 102–$195 000 Рівень II | Long Island City, NY | 29 січ. 2026 р. | 22 черв. 2026 р. | Сертифіковано |
| Senior IT Business Analyst | $152 859–$182 859 Рівень IV | Long Island City, NY | 7 трав. 2025 р. | 1 жовт. 2025 р. | Сертифіковано |
| Associate Information Security Engineer | $99 786–$109 786 | Long Island City, NY | 5 трав. 2025 р. | 18 вер. 2025 р. | Сертифіковано |
| Sr. Systems Analyst | $151 819–$161 819 Рівень III | Long Island City, NY | 17 січ. 2025 р. | 19 лип. 2025 р. | Сертифіковано |
| M3 Developer | $115 918–$145 000 Рівень II | Long Island City, NY | 7 трав. 2024 р. | 30 жовт. 2024 р. | Сертифіковано |
| Senior Graphic Designer | $67 184–$120 000 Рівень II | Long Island City, NY | 30 квіт. 2024 р. | 1 жовт. 2024 р. | Сертифіковано |
| Information Security Architect | $164 570–$190 000 Рівень IV | Long Island City, NY | 26 бер. 2024 р. | 1 квіт. 2024 р. | Сертифіковано |
| Computer Systems Specialist | $53 248–$83 248 Рівень I | Long Island City, NY | 23 вер. 2023 р. | 1 жовт. 2023 р. | Сертифіковано |
| Information Technology Project Manager | $53 248–$83 248 Рівень I | Long Island City, NY | 22 вер. 2023 р. | 1 жовт. 2023 р. | Сертифіковано |
| Director of Warehouse Management Systems | $115 440–$200 000 Рівень II | Long Island City, NY | 20 квіт. 2023 р. | 22 черв. 2023 р. | Сертифіковано |
| M3 Developer | $109 283–$140 000 Рівень II | Long Island City, NY | 4 квіт. 2023 р. | 19 вер. 2023 р. | Сертифіковано |
| Designer | $70 262–$95 000 Рівень II | New York, NY | 7 вер. 2021 р. | 14 вер. 2021 р. | Сертифіковано, анілювано |
Зарплати — це нижня межа запропонованої оплати в кожній заявці, перерахована в річну суму; статистика використовує лише сертифіковані заявки на повну зайнятість. LCA не є схваленням візи, і одна LCA може охоплювати кілька посад. Джерело: дані розкриття LCA OFLC Міністерства праці США, фіскальні роки 2023–2026 (останнє рішення 30 черв. 2026 р.).