Головна › Роботодавці › Uptik Solutions Inc
Uptik Solutions Inc: зарплати H-1B та спонсорство
Uptik Solutions Inc подало 17 заявок на трудові умови для віз H-1B та споріднених у фіскальних роках 2023–2026; сертифіковано: 17. Медіанна запропонована зарплата: $105 997.
Чи спонсорує Uptik Solutions Inc візи H-1B?
Uptik Solutions Inc подало 17 заявок на трудові умови у фіскальних роках 2023–2026, остання подана 26 квіт. 2026 р.. LCA є першим кроком петиції H-1B, тому роботодавець спонсорував або готувався спонсорувати працівників H-1B; це не гарантує спонсорства для конкретної посади. Перевіряйте власні вакансії роботодавця.
Заявки на грін-карту (PERM) у Uptik Solutions Inc: 4 →
Зарплати за посадами
| Посада | LCA | Медіанна зарплата |
|---|---|---|
| Software Developer | 8 | $108 118 |
| Java Full Stack developer(Java developer) | 2 | $102 034 |
| ServiceNow Developer | 1 | $98 904 |
| Sr. QA Automation Engineer | 1 | $116 938 |
| Oracle HCM Architect | 1 | $110 000 |
| Principal Architect – Data Analytics (Data Engineer) | 1 | $115 918 |
| QA Automation Engineer | 1 | $65 000 |
| DevOps Engineer | 1 | $101 192 |
| Security Engineer IV | 1 | $118 456 |
Заявки за фіскальними роками
| Фінансовий рік | LCA | Медіанна зарплата |
|---|---|---|
| ФР2023 | 6 | $107 620 |
| ФР2024 | 8 | $102 034 |
| ФР2025 | 2 | $116 938 |
| ФР2026 | 1 | $118 456 |
Рівні prevailing wage
Міністерство праці встановлює чотири рівні prevailing wage для кожної професії та регіону, від Level I (початковий) до Level IV (повна кваліфікація). Роботодавець обирає рівень, що відповідає вимогам посади.
Де знаходяться вакансії
- Farmers Branch, TX5
- Herndon, VA2
- Coppell, TX1
- Plano, TX1
- Spring, TX1
- Richardson, TX1
- Columbus, OH1
- Edison, NJ1
- Knoxville, TN1
- Atlanta, GA1
- Irving, TX1
- Fort Worth, TX1
Професії
- Software Developers15
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
- Computer Systems Engineers/Architects1
Останні заявки
| Посада | Базова зарплата | Локація | Подано | Дата початку | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| Security Engineer IV | $118 456 Рівень III | Fort Worth, TX | 26 квіт. 2026 р. | 1 жовт. 2026 р. | Сертифіковано |
| Software Developer | $127 878 Рівень II | Farmers Branch, TX | 5 вер. 2025 р. | 5 вер. 2025 р. | Сертифіковано |
| Software Developer | $105 997 Рівень II | Irving, TX | 31 трав. 2025 р. | 1 жовт. 2025 р. | Сертифіковано |
| Software Developer | $127 878 Рівень III | Farmers Branch, TX | 9 вер. 2024 р. | 2 лют. 2025 р. | Сертифіковано |
| Software Developer | $101 192 Рівень II | Farmers Branch, TX | 28 трав. 2024 р. | 1 жовт. 2024 р. | Сертифіковано |
| Java Full Stack developer(Java developer) | $101 192 Рівень II | Farmers Branch, TX | 22 трав. 2024 р. | 1 жовт. 2024 р. | Сертифіковано |
| DevOps Engineer | $101 192 Рівень II | Farmers Branch, TX | 22 трав. 2024 р. | 1 жовт. 2024 р. | Сертифіковано |
| Java Full Stack developer(Java developer) | $102 877 Рівень II | Atlanta, GA | 22 трав. 2024 р. | 1 жовт. 2024 р. | Сертифіковано |
| Principal Architect – Data Analytics (Data Engineer) | $115 918 Рівень II | Edison, NJ | 2 бер. 2024 р. | 8 бер. 2024 р. | Сертифіковано |
| QA Automation Engineer | $65 000 Рівень II | Knoxville, TN | 2 бер. 2024 р. | 8 бер. 2024 р. | Сертифіковано |
| Oracle HCM Architect | $110 000 Рівень II | Columbus, OH | 19 жовт. 2023 р. | 24 жовт. 2023 р. | Сертифіковано |
| Software Developer | $110 240 Рівень II | Herndon, VA | 12 черв. 2023 р. | 1 жовт. 2023 р. | Сертифіковано |
| Software Developer | $110 240 Рівень II | Herndon, VA | 12 черв. 2023 р. | 1 жовт. 2023 р. | Сертифіковано |
| Software Developer | $98 904 Рівень II | Plano, TX | 16 трав. 2023 р. | 1 жовт. 2023 р. | Сертифіковано |
| Software Developer | $105 000 Рівень II | Spring, TX | 12 квіт. 2023 р. | 17 квіт. 2023 р. | Сертифіковано |
| Sr. QA Automation Engineer | $116 938 Рівень III | Richardson, TX | 6 квіт. 2023 р. | 11 квіт. 2023 р. | Сертифіковано |
| ServiceNow Developer | $98 904 Рівень II | Coppell, TX | 23 бер. 2023 р. | 27 бер. 2023 р. | Сертифіковано |
Зарплати — це нижня межа запропонованої оплати в кожній заявці, перерахована в річну суму; статистика використовує лише сертифіковані заявки на повну зайнятість. LCA не є схваленням візи, і одна LCA може охоплювати кілька посад. Джерело: дані розкриття LCA OFLC Міністерства праці США, фіскальні роки 2023–2026 (останнє рішення 30 черв. 2026 р.).