Дані про зарплати H1B

Головна › Професії › Management Analysts › Menlo Park, CA

Management Analysts у Menlo Park, CA: зарплати H-1B

40 заявок на умови праці для цієї професії з місцем роботи в Menlo Park, CA. Медіанна базова зарплата: $218 135; середина розподілу $173 090–$249 750.

Заявки (LCA)40
Медіана запропонованої зарплати$218 135
Середина діапазону зарплат$173 090–$249 750
10–90 перцентиль$134 956–$259 210

За рівнем оплати

Рівень оплатиМедіанна зарплата
Рівень I (початковий)$104 234
Рівень II (кваліфікований)$114 026
Рівень III (досвідчений)$175 000
Рівень IV (повністю компетентний)$230 000

Міністерство праці встановлює чотири рівні prevailing wage для кожної професії та регіону, від Level I (початковий) до Level IV (повна кваліфікація). Роботодавець обирає рівень, що відповідає вимогам посади.

Роботодавці

РоботодавецьLCAМедіанна зарплата
Meta Platforms, Inc19$227 360
KKR Capstone Americas LLC6$230 000
Genesys Cloud Services, Inc.1$261 580
Forrester Research, Inc.1$150 654
Vibranium Venture Capital GP, LLC1—
Soft Parch LLC1$97 864
Flexon Technologies Inc1$97 864
DaVita, Inc.1$71 469
Leapsome Inc.1$137 000
Sequoia Capital Operations, LLC1$290 000
Overseas Operation Services, Inc.1—
Sprinter Health, Inc.1$130 187
Patient Square Capital LP1$230 000
Khosla Ventures, LLC1$172 453
Snowflake Inc.1$151 766
Odyssey Systems Inc.1$250 000
Integrity Venture Partners LLC1$175 000

Назви посад

Спонсори H-1B у Menlo Park, CA →

Зарплати — це нижня межа запропонованої оплати в кожній заявці, перерахована в річну суму; статистика використовує лише сертифіковані заявки на повну зайнятість. LCA не є схваленням візи, і одна LCA може охоплювати кілька посад. Джерело: дані розкриття LCA OFLC Міністерства праці США, фіскальні роки 2023–2026 (останнє рішення 30 черв. 2026 р.).