Дані про зарплати H1B

Головна › Професії › Software Developers › Chanhassen, MN

Software Developers у Chanhassen, MN: зарплати H-1B

38 заявок на умови праці для цієї професії з місцем роботи в Chanhassen, MN. Медіанна базова зарплата: $129 100; середина розподілу $99 694–$143 522.

Заявки (LCA)38
Медіана запропонованої зарплати$129 100
Середина діапазону зарплат$99 694–$143 522
10–90 перцентиль$96 700–$152 337

За рівнем оплати

Рівень оплатиМедіанна зарплата
Рівень II (кваліфікований)$99 694
Рівень III (досвідчений)$123 000
Рівень IV (повністю компетентний)$144 000

Міністерство праці встановлює чотири рівні prevailing wage для кожної професії та регіону, від Level I (початковий) до Level IV (повна кваліфікація). Роботодавець обирає рівень, що відповідає вимогам посади.

Роботодавці

РоботодавецьLCAМедіанна зарплата
Life Time, Inc.7$141 153
Tata Elxsi Limited4$97 510
Icon Global Technologies LLC4$99 694
Optum Services, Inc.3$144 518
Orpine Inc2$97 665
Medtronic, Inc.2$135 200
SK Hynix NAND Product Solutions Corp2$140 109
Hexaware Technologies, Inc.2$122 752
Eaton Corporation2$123 000
Qwest Corporation1$144 000
Okta, Inc.1$152 818
Systechcorp, Inc.1$96 000
Ciphernine Inc1$99 694
Aetna Resources LLC1$212 841
Microsoft Corporation1$158 000
Cohere Health, Inc.1$145 000
Cotiviti, Inc.1$141 898
Tricopp, Inc.1$141 898
Eaton Filtration LLC1$123 000

Назви посад

Спонсори H-1B у Chanhassen, MN →

Зарплати — це нижня межа запропонованої оплати в кожній заявці, перерахована в річну суму; статистика використовує лише сертифіковані заявки на повну зайнятість. LCA не є схваленням візи, і одна LCA може охоплювати кілька посад. Джерело: дані розкриття LCA OFLC Міністерства праці США, фіскальні роки 2023–2026 (останнє рішення 30 черв. 2026 р.).