Головна › Професії › Software Developers › Fortworth, TX
Software Developers у Fortworth, TX: зарплати H-1B
31 заявок на умови праці для цієї професії з місцем роботи в Fortworth, TX. Медіанна базова зарплата: $105 657; середина розподілу $90 896–$106 018.
За рівнем оплати
| Рівень оплати | Медіанна зарплата |
|---|---|
| Рівень I (початковий) | $84 094 |
| Рівень II (кваліфікований) | $105 997 |
Міністерство праці встановлює чотири рівні prevailing wage для кожної професії та регіону, від Level I (початковий) до Level IV (повна кваліфікація). Роботодавець обирає рівень, що відповідає вимогам посади.
Роботодавці
| Роботодавець | LCA | Медіанна зарплата |
|---|---|---|
| Startekk LLC | 3 | $90 896 |
| Tech Mahindra (americas), Inc | 2 | $102 450 |
| Saturn Infosystems LLC | 2 | $106 080 |
| Applab Systems Inc | 2 | $105 997 |
| AAA Virginia Consulting Inc | 2 | $112 923 |
| Eficens Systems Inc | 1 | $99 000 |
| Kellton Tech Inc. | 1 | $101 192 |
| Orabase Solutions LLC | 1 | $82 056 |
| Kennedy International Software Inc | 1 | $101 192 |
| Takeo Tech LLC | 1 | $83 000 |
| Brains Technology Solutions, Inc | 1 | $82 056 |
| TechAlpha LLC | 1 | $82 056 |
| Cognysync Inc | 1 | — |
| Cloud Future Tec Inc | 1 | $101 192 |
| GO8 IT Inc. | 1 | — |
| SSTech LLC | 1 | $105 997 |
| Code Gravity LLC | 1 | $84 094 |
| DSBridge Corp. | 1 | $105 997 |
| Orizon IT Solutions LLC | 1 | $105 997 |
| V3Tech Solutions Inc | 1 | $85 000 |
| Strategic Resources International Inc | 1 | $112 923 |
| Knack Ny Inc | 1 | — |
| Mastec Services Company, Inc. | 1 | $105 317 |
| Sacrosanctinfo LLC | 1 | $112 923 |
| Sira Soft Solutions Inc | 1 | $112 923 |
Назви посад
- Software Developer10
- Software Engineer6
- DevOps Engineer5
- Java Developer4
- Software Developer, Systems Software1
- Lead Java Developer1
- Java Full Stack Developer1
- Salesforce Developer1
- Full Stack Developer1
- Azure Cloud DevOps Engineer1
Спонсори H-1B у Fortworth, TX →
Зарплати — це нижня межа запропонованої оплати в кожній заявці, перерахована в річну суму; статистика використовує лише сертифіковані заявки на повну зайнятість. LCA не є схваленням візи, і одна LCA може охоплювати кілька посад. Джерело: дані розкриття LCA OFLC Міністерства праці США, фіскальні роки 2023–2026 (останнє рішення 30 черв. 2026 р.).