Головна › Професії › Software Developers › Fountain Valley, CA
Software Developers у Fountain Valley, CA: зарплати H-1B
53 заявок на умови праці для цієї професії з місцем роботи в Fountain Valley, CA. Медіанна базова зарплата: $110 000; середина розподілу $102 472–$125 971.
За рівнем оплати
| Рівень оплати | Медіанна зарплата |
|---|---|
| Рівень I (початковий) | $98 678 |
| Рівень II (кваліфікований) | $121 222 |
| Рівень III (досвідчений) | $125 000 |
| Рівень IV (повністю компетентний) | $220 000 |
Міністерство праці встановлює чотири рівні prevailing wage для кожної професії та регіону, від Level I (початковий) до Level IV (повна кваліфікація). Роботодавець обирає рівень, що відповідає вимогам посади.
Роботодавці
| Роботодавець | LCA | Медіанна зарплата |
|---|---|---|
| Infogain Corporation | 8 | $98 697 |
| Hyundai AutoEver America, LLC | 7 | $140 000 |
| Innova Solutions, Inc. | 4 | $121 064 |
| Estrada Consulting Inc | 3 | $126 942 |
| Thinkbyte Consulting INC. | 2 | $104 000 |
| RCube IT LLC | 2 | $102 544 |
| Datagama Inc. | 2 | $103 000 |
| USM Business Sytems Inc | 2 | $121 222 |
| Ameya Global Inc | 2 | $131 040 |
| Amicus Systems Inc | 1 | $125 000 |
| Swanktek Inc | 1 | $102 544 |
| N2Force Technologies Inc | 1 | $102 544 |
| Infologitech, Inc. | 1 | $82 139 |
| Prophecy Technologies Corporation | 1 | $102 544 |
| Adventa Soft Inc | 1 | $81 000 |
| Intellisoft Systems LLC | 1 | $102 544 |
| Advantage Technical Services, Inc. | 1 | $121 493 |
| Infomatics Technologies Inc | 1 | $122 000 |
| Atrix Networx LLC | 1 | $122 500 |
| Tentek, Inc | 1 | $220 000 |
| American IT Solutions Inc. | 1 | $121 222 |
| MSIT Systems Inc | 1 | $94 000 |
| IT Trailblazers LLC | 1 | $121 222 |
| VCA Inc. | 1 | $130 000 |
| Siman Pro Inc | 1 | $95 000 |
| Safe Code Soft Technologies Inc | 1 | $102 357 |
| Prophecy Consulting Inc. | 1 | $102 357 |
| CloudIQ Technologies Inc. | 1 | $102 400 |
| Online Art, LLC | 1 | $110 000 |
| Unicorn Technologies,llc | 1 | $129 700 |
Назви посад
- Software Developer9
- Software Engineer5
- Sr. Software Engineer4
- Technology Lead3
- Business Analyst2
- Java Developer2
- ETL Informatica Developer2
- Architect2
- Oracle PL/SQL Developer2
- Angular Developer1
- DevOps Engineer1
- Technical Consultant1
- Cloud DevOps Engineer1
- Jr. Application Architect1
- Java API Developer1
Спонсори H-1B у Fountain Valley, CA →
Зарплати — це нижня межа запропонованої оплати в кожній заявці, перерахована в річну суму; статистика використовує лише сертифіковані заявки на повну зайнятість. LCA не є схваленням візи, і одна LCA може охоплювати кілька посад. Джерело: дані розкриття LCA OFLC Міністерства праці США, фіскальні роки 2023–2026 (останнє рішення 30 черв. 2026 р.).