Головна › Професії › Software Developers › North Bethesda, MD
Software Developers у North Bethesda, MD: зарплати H-1B
28 заявок на умови праці для цієї професії з місцем роботи в North Bethesda, MD. Медіанна базова зарплата: $114 970; середина розподілу $110 240–$127 985.
За рівнем оплати
| Рівень оплати | Медіанна зарплата |
|---|---|
| Рівень I (початковий) | $97 971 |
| Рівень II (кваліфікований) | $114 484 |
| Рівень III (досвідчений) | $139 589 |
| Рівень IV (повністю компетентний) | $175 500 |
Міністерство праці встановлює чотири рівні prevailing wage для кожної професії та регіону, від Level I (початковий) до Level IV (повна кваліфікація). Роботодавець обирає рівень, що відповідає вимогам посади.
Роботодавці
| Роботодавець | LCA | Медіанна зарплата |
|---|---|---|
| Compunnel Software Group, Inc | 3 | $126 100 |
| SPARK TEK Inc | 2 | $110 370 |
| Cloudsol Technologies, Inc | 2 | $112 133 |
| Arcean Solutions, LLC. | 2 | $166 280 |
| Tribis Inc | 2 | $112 620 |
| Tech-Lance Solutions, Inc. | 2 | $120 516 |
| United Solutions LLC | 2 | $107 500 |
| Qualcomm Technologies, Inc. | 1 | $133 640 |
| P3 Geeks Inc | 1 | $110 510 |
| Vsion Technologies, Inc. | 1 | $110 240 |
| Empro Systems LLC | 1 | $111 000 |
| Rocket Mortgage, LLC | 1 | $139 589 |
| Bright Software, Inc. | 1 | $200 000 |
| Elixir Lab USA Inc. | 1 | $140 000 |
| Horizon Systems, Inc. | 1 | $115 000 |
| Remote Tiger, Inc. | 1 | $88 442 |
| Concord USA, LLC | 1 | $88 442 |
| 3s Business Corporation | 1 | $122 710 |
| Dynamic ITSolutions Inc. | 1 | $122 699 |
| ZHP Services LLC | 1 | $126 090 |
Назви посад
- Software Developer10
- Sr. DevOps Engineer2
- DevOps Engineer2
- Software Engineer2
- Staff Software Engineer1
- Software Applications Developer1
- Senior Records Management and Sharepoint Developer1
- Senior Software Engineer1
- Vice President of Engineering1
- Technical Architect1
- Full Stack Developer1
- Consultant1
- Peoplesoft Fscm Analyst1
- Sr. Software Engineer1
- Senior Application Developer1
Спонсори H-1B у North Bethesda, MD →
Зарплати — це нижня межа запропонованої оплати в кожній заявці, перерахована в річну суму; статистика використовує лише сертифіковані заявки на повну зайнятість. LCA не є схваленням візи, і одна LCA може охоплювати кілька посад. Джерело: дані розкриття LCA OFLC Міністерства праці США, фіскальні роки 2023–2026 (останнє рішення 30 черв. 2026 р.).