Дані про зарплати H1B

Головна › Професії › Software Developers › Revere, MA

Software Developers у Revere, MA: зарплати H-1B

20 заявок на умови праці для цієї професії з місцем роботи в Revere, MA. Медіанна базова зарплата: $144 108; середина розподілу $130 710–$166 250.

Заявки (LCA)20
Медіана запропонованої зарплати$144 108
Середина діапазону зарплат$130 710–$166 250
10–90 перцентиль$122 747–$180 500

За рівнем оплати

Рівень оплатиМедіанна зарплата
Рівень II (кваліфікований)$142 000
Рівень III (досвідчений)$144 000
Рівень IV (повністю компетентний)$182 500

Міністерство праці встановлює чотири рівні prevailing wage для кожної професії та регіону, від Level I (початковий) до Level IV (повна кваліфікація). Роботодавець обирає рівень, що відповідає вимогам посади.

Роботодавці

РоботодавецьLCAМедіанна зарплата
Hewlett Packard Enterprise Company2$143 608
SingleStore, Inc.2$180 000
Google LLC1$200 000
Carnegie Robotics LLC1$110 000
J. Crew Group, LLC1$170 000
KeyMe LLC1$150 000
Datadog, Inc.1$165 000
Splunk, Inc.1$185 000
FIS Management Services, LLC1$140 000
Ernst & Young U.S. LLP1$120 742
Caremark LLC1$140 000
Garuda Labs, Inc1$148 500
Appsboat Inc1$122 970
Ping Identity Corporation1$148 000
Progress Software1$143 000
YugabyteDB, Inc.1$130 000
Beacon Hill Solutions Group LLC1$124 800
Optum Services, Inc.1$130 947

Назви посад

Спонсори H-1B у Revere, MA →

Зарплати — це нижня межа запропонованої оплати в кожній заявці, перерахована в річну суму; статистика використовує лише сертифіковані заявки на повну зайнятість. LCA не є схваленням візи, і одна LCA може охоплювати кілька посад. Джерело: дані розкриття LCA OFLC Міністерства праці США, фіскальні роки 2023–2026 (останнє рішення 30 черв. 2026 р.).