Головна › Професії › Software Developers, Applications › Pleasanton, CA
Software Developers, Applications у Pleasanton, CA: зарплати H-1B
24 заявок на умови праці для цієї професії з місцем роботи в Pleasanton, CA. Медіанна базова зарплата: $145 600; середина розподілу $124 950–$164 102.
За рівнем оплати
| Рівень оплати | Медіанна зарплата |
|---|---|
| Рівень I (початковий) | $108 912 |
| Рівень II (кваліфікований) | $124 900 |
| Рівень III (досвідчений) | $150 000 |
| Рівень IV (повністю компетентний) | $170 000 |
Міністерство праці встановлює чотири рівні prevailing wage для кожної професії та регіону, від Level I (початковий) до Level IV (повна кваліфікація). Роботодавець обирає рівень, що відповідає вимогам посади.
Роботодавці
| Роботодавець | LCA | Медіанна зарплата |
|---|---|---|
| The Gap, Inc. | 5 | $162 900 |
| Cowbell Cyber, Inc. | 2 | $150 000 |
| DPP Tech, Inc. | 2 | $135 200 |
| 10x Genomics, Inc. | 1 | $168 000 |
| Blume Global | 1 | $121 763 |
| Strategic Staffing Solutions, L.C. | 1 | $135 200 |
| MicroNet IT Solutions, Inc. | 1 | $120 000 |
| Jade Global, Inc. | 1 | $150 000 |
| Quest Diagnostics Incorporated | 1 | $170 000 |
| SRS Consulting, Inc. | 1 | $121 000 |
| Revance Therapeutics, Inc. | 1 | $120 931 |
| Quantumsoft Solutions Inc | 1 | $145 600 |
| Veeva Systems Inc. | 1 | $170 000 |
| Institutional Shareholder Services Inc. | 1 | $167 710 |
| Sonos, Inc. | 1 | $144 726 |
| Ingrain Systems Inc | 1 | $125 000 |
| Redica Systems, Inc. | 1 | $108 912 |
| Nisum Technologies Inc. | 1 | $125 000 |
Назви посад
- Software Engineer5
- Salesforce Developer2
- Senior Software Engineer2
- Principal Software Engineer2
- UI Developer1
- Software Engineer, Product Information Management1
- Web Systems Engineer1
- Solution Architect1
- Sr. Bioinformatics Engineer1
- Application Support Engineer1
- Senior Staff Software Engineer1
- Systems Engineer1
- Engineer, Manual1
- Staff Software Engineer1
- Senior Associate1
Спонсори H-1B у Pleasanton, CA →
Зарплати — це нижня межа запропонованої оплати в кожній заявці, перерахована в річну суму; статистика використовує лише сертифіковані заявки на повну зайнятість. LCA не є схваленням візи, і одна LCA може охоплювати кілька посад. Джерело: дані розкриття LCA OFLC Міністерства праці США, фіскальні роки 2023–2026 (останнє рішення 30 черв. 2026 р.).