Головна › Посади › Senior Cost Manager
Senior Cost Manager: зарплати H-1B
141 заявок на умови праці використовували назву посади Senior Cost Manager. Медіанна базова зарплата: $125 000; середина розподілу $112 403–$138 000.
Заявки (LCA)141
Медіана запропонованої зарплати$125 000
Середина діапазону зарплат$112 403–$138 000
10–90 перцентиль$103 318–$150 168
Роботодавці
| Роботодавець | LCA | Медіанна зарплата |
|---|---|---|
| Trenmor LLC | 40 | $120 141 |
| Cumming Management Group, Inc. | 35 | $120 000 |
| Rider Levett Bucknall Ltd. | 12 | $134 950 |
| Soben North America, LLC | 8 | $150 000 |
| Atkins North America Inc. | 6 | $123 301 |
| Project Risk Analytics, LLC | 6 | $112 191 |
| Accenture Infrastructure and Capital Projects LLC | 6 | $154 150 |
| Turner & Townsend, Inc. | 4 | $135 000 |
| TB Construction Consultants LLC | 4 | $145 000 |
| WTP America LLC | 4 | $137 500 |
| Currie & Brown Inc. | 3 | $103 522 |
| AtkinsRealis USA Inc. | 3 | $137 512 |
| Gardiner & Theobald, Inc. | 2 | $110 594 |
| SLS Consultants, LLC | 2 | $149 999 |
| CCL Contracts Consultancy Inc. | 1 | $130 000 |
| AtkinsRéalis USA Inc. | 1 | $140 233 |
| Vva LLC | 1 | $125 445 |
| Academy of Excellence, Inc. | 1 | $73 195 |
| VVA Drees & Sommer LLC | 1 | $119 496 |
| AI Engineers, Inc. | 1 | $166 400 |
За рівнем оплати
| Рівень оплати | Медіанна зарплата |
|---|---|
| Рівень I (початковий) | $101 878 |
| Рівень II (кваліфікований) | $120 266 |
| Рівень III (досвідчений) | $118 134 |
| Рівень IV (повністю компетентний) | $132 500 |
Міністерство праці встановлює чотири рівні prevailing wage для кожної професії та регіону, від Level I (початковий) до Level IV (повна кваліфікація). Роботодавець обирає рівень, що відповідає вимогам посади.
За фінансовим роком
| Фінансовий рік | LCA | Медіанна зарплата |
|---|---|---|
| ФР2023 | 26 | $117 686 |
| ФР2024 | 37 | $125 445 |
| ФР2025 | 41 | $125 000 |
| ФР2026 | 35 | $131 082 |
Міста
- New York, NY35
- San Francisco, CA19
- Scottsdale, AZ6
- Dallas, TX6
- Honolulu, HI5
- Beaverton, OR4
- Boston, MA4
- San Diego, CA4
- San Antonio, TX3
- Raleigh, NC3
- Seattle, WA2
- Houston, TX2
- Lake Oswego, OR2
- Los Angeles, CA2
- Chandler, AZ2
- Clayton, NC2
- Castroville, TX2
- Indianapolis, IN2
- Tempe, AZ2
- Garner, NC2
- Chicago, IL2
- Abilene, TX2
- Bristow, VA2
- Buford, GA2
- Greenville, SC1
- Peapack, NJ1
- Tampa, FL1
- San Fransisco, CA1
- Tucson, AZ1
- Sterling, VA1
Зарплати — це нижня межа запропонованої оплати в кожній заявці, перерахована в річну суму; статистика використовує лише сертифіковані заявки на повну зайнятість. LCA не є схваленням візи, і одна LCA може охоплювати кілька посад. Джерело: дані розкриття LCA OFLC Міністерства праці США, фіскальні роки 2023–2026 (останнє рішення 30 черв. 2026 р.).