Domů › Města › California › Jurupa Valley
Sponzoři H-1B v Jurupa Valley, CA
Zaměstnavatelé podali 47 žádostí o pracovní podmínky pro pozice v Jurupa Valley, CA ve fiskálních letech 2023–2026. Nabízený mediánový základní plat: $115 918.
Žádosti (LCA)47
Medián nabízené mzdy$115 918
Střední část mezd$91 601–$152 400
10.–90. percentil$72 000–$190 880
Nejlepší sponzoři
| Zaměstnavatel | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Rawrr Inc | 4 | $90 459 |
| Veolia North America LLC | 3 | $125 000 |
| Jurupa Unified School District | 2 | $96 810 |
| PreZero US, Inc. | 2 | $160 000 |
| Professional Auto Transport, Inc. | 2 | $163 930 |
| Wellstock Inc | 2 | — |
| Meta Platforms, Inc | 2 | $243 430 |
| PetSmart LLC | 1 | $115 856 |
| Dineshchandra K Patel | 1 | $114 400 |
| DC Logistics, LLC | 1 | $320 000 |
| Natures Mark LLC | 1 | — |
| Alignment Healthcare, Inc, | 1 | — |
| Fortune Minds Inc | 1 | $115 918 |
| Xylo Consulting, LLC. | 1 | $108 000 |
| MERP Systems, Inc. | 1 | $130 000 |
| Beachbody, LLC | 1 | $166 400 |
| Microsoft Corporation | 1 | $186 600 |
| Dracs Consulting Group Inc | 1 | $107 245 |
| CGI Technologies and Solutions Inc. | 1 | $147 500 |
| Nature's Mark, LLC | 1 | — |
| Veolia Water West Operating Services, Inc. | 1 | $72 000 |
| Flag Stars Inc. | 1 | — |
| VaPetro Technology LLC | 1 | $76 960 |
| Gilead Sciences, Inc. | 1 | $141 211 |
| Molina Healthcare, Inc. | 1 | $143 755 |
| Amgen Inc. | 1 | $116 491 |
| Cerise Infotech Inc | 1 | $92 000 |
| Egreen Transport Corporation | 1 | $63 794 |
| Egreen Transportation Corporation | 1 | $63 794 |
| Esong CHM Second LLC | 1 | $72 000 |
| Ernst & Young U.S. LLP | 1 | $115 000 |
| Saltzman, Tanis, Pittell, Levin and Jacobson LLC | 1 | $280 000 |
| Western Dental Services, Inc. | 1 | $208 000 |
| Northstar Innovation Inc. | 1 | $78 686 |
| CalPortland Company | 1 | $141 600 |
| Petco Animal Supplies Stores, Inc. | 1 | $92 000 |
| Modulus Designs | 1 | $130 000 |
Povolání
| Obor | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Software Developers | 11 | $143 755 |
| Dentists, General | 2 | $161 200 |
| Speech-Language Pathologists | 2 | $96 810 |
| Market Research Analysts and Marketing Specialists | 2 | — |
| Data Scientists | 2 | $280 000 |
| Budget Analysts | 2 | $83 650 |
| Computer Systems Engineers/Architects | 2 | $181 230 |
| Technical Writers | 2 | $72 000 |
| Mechanical Engineers | 2 | $116 491 |
| Logisticians | 2 | $77 823 |
| Management Analysts | 2 | — |
| Project Management Specialists | 2 | $63 794 |
| Financial and Investment Analysts | 2 | $93 500 |
| Civil Engineers | 2 | $134 462 |
| Chief Executives | 1 | $320 000 |
| Accountants and Auditors | 1 | — |
| Architectural and Engineering Managers | 1 | $160 000 |
| Environmental Engineers | 1 | $125 000 |
| Computer and Information Systems Managers | 1 | — |
| Industrial Production Managers | 1 | $141 211 |
| Sales Managers | 1 | $90 459 |
| Software Quality Assurance Analysts and Testers | 1 | $92 000 |
| Materials Scientists | 1 | $141 600 |
| Industrial Engineers | 1 | $92 000 |
Pozice
- Project Manager3
- Dentist2
- Speech and Language Pathologist2
- Marketing Specialist2
- Software Developer2
- Software Development Engineer2
- Budget Analyst2
- Software Engineer2
- Engineering Technical Writer2
- Business Analyst2
- Senior Application Analyst1
- Chief Executive Officer1
- Accountant1
- Sr. Engineering Manager1
- Data Platform-Enterprise Data Warehouse Operations Director1
- Java Developer1
- Account Manager1
- Senior Solutions Developer1
- Lead Engineer, Corporate Applications1
- Technical Program Manager1
- Mechanical Engineer - Production Line Automation1
- Logistics Analyst1
- Associate Director, Quality Assurance Compliance1
- Lead Engineer, Applications1
- Sales Manager1
- Specialist Quality Complaints1
- SDET (Software Development Engineer in Test)1
- Corporate Financial Analyst1
- Project Manager, Product Data Operations1
- Financial and Investment Analysts - KBGFJG219740-51
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).