Domů › Zaměstnavatelé › Western Dental Services, Inc.
Western Dental Services, Inc.: Platy H-1B a sponzoring
Western Dental Services, Inc. podal 99 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 99. Medián nabízeného platu: $197 600.
Sponzoruje Western Dental Services, Inc. víza H-1B?
Western Dental Services, Inc. podal 99 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 10. 6. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Žádosti o zelenou kartu (PERM) u Western Dental Services, Inc.: 7 →
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Dentist | 87 | $202 800 |
| Software Technical Lead - CRM | 4 | $150 000 |
| Orthodontist | 2 | $416 000 |
| Operations Research Analyst | 2 | $108 888 |
| Dental Hygienist | 2 | — |
| Operations Research Analyst Lead - CRM | 1 | $150 000 |
| Director - Credit, Head of Acquisition & Reporting | 1 | $190 000 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 27 | $187 200 |
| FY2024 | 23 | $201 500 |
| FY2025 | 32 | $208 000 |
| FY2026 | 17 | $221 000 |
Úrovně převažující mzdy
- Úroveň I (začátečník)2 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)27 %
- Úroveň III (zkušený)42 %
- Úroveň IV (plně kompetentní)28 %
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
- Bakersfield, CA7
- Sacramento, CA6
- San Diego, CA5
- Portland, OR4
- Santa Rosa, CA4
- Emeryville, CA4
- San Mateo, CA3
- Los Angeles, CA3
- Orange, CA3
- Modesto, CA3
- Fresno, CA3
- Riverside, CA3
- Salinas, CA3
- Hanford, CA3
- San Jose, CA2
- Brentwood, CA2
- Hawthorne, CA2
- Gilroy, CA2
- Highland Park, CA2
- Fremont, CA2
Povolání
- Dentists, General87
- Software Developers4
- Operations Research Analysts3
- Orthodontists2
- Dental Hygienists2
- Financial Managers1
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Dentist | $247 000 Úroveň IV | Bakersfield, CA | 10. 6. 2026 | 20. 8. 2026 | Certifikováno |
| Dentist | $247 000 Úroveň IV | Bakersfield, CA | 28. 4. 2026 | 20. 8. 2026 | Certifikováno |
| Dentist | $208 000 Úroveň III | Fresno, CA | 23. 4. 2026 | 30. 9. 2026 | Certifikováno |
| Orthodontist | $416 000 Úroveň IV | Turlock, CA | 17. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Dentist | $221 000 Úroveň IV | Santa Maria, CA | 17. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Dentist | $195 000 Úroveň III | Santa Clara, CA | 17. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Dentist | $234 000 Úroveň IV | Delano, CA | 17. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Dentist | $221 000 Úroveň IV | Visalia, CA | 17. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Dentist | $221 000 Úroveň III | Madera, CA | 17. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Dentist | $232 960 Úroveň III | San Francisco, CA | 16. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Dentist | $208 000 Úroveň IV | Victorville, CA | 16. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Dentist | $221 000 Úroveň IV | Merced, CA | 16. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Operations Research Analyst | $120 000 Úroveň IV | Orange, CA | 21. 2. 2026 | 20. 8. 2026 | Certifikováno |
| Dental Hygienist | $93 600 na částečný úvazek · Úroveň II | Claremont, CA | 27. 1. 2026 | 6. 2. 2026 | Certifikováno |
| Dentist | $208 000 Úroveň III | Sacramento, CA | 26. 1. 2026 | 9. 2. 2026 | Certifikováno |
| Dentist | $208 000 Úroveň III | Sacramento, CA | 12. 1. 2026 | 9. 2. 2026 | Certifikováno |
| Software Technical Lead - CRM | $150 000 Úroveň II | Portland, OR | 16. 12. 2025 | 15. 1. 2026 | Certifikováno |
| Dentist | $195 000 na částečný úvazek · Úroveň III | El Monte, CA | 16. 9. 2025 | 25. 9. 2025 | Certifikováno |
| Dentist | $208 000 Úroveň III | Salinas, CA | 4. 9. 2025 | 5. 11. 2025 | Certifikováno |
| Software Technical Lead - CRM | $150 000 Úroveň II | Portland, OR | 26. 8. 2025 | 15. 1. 2026 | Certifikováno |
| Dentist | $187 200 Úroveň III | Gilroy, CA | 8. 8. 2025 | 20. 8. 2025 | Certifikováno |
| Dentist | $208 000 Úroveň IV | Los Angeles, CA | 21. 7. 2025 | 28. 7. 2025 | Certifikováno |
| Dentist | $208 000 Úroveň IV | Jurupa Valley, CA | 8. 7. 2025 | 15. 7. 2025 | Certifikováno |
| Dentist | $166 400 Úroveň III | Rancho Cucamonga, CA | 1. 7. 2025 | 14. 7. 2025 | Certifikováno |
| Dentist | $208 000 Úroveň III | Fairfield, CA | 20. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Dentist | $197 600 Úroveň II | Emeryville, CA | 12. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Dentist | $260 000 Úroveň IV | Riverside, CA | 30. 5. 2025 | 9. 6. 2025 | Certifikováno |
| Dentist | $260 000 Úroveň IV | Riverside, CA | 29. 5. 2025 | 16. 6. 2025 | Certifikováno |
| Dentist | $197 600 Úroveň II | Emeryville, CA | 24. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Dentist | $195 000 Úroveň I | Emeryville, CA | 24. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Dentist | $208 000 Úroveň III | Bakersfield, CA | 24. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Dentist | $197 600 Úroveň II | Emeryville, CA | 23. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Dentist | $208 000 Úroveň III | Bakersfield, CA | 23. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Dentist | $221 000 Úroveň III | Fresno, CA | 23. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Dentist | $208 000 Úroveň III | Fairfield, CA | 23. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Dentist | $195 000 Úroveň III | Bakersfield, CA | 23. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Dentist | $194 896 Úroveň II | Watsonville, CA | 14. 4. 2025 | 25. 4. 2025 | Certifikováno |
| Dentist | $177 840 Úroveň III | San Diego, CA | 21. 3. 2025 | 14. 8. 2025 | Certifikováno |
| Dentist | $188 490 Úroveň III | Cathedral City, CA | 17. 3. 2025 | 14. 8. 2025 | Certifikováno |
| Dentist | $208 000 Úroveň II | San Francisco, CA | 6. 3. 2025 | 13. 3. 2025 | Certifikováno |
| Dentist | $208 000 Úroveň III | Fontana, CA | 18. 2. 2025 | 1. 3. 2025 | Certifikováno |
| Dentist | $208 000 Úroveň IV | Sacramento, CA | 7. 2. 2025 | 25. 5. 2025 | Certifikováno |
| Dentist | $208 000 Úroveň IV | Sacramento, CA | 7. 2. 2025 | 31. 7. 2025 | Certifikováno |
| Dentist | $208 000 Úroveň II | Salinas, CA | 29. 1. 2025 | 7. 2. 2025 | Certifikováno |
| Dentist | $197 600 Úroveň II | Fremont, CA | 8. 1. 2025 | 30. 3. 2025 | Certifikováno |
| Dentist | $197 600 na částečný úvazek · Úroveň II | Fremont, CA | 18. 12. 2024 | 30. 3. 2025 | Certifikováno |
| Dentist | $166 400 Úroveň II | Sacramento, CA | 7. 11. 2024 | 6. 2. 2025 | Certifikováno |
| Dental Hygienist | $93 600 na částečný úvazek · Úroveň I | Claremont, CA | 29. 10. 2024 | 13. 2. 2025 | Certifikováno |
| Dentist | $208 000 na částečný úvazek · Úroveň IV | Sacramento, CA | 17. 10. 2024 | 28. 10. 2024 | Certifikováno |
| Dentist | $187 200 Úroveň III | Santa Rosa, CA | 29. 8. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Dentist | $208 000 Úroveň II | San Mateo, CA | 14. 8. 2024 | 30. 9. 2024 | Certifikováno |
| Dentist | $174 720 Úroveň III | San Diego, CA | 29. 7. 2024 | 13. 1. 2025 | Certifikováno |
| Dentist | $208 000 Úroveň IV | Highland Park, CA | 23. 7. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Dentist | $208 000 Úroveň IV | Highland Park, CA | 23. 7. 2024 | 1. 8. 2024 | Certifikováno |
| Dentist | $208 000 na částečný úvazek · Úroveň II | San Mateo, CA | 23. 7. 2024 | 30. 9. 2024 | Certifikováno |
| Dentist | $208 000 na částečný úvazek · Úroveň II | Hanford, CA | 16. 7. 2024 | 25. 7. 2024 | Certifikováno |
| Dentist | $174 720 na částečný úvazek · Úroveň III | San Diego, CA | 15. 7. 2024 | 13. 1. 2025 | Certifikováno |
| Dentist | $208 000 na částečný úvazek · Úroveň II | Hanford, CA | 7. 6. 2024 | 17. 6. 2024 | Certifikováno |
| Dentist | $193 440 Úroveň II | San Leandro, CA | 5. 6. 2024 | 26. 6. 2024 | Certifikováno |
| Dentist | $270 400 Úroveň IV | Manteca, CA | 21. 5. 2024 | 15. 9. 2024 | Certifikováno |
| Dentist | $187 200 Úroveň III | Modesto, CA | 21. 5. 2024 | 14. 11. 2024 | Certifikováno |
| Dentist | $193 440 Úroveň II | Arroyo Grande, CA | 7. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Dentist | $208 000 Úroveň IV | Eagle Rock, CA | 7. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Dentist | $208 000 Úroveň III | Redding, CA | 7. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Dentist | $162 490 Úroveň II | San Jose, CA | 3. 5. 2024 | 21. 8. 2024 | Certifikováno |
| Dentist | $187 200 Úroveň III | Riverside, CA | 22. 3. 2024 | 1. 9. 2024 | Certifikováno |
| Dentist | $208 000 Úroveň II | Salinas, CA | 11. 3. 2024 | 20. 3. 2024 | Certifikováno |
| Dentist | $208 000 na částečný úvazek · Úroveň II | Hanford, CA | 1. 3. 2024 | 12. 3. 2024 | Certifikováno |
| Dentist | $208 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 1. 3. 2024 | 30. 8. 2024 | Certifikováno |
| Director - Credit, Head of Acquisition & Reporting | $190 000 Úroveň III | Dallas, TX | 12. 2. 2024 | 10. 7. 2024 | Certifikováno |
| Dentist | $208 000 Úroveň IV | Palm Dale, CA | 5. 12. 2023 | 30. 3. 2024 | Certifikováno |
| Dentist | $195 000 Úroveň IV | Hawthorne, CA | 5. 10. 2023 | 15. 12. 2023 | Certifikováno |
| Dentist | $172 640 Úroveň II | El Cerrito, CA | 7. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Dentist | $174 720 Úroveň II | Modesto, CA | 14. 7. 2023 | 23. 7. 2023 | Certifikováno |
| Dentist | $208 000 Úroveň III | Bakersfield, CA | 11. 7. 2023 | 9. 8. 2023 | Certifikováno |
| Dentist | $188 490 Úroveň IV | San Marcos, CA | 11. 7. 2023 | 9. 8. 2023 | Certifikováno |
| Dentist | $169 000 Úroveň II | Oakland, CA | 13. 6. 2023 | 25. 6. 2023 | Certifikováno |
| Dentist | $152 110 Úroveň III | Los Angeles, CA | 8. 6. 2023 | 29. 11. 2023 | Certifikováno |
| Dentist | $208 000 Úroveň III | Roseville, CA | 8. 6. 2023 | 9. 9. 2023 | Certifikováno |
| Dentist | $187 200 Úroveň II | Woodland, CA | 7. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Dentist | $187 200 Úroveň III | Brentwood, CA | 7. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Dentist | $193 440 Úroveň III | Brentwood, CA | 9. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Dentist | $180 960 Úroveň III | Hawthorne, CA | 9. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Dentist | $187 200 Úroveň III | Santa Rosa, CA | 9. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Dentist | $187 200 Úroveň II | Fresno, CA | 9. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Dentist | $193 440 Úroveň III | Santa Rosa, CA | 9. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Dentist | $193 440 Úroveň III | Santa Rosa, CA | 9. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Dentist | $193 440 Úroveň III | Modesto, CA | 9. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Dentist | $175 490 Úroveň III | San Diego, CA | 8. 5. 2023 | 17. 5. 2023 | Certifikováno |
| Dentist | $176 800 Úroveň III | Gilroy, CA | 7. 4. 2023 | 5. 10. 2023 | Certifikováno |
| Dentist | $187 200 Úroveň III | Bakersfield, CA | 21. 3. 2023 | 21. 8. 2023 | Certifikováno |
| Dentist | $180 960 Úroveň III | Los Angeles, CA | 13. 3. 2023 | 22. 3. 2023 | Certifikováno |
| Operations Research Analyst | $97 775 Úroveň II | Orange, CA | 27. 2. 2023 | 21. 8. 2023 | Certifikováno |
| Software Technical Lead - CRM | $150 000 Úroveň IV | Portland, OR | 9. 1. 2023 | 16. 1. 2023 | Certifikováno |
| Software Technical Lead - CRM | $150 000 Úroveň IV | Portland, OR | 9. 1. 2023 | 16. 1. 2023 | Certifikováno |
| Operations Research Analyst Lead - CRM | $150 000 Úroveň IV | Orange, CA | 3. 1. 2023 | 10. 1. 2023 | Certifikováno |
| Orthodontist | $416 000 na částečný úvazek · Úroveň IV | Los Banos, CA | 28. 11. 2022 | 13. 12. 2022 | Certifikováno |
| Dentist | $187 200 na částečný úvazek · Úroveň III | San Jose, CA | 1. 11. 2022 | 10. 11. 2022 | Certifikováno |
| Dentist | $208 000 Úroveň III | San Mateo, CA | 11. 10. 2022 | 20. 10. 2022 | Certifikováno |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).