Data o mzdách pro víza H-1B

Domů › Zaměstnavatelé › Compunnel Software Group, Inc › Network and Computer Systems Administrator

Network and Computer Systems Administrator v Compunnel Software Group, Inc: Mzdy H-1B

12 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Network and Computer Systems Administrator v Compunnel Software Group, Inc. Nabízený mediánový základní plat $102 375; střední hodnota $93 000–$110 150.

Žádosti (LCA)12
Medián nabízené mzdy$102 375
Střední část mezd$93 000–$110 150
10.–90. percentil$84 500–$118 400

Podle fiskálního roku

Fiskální rokLCAMediánová mzda
FY20232$113 500
FY20241$94 500
FY20252$95 875
FY20265$105 500

Žádosti

Základní mzdaLokalitaOdeslánoDatum nástupuStav
$107 600–$131 000
Úroveň II
Santa Clara, CA30. 3. 20266. 4. 2026Certifikováno
$140 000–$166 580
Úroveň IV
Boston, MA26. 3. 202619. 9. 2026Certifikováno
$105 500–$119 000
Úroveň II
Wallingford, CT16. 3. 202615. 8. 2026Certifikováno
$84 500–$100 000
Úroveň II
West Chester Township, OH12. 3. 202619. 3. 2026Certifikováno
$84 500–$100 000
Úroveň II
West Chester Township, OH25. 2. 20264. 3. 2026Certifikováno
$99 250–$119 000
Úroveň II
Charlotte, NC22. 8. 202529. 8. 2025Certifikováno
$92 500–$110 000
Úroveň II
San Diego, CA12. 6. 20251. 10. 2025Certifikováno
$94 500–$115 750
Úroveň II
Richardson, TX19. 10. 202323. 3. 2024Certifikováno
$102 960–$115 752
na částečný úvazek · Úroveň II
Phoenix, AZ11. 7. 202311. 7. 2023Certifikováno
$116 000–$137 000
Úroveň II
Houston, TX7. 7. 202321. 12. 2023Certifikováno
$114 400–$138 320
na částečný úvazek · Úroveň II
Fremont, CA5. 7. 202326. 7. 2023Certifikováno
$111 000–$130 950
Úroveň III
Boston, MA20. 3. 202319. 9. 2023Certifikováno

Network and Computer Systems Administrator u všech zaměstnavatelů →

Další pozice v Compunnel Software Group, Inc

Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).