Domů › Zaměstnavatelé › Elevance Health, Inc. › Mgr Engineering
Mgr Engineering v Elevance Health, Inc.: Mzdy H-1B
5 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Mgr Engineering v Elevance Health, Inc.. Nabízený mediánový základní plat $127 254; střední hodnota $112 819–$132 170.
Žádosti (LCA)5
Medián nabízené mzdy$127 254
Střední část mezd$112 819–$132 170
10.–90. percentil$107 366–$140 052
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 4 | $120 036 |
| FY2024 | 1 | $145 306 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $145 306–$161 866 | Richmond, VA | 15. 11. 2023 | 31. 3. 2024 | Certifikováno |
| $132 170–$152 890 | Richmond, VA | 22. 5. 2023 | 5. 6. 2023 | Certifikováno |
| $103 730–$132 000 Úroveň IV | Springfield, IL | 6. 1. 2023 | 9. 1. 2023 | Certifikováno |
| $112 819–$132 223 Úroveň IV | Norfolk, VA | 3. 1. 2023 | 1. 7. 2023 | Certifikováno |
| $127 254–$132 000 Úroveň IV | Springfield, IL | 28. 12. 2022 | 3. 1. 2023 | Certifikováno |
Mgr Engineering u všech zaměstnavatelů →
Další pozice v Elevance Health, Inc.
- Engineer Lead$140 788
- Engineer Senior$130 989
- Engineer III$110 000
- Engineer Sr$122 515
- Systems Analyst Advisor$115 000
- Developer Advisor$121 886
- Engineer Lead Senior$170 010
- Solutions Engineer Advisor Senior$148 134
- Systems Analyst Senior Advisor$133 962
- IT Quality Control Advisor$106 305
- Business Information Consultant$108 124
- Engineer Lead Sr$136 822
- Systems Analyst Sr Advisor$119 621
- Business Information Developer Consultant$111 814
- IT Quality Control Senior Advisor$130 506
- Solutions Engineer Advisor Sr.$139 319
- Data Scientist$116 030
- Data Scientist Sr$131 061
- IT Quality Control Test Architect$133 900
- IT Quality Control Sr Advisor$110 448
- Data Science Sol Cons Sr$99 008
- Systems Analyst Executive Advisor$141 820
- Infrastructure Services Engineer Executive Advisor$170 413
- Data Science Solutions Lead$142 585
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).