Domů › Zaměstnavatelé › Harvey Nash Inc. › Mechanical Engineer
Mechanical Engineer v Harvey Nash Inc.: Mzdy H-1B
16 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Mechanical Engineer v Harvey Nash Inc.. Nabízený mediánový základní plat $92 726; střední hodnota $83 980–$105 560.
Žádosti (LCA)16
Medián nabízené mzdy$92 726
Střední část mezd$83 980–$105 560
10.–90. percentil$82 160–$113 755
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 7 | $104 000 |
| FY2024 | 3 | $84 656 |
| FY2025 | 3 | $84 240 |
| FY2026 | 3 | $93 933 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $72 800 Úroveň I | Decatur, IL | 15. 6. 2026 | 6. 7. 2026 | Certifikováno |
| $114 150 Úroveň III | Chillicothe, IL | 7. 4. 2026 | 2. 10. 2026 | Certifikováno |
| $93 933 Úroveň I | Chillicothe, IL | 7. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $104 000 Úroveň II | East Peoria, IL | 15. 9. 2025 | 6. 3. 2026 | Certifikováno |
| $84 240 Úroveň I | Mossville, IL | 3. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $83 200 Úroveň II | Decatur, IL | 6. 11. 2024 | 25. 11. 2024 | Certifikováno |
| $89 856 Úroveň I | Tucson, AZ | 8. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $81 120 Úroveň I | Chillicothe, IL | 8. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $84 656 Úroveň I | Allen, TX | 21. 3. 2024 | 1. 4. 2024 | Certifikováno |
| $113 360 Úroveň III | East Peoria, IL | 20. 9. 2023 | 30. 10. 2023 | Certifikováno |
| $110 240 Úroveň III | Chillicothe, IL | 15. 9. 2023 | 2. 10. 2023 | Certifikováno |
| $83 200 Úroveň II | Decatur, IL | 30. 8. 2023 | 2. 10. 2023 | Certifikováno |
| $117 520 Úroveň III | Sanford, NC | 4. 8. 2023 | 21. 8. 2023 | Certifikováno |
| $91 520 Úroveň I | Chillicothe, IL | 17. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $104 000 Úroveň II | East Peoria, IL | 21. 2. 2023 | 6. 3. 2023 | Certifikováno |
| $94 141 Úroveň II | Seguin, TX | 14. 12. 2022 | 9. 1. 2023 | Certifikováno |
Mechanical Engineer u všech zaměstnavatelů →
Další pozice v Harvey Nash Inc.
- Senior .NET Developer$114 400
- Quality Test Engineer$91 520
- Controls Engineer$104 000
- Dev/Research Engineer$87 360
- Project Engineer$93 600
- Systems Engineer$94 640
- Business Analyst$102 544
- Electrical Engineer$101 400
- Programmer Analyst$104 520
- Programmer/Developer$115 960
- Programmer/ Developer III - Sustained Engineering$83 200
- Senior NET UI Developer$176 800
- Analyst/Developer$93 600
- Packaging Engineer$79 040
- Software Engineer$110 240
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).