Domů › Zaměstnavatelé › Harvey Nash Inc. › Quality Test Engineer
Quality Test Engineer v Harvey Nash Inc.: Mzdy H-1B
10 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Quality Test Engineer v Harvey Nash Inc.. Nabízený mediánový základní plat $91 520; střední hodnota $80 246–$95 680.
Žádosti (LCA)10
Medián nabízené mzdy$91 520
Střední část mezd$80 246–$95 680
10.–90. percentil$77 875–$110 656
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 2 | $77 875 |
| FY2024 | 4 | $95 680 |
| FY2026 | 4 | $98 800 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $114 400 Úroveň III | Chillicothe, IL | 1. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $110 240 Úroveň II | Chillicothe, IL | 7. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $87 360 Úroveň III | Chillicothe, IL | 9. 1. 2026 | 9. 2. 2026 | Certifikováno |
| $87 360 Úroveň III | Chillicothe, IL | 9. 1. 2026 | 9. 2. 2026 | Certifikováno |
| $95 680 Úroveň II | Chillicothe, IL | 3. 11. 2023 | 13. 11. 2023 | Certifikováno |
| $95 680 Úroveň II | Chillicothe, IL | 3. 11. 2023 | 13. 11. 2023 | Certifikováno |
| $95 680 Úroveň III | Chillicothe, IL | 3. 11. 2023 | 13. 11. 2023 | Certifikováno |
| $77 875 Úroveň I | Mossville, IL | 3. 10. 2023 | 15. 10. 2023 | Certifikováno |
| $77 875 Úroveň I | Mossville, IL | 13. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $77 875 Úroveň I | East Peoria, IL | 6. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
Quality Test Engineer u všech zaměstnavatelů →
Další pozice v Harvey Nash Inc.
- Senior .NET Developer$114 400
- Mechanical Engineer$92 726
- Controls Engineer$104 000
- Dev/Research Engineer$87 360
- Project Engineer$93 600
- Systems Engineer$94 640
- Business Analyst$102 544
- Electrical Engineer$101 400
- Programmer Analyst$104 520
- Programmer/Developer$115 960
- Programmer/ Developer III - Sustained Engineering$83 200
- Senior NET UI Developer$176 800
- Analyst/Developer$93 600
- Packaging Engineer$79 040
- Software Engineer$110 240
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).