Data o mzdách pro víza H-1B

Domů › Zaměstnavatelé › Hewlett Packard Enterprise Company › Cloud Developer I

Cloud Developer I v Hewlett Packard Enterprise Company: Mzdy H-1B

33 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Cloud Developer I v Hewlett Packard Enterprise Company. Nabízený mediánový základní plat $108 575; střední hodnota $98 218–$130 084.

Žádosti (LCA)33
Medián nabízené mzdy$108 575
Střední část mezd$98 218–$130 084
10.–90. percentil$94 823–$132 579

Podle fiskálního roku

Fiskální rokLCAMediánová mzda
FY202414$122 450
FY202516$98 218
FY20262$113 966

Žádosti

Základní mzdaLokalitaOdeslánoDatum nástupuStav
$130 337–$187 800San Jose, CA2. 6. 20262. 9. 2026Certifikováno
$97 594–$187 800
Úroveň I
San Jose, CA7. 5. 20261. 10. 2026Certifikováno
$139 443–$187 800
Úroveň II
San Jose, CA5. 5. 20261. 10. 2026Staženo
$105 373–$183 200
Úroveň II
Fort Collins, CO7. 5. 20251. 10. 2025Certifikováno
$132 579–$183 200
Úroveň II
San Jose, CA7. 5. 20251. 10. 2025Certifikováno
$132 579–$183 200
Úroveň II
San Jose, CA4. 3. 202529. 8. 2025Certifikováno
$94 515–$183 200
Úroveň I
Durham, NC27. 2. 202521. 8. 2025Certifikováno
$98 218–$183 200
Úroveň I
San Jose, CA26. 2. 202522. 8. 2025Certifikováno
$132 579–$183 200
Úroveň II
San Jose, CA24. 2. 202520. 8. 2025Certifikováno
$98 218–$183 200
Úroveň I
San Jose, CA19. 2. 202516. 8. 2025Certifikováno
$98 218–$183 200
Úroveň I
San Jose, CA19. 2. 202514. 8. 2025Certifikováno
$79 700–$183 200
Úroveň I
Fort Collins, CO7. 2. 202526. 7. 2025Certifikováno
$79 851–$183 200
Úroveň I
Spring, TX5. 2. 20254. 7. 2025Certifikováno
$98 218–$183 200
Úroveň I
San Jose, CA4. 2. 202524. 7. 2025Certifikováno
$82 784–$183 200
Úroveň I
Fort Collins, CO4. 2. 202518. 7. 2025Certifikováno
$132 579–$183 200
Úroveň II
San Jose, CA28. 1. 202518. 7. 2025Certifikováno
$98 218–$183 200
Úroveň I
San Jose, CA17. 1. 20259. 7. 2025Certifikováno
$98 218–$183 200
Úroveň I
San Jose, CA17. 1. 20259. 7. 2025Certifikováno
$98 072–$183 200
Úroveň I
Andover, MA9. 1. 202524. 6. 2025Certifikováno
$134 500–$176 000
Úroveň II
San Jose, CA21. 3. 202414. 9. 2024Certifikováno
$122 500–$153 500
Úroveň I
Durham, NC21. 3. 202414. 9. 2024Certifikováno
$109 650–$153 500
Úroveň II
Spring, TX15. 3. 202411. 9. 2024Certifikováno
$120 379–$166 000
Úroveň II
Andover, MA8. 3. 20243. 9. 2024Certifikováno
$102 240–$153 500
Úroveň I
Fort Collins, CO26. 2. 202421. 8. 2024Certifikováno
$110 000–$153 000
Úroveň I
Durham, NC23. 2. 202421. 8. 2024Certifikováno
$130 000–$176 000
Úroveň I
San Jose, CA20. 2. 202413. 8. 2024Certifikováno
$132 600–$176 000
Úroveň I
San Jose, CA16. 2. 202413. 8. 2024Certifikováno
$132 600–$176 000
Úroveň I
San Jose, CA16. 2. 202413. 8. 2024Certifikováno
$107 500–$153 500
Úroveň II
Spring, TX14. 2. 202413. 8. 2024Certifikováno
$107 500–$153 500
Úroveň I
Fort Collins, CO14. 2. 202413. 8. 2024Certifikováno
$122 400–$176 000
Úroveň I
San Jose, CA14. 2. 20246. 8. 2024Certifikováno
$128 873–$176 000
Úroveň I
San Jose, CA7. 2. 20246. 8. 2024Certifikováno
$122 500–$176 000
Úroveň I
San Jose, CA31. 1. 202430. 7. 2024Certifikováno

Další pozice v Hewlett Packard Enterprise Company

Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).