Data o mzdách pro víza H-1B

Domů › Zaměstnavatelé › Hewlett Packard Enterprise Company › Principal Engineer

Principal Engineer v Hewlett Packard Enterprise Company: Mzdy H-1B

16 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Principal Engineer v Hewlett Packard Enterprise Company. Nabízený mediánový základní plat $143 790; střední hodnota $130 030–$156 915.

Žádosti (LCA)16
Medián nabízené mzdy$143 790
Střední část mezd$130 030–$156 915
10.–90. percentil$116 782–$170 162

Podle fiskálního roku

Fiskální rokLCAMediánová mzda
FY20243$126 000
FY20258$138 174
FY20265$153 317

Žádosti

Základní mzdaLokalitaOdeslánoDatum nástupuStav
$149 760–$275 000
Úroveň III
Westford, MA28. 5. 202615. 8. 2026Certifikováno
$143 790–$275 000
Úroveň IV
Folsom, CA22. 5. 20261. 10. 2026Certifikováno
$163 030–$275 000
Úroveň III
Herndon, VA30. 3. 202615. 8. 2026Certifikováno
$173 500–$275 000
Úroveň II
Sunnyvale, CA2. 2. 202617. 5. 2026Certifikováno
$153 317–$275 000
Úroveň IV
Itasca, IL8. 1. 202622. 6. 2026Certifikováno
$143 790–$266 000
Úroveň IV
Roseville, CA18. 9. 202519. 9. 2025Certifikováno
$131 373–$266 000
Úroveň IV
Oak Creek, WI6. 8. 202511. 8. 2025Certifikováno
$166 823–$266 000Monroe Township, NJ9. 6. 20251. 10. 2025Certifikováno
$116 563–$266 000
Úroveň IV
Tracy, CA8. 5. 202521. 10. 2025Certifikováno
$115 500–$266 000
Úroveň IV
Mountain House, CA25. 2. 202522. 8. 2025Certifikováno
$137 862–$266 000
Úroveň IV
Folsom, CA18. 2. 202514. 8. 2025Certifikováno
$154 877–$266 000
Úroveň IV
Holly Springs, NC4. 2. 20258. 7. 2025Certifikováno
$138 486–$266 000
Úroveň IV
Stevenson Ranch, CA9. 1. 202517. 6. 2025Certifikováno
$198 403–$255 500San Jose, CA31. 7. 202414. 9. 2024Certifikováno
$117 000–$222 000
Úroveň IV
McKinney, TX7. 6. 202424. 6. 2024Certifikováno
$126 000–$240 000
Úroveň IV
Tracy, CA31. 5. 20249. 9. 2024Certifikováno

Principal Engineer u všech zaměstnavatelů →

Další pozice v Hewlett Packard Enterprise Company

Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).