Data o mzdách pro víza H-1B

Domů › Zaměstnavatelé › Infosys Limited › Engineering Consultant 2

Engineering Consultant 2 v Infosys Limited: Mzdy H-1B

71 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Engineering Consultant 2 v Infosys Limited. Nabízený mediánový základní plat $98 675; střední hodnota $93 642–$106 606.

Žádosti (LCA)71
Medián nabízené mzdy$98 675
Střední část mezd$93 642–$106 606
10.–90. percentil$92 244–$115 994

Podle fiskálního roku

Fiskální rokLCAMediánová mzda
FY202521$98 675
FY202649$98 675

Žádosti

Základní mzdaLokalitaOdeslánoDatum nástupuStav
$98 675–$110 000
Úroveň II
Philadelphia, PA22. 6. 20263. 7. 2026Certifikováno
$115 586–$127 941
Úroveň II
Denver, CO17. 6. 202628. 6. 2026Certifikováno
$98 675–$126 709
Úroveň II
Mount Laurel, NJ12. 6. 202623. 6. 2026Certifikováno
$98 675–$98 700
Úroveň II
Philadelphia, PA4. 6. 202615. 6. 2026Certifikováno
$98 675–$117 647
Úroveň II
Philadelphia, PA4. 6. 202615. 6. 2026Certifikováno
$98 675–$116 992
Úroveň II
Mount Laurel, NJ1. 6. 202612. 6. 2026Certifikováno
$98 675–$112 750
Úroveň II
Philadelphia, PA1. 6. 202612. 6. 2026Certifikováno
$93 018–$101 270
Úroveň II
Plano, TX1. 6. 202612. 6. 2026Certifikováno
$98 675–$114 920
Úroveň II
Philadelphia, PA28. 5. 20268. 6. 2026Certifikováno
$98 675–$114 920
Úroveň II
Mount Laurel, NJ19. 5. 202630. 5. 2026Certifikováno
$92 581–$92 600
Úroveň II
Richardson, TX13. 5. 202624. 5. 2026Certifikováno
$112 174–$116 992
Úroveň II
Richardson, TX13. 5. 202624. 5. 2026Certifikováno
$127 171–$127 200
Úroveň II
Bethpage, NY13. 5. 202624. 5. 2026Certifikováno
$92 581–$92 600
Úroveň II
Richardson, TX13. 5. 202624. 5. 2026Certifikováno
$105 872–$120 955
Úroveň II
Allen Park, MI13. 5. 202624. 5. 2026Certifikováno
$112 174–$112 200
Úroveň II
Plano, TX5. 5. 202616. 5. 2026Certifikováno
$98 675–$98 700
Úroveň II
Philadelphia, PA5. 5. 202616. 5. 2026Certifikováno
$127 171–$127 200
Úroveň II
Bethpage, NY21. 4. 20262. 5. 2026Certifikováno
$127 171–$127 200
Úroveň II
Long Island City, NY17. 4. 202628. 4. 2026Certifikováno
$156 853–$156 900
Úroveň II
Sunnyvale, CA10. 4. 202621. 4. 2026Certifikováno
$98 675–$98 700
Úroveň II
Philadelphia, PA10. 4. 202621. 4. 2026Certifikováno
$106 850–$106 900
Úroveň II
Conroe, TX10. 4. 20261. 9. 2026Certifikováno
$106 850–$106 900
Úroveň II
Channelview, TX7. 4. 202627. 9. 2026Certifikováno
$110 656–$110 700
Úroveň II
Austin, TX3. 4. 202614. 4. 2026Certifikováno
$98 675–$98 700
Úroveň II
Philadelphia, PA3. 4. 202614. 4. 2026Certifikováno
$98 675–$98 700
Úroveň II
Mount Laurel, NJ3. 4. 202614. 4. 2026Certifikováno
$93 642–$93 700
Úroveň II
Allen Park, MI26. 3. 20266. 4. 2026Certifikováno
$93 642–$93 700
Úroveň II
Allen Park, MI26. 3. 20266. 4. 2026Certifikováno
$119 662–$119 700
Úroveň II
Long Beach, CA23. 3. 20263. 4. 2026Certifikováno
$93 642–$120 955
Úroveň II
Allen Park, MI5. 3. 202616. 3. 2026Certifikováno
$92 581–$103 352
Úroveň II
Plano, TX5. 3. 202616. 3. 2026Certifikováno
$108 430–$120 549
Úroveň II
San Diego, CA4. 3. 202615. 3. 2026Certifikováno
$98 675–$98 700
Úroveň II
Philadelphia, PA4. 3. 202615. 3. 2026Certifikováno
$93 642–$93 700
Úroveň II
Allen Park, MI4. 3. 202615. 3. 2026Certifikováno
$98 675–$126 709
Úroveň II
Mount Laurel, NJ24. 2. 20267. 3. 2026Certifikováno
$98 675–$98 700
Úroveň II
Mount Laurel, NJ6. 2. 202617. 2. 2026Certifikováno
$92 581–$92 600
Úroveň II
Plano, TX27. 1. 20267. 2. 2026Certifikováno
$98 675–$116 993
Úroveň II
Philadelphia, PA23. 1. 20263. 2. 2026Certifikováno
$109 886–$109 900
Úroveň II
Englewood, CO22. 1. 20262. 2. 2026Certifikováno
$98 675–$142 100
Úroveň II
Philadelphia, PA7. 1. 202618. 1. 2026Certifikováno
$93 642–$93 700
Úroveň II
Allen Park, MI31. 12. 202511. 1. 2026Certifikováno
$98 675–$117 839
Úroveň II
Mount Laurel, NJ26. 12. 20256. 1. 2026Certifikováno
$94 557–$94 600
Úroveň II
Mabank, TX2. 12. 202518. 2. 2026Certifikováno
$98 675–$98 700
Úroveň II
Philadelphia, PA27. 11. 20258. 12. 2025Certifikováno
$93 642–$93 700
Úroveň II
Allen Park, MI26. 11. 20257. 12. 2025Certifikováno
$93 642–$93 700
Úroveň II
Allen Park, MI26. 11. 20257. 12. 2025Certifikováno
$109 886–$109 900
Úroveň II
Greenwood Village, CO17. 11. 202528. 11. 2025Certifikováno
$98 675–$98 700
Úroveň II
Philadelphia, PA30. 9. 202511. 10. 2025Certifikováno
$98 675–$118 000
Úroveň II
Philadelphia, PA30. 9. 202511. 10. 2025Certifikováno
$112 174–$112 200
Úroveň II
Richardson, TX8. 9. 202519. 9. 2025Certifikováno
$92 394–$92 400
Úroveň II
Mount Laurel, NJ8. 9. 202519. 9. 2025Certifikováno
$121 680–$121 700
Úroveň II
Hillsboro, OR6. 9. 202529. 9. 2025Certifikováno
$98 675–$98 700
Úroveň II
Philadelphia, PA6. 9. 202517. 9. 2025Certifikováno
$156 853–$156 900
Úroveň II
Sunnyvale, CA6. 9. 202517. 9. 2025Certifikováno
$97 094–$97 100
Úroveň II
Wellington, KS13. 6. 20251. 10. 2025Certifikováno
$90 896–$90 900
Úroveň II
Tulsa, OK12. 6. 20251. 10. 2025Certifikováno
$102 856–$102 900
Úroveň II
Channelview, TX11. 6. 20251. 10. 2025Certifikováno
$90 896–$90 900
Úroveň II
Tulsa, OK10. 6. 20251. 10. 2025Certifikováno
$90 896–$90 900
Úroveň II
Tulsa, OK10. 6. 20251. 10. 2025Certifikováno
$83 658–$92 531
Úroveň II
Plano, TX9. 6. 20251. 10. 2025Certifikováno
$102 274–$102 300
Úroveň II
Greenwood Village, CO8. 6. 20251. 10. 2025Certifikováno
$85 862–$105 199
Úroveň II
Raleigh, NC8. 6. 20251. 10. 2025Certifikováno
$90 002–$100 885
Úroveň II
Bethpage, NY7. 6. 20251. 10. 2025Certifikováno
$112 050–$112 100
Úroveň II
Richardson, TX7. 6. 20251. 10. 2025Certifikováno
$102 274–$102 300
Úroveň II
Greenwood Village, CO7. 6. 20251. 10. 2025Certifikováno
$87 589–$92 531
Úroveň II
Allen Park, MI22. 5. 20251. 10. 2025Certifikováno
$87 589–$92 531
Úroveň II
Allen Park, MI22. 5. 20251. 10. 2025Staženo
$105 810–$105 900
Úroveň II
Atlanta, GA22. 5. 20251. 10. 2025Certifikováno
$100 568–$100 600
Úroveň II
San Diego, CA21. 5. 20251. 10. 2025Certifikováno
$100 568–$100 600
Úroveň II
San Diego, CA7. 5. 20251. 10. 2025Certifikováno
$97 094–$97 100
Úroveň II
Wichita, KS6. 5. 20251. 10. 2025Certifikováno

Engineering Consultant 2 u všech zaměstnavatelů →

Další pozice v Infosys Limited

Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).