Domů › Zaměstnavatelé › Innova Solutions, Inc. › QA Lead
QA Lead v Innova Solutions, Inc.: Mzdy H-1B
6 žádostí o pracovní podmínky pro pozici QA Lead v Innova Solutions, Inc.. Nabízený mediánový základní plat $96 512; střední hodnota $88 779–$101 452.
Žádosti (LCA)6
Medián nabízené mzdy$96 512
Střední část mezd$88 779–$101 452
10.–90. percentil$87 068–$102 534
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2024 | 2 | $93 382 |
| FY2025 | 2 | $90 199 |
| FY2026 | 2 | $102 534 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $102 981 Úroveň III | Novi, MI | 19. 6. 2026 | 29. 6. 2026 | Certifikováno |
| $102 086 Úroveň II | New York, NY | 27. 11. 2025 | 1. 3. 2026 | Certifikováno |
| $93 475 Úroveň III | Columbus, GA | 24. 7. 2025 | 31. 7. 2025 | Certifikováno |
| $86 923 Úroveň II | Irving, TX | 17. 1. 2025 | 25. 1. 2025 | Certifikováno |
| $87 214 Úroveň III | West Bloomfield, MI | 10. 4. 2024 | 17. 4. 2024 | Certifikováno |
| $99 549 Úroveň II | New York, NY | 14. 12. 2023 | 21. 12. 2023 | Certifikováno |
QA Lead u všech zaměstnavatelů →
Další pozice v Innova Solutions, Inc.
- Application Architect/programmer (software Developer)$123 656
- Software Engineer$112 923
- Software Developer$109 845
- Developer Analyst$86 403
- Senior Software Engineer$132 267
- Java Developer$111 998
- Application Programmer (software Developer, Application)$120 058
- .Net Developer$112 923
- Principal Software Engineer$122 281
- Developer$99 008
- QA Analyst$76 398
- Data Engineer$110 490
- IT Project Manager$116 480
- Technical Lead$131 602
- Pega Lead System Architect$122 564
- Business Analyst$103 990
- Database Administrator$95 035
- Lead Software Engineer$128 232
- Application Programmer$120 297
- DevOps Engineer$127 878
- Application Architect/programmer$134 254
- Senior Principal Software Engineer$119 246
- Application Architect/programmer - Java$134 971
- Application Architect (software Developer, Application)$120 058
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).