Domů › Zaměstnavatelé › Oracle America, Inc. › QA Analyst-ProdDev
QA Analyst-ProdDev v Oracle America, Inc.: Mzdy H-1B
42 žádostí o pracovní podmínky pro pozici QA Analyst-ProdDev v Oracle America, Inc.. Nabízený mediánový základní plat $125 767; střední hodnota $109 158–$147 623.
Žádosti (LCA)42
Medián nabízené mzdy$125 767
Střední část mezd$109 158–$147 623
10.–90. percentil$82 553–$160 139
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 19 | $110 094 |
| FY2024 | 6 | $140 358 |
| FY2025 | 11 | $136 490 |
| FY2026 | 6 | $136 334 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $163 613–$201 235 Úroveň IV | Redwood Shores, CA | 19. 6. 2026 | 1. 11. 2026 | Certifikováno |
| $120 307–$171 050 Úroveň IV | Indian Trail, NC | 28. 4. 2026 | 2. 10. 2026 | Certifikováno |
| $82 222–$135 043 Úroveň II | Naples, FL | 24. 2. 2026 | 1. 7. 2026 | Certifikováno |
| $132 142–$171 050 Úroveň IV | Morrisville, NC | 20. 2. 2026 | 1. 7. 2026 | Certifikováno |
| $163 613–$201 235 Úroveň IV | Pleasanton, CA | 16. 2. 2026 | 1. 7. 2026 | Certifikováno |
| $140 525–$191 173 Úroveň IV | Burlington, MA | 13. 2. 2026 | 1. 7. 2026 | Certifikováno |
| $114 421–$151 248 Úroveň III | Morrisville, NC | 18. 6. 2025 | 23. 6. 2025 | Certifikováno |
| $126 131–$181 112 Úroveň IV | Frisco, TX | 2. 6. 2025 | 1. 11. 2025 | Certifikováno |
| $160 139–$201 235 Úroveň IV | Redwood Shores, CA | 27. 5. 2025 | 1. 11. 2025 | Certifikováno |
| $85 530–$142 987 Úroveň II | Malvern, PA | 21. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $116 085–$181 112 Úroveň IV | Deerfield, IL | 15. 5. 2025 | 1. 11. 2025 | Certifikováno |
| $160 139–$201 235 Úroveň IV | Pleasanton, CA | 25. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $160 139–$225 382 Úroveň IV | Pleasanton, CA | 19. 2. 2025 | 19. 2. 2025 | Certifikováno |
| $136 490–$191 173 Úroveň IV | Irvine, CA | 18. 2. 2025 | 1. 7. 2025 | Certifikováno |
| $160 139–$225 382 Úroveň IV | Redwood Shores, CA | 17. 2. 2025 | 1. 7. 2025 | Certifikováno |
| $114 754–$169 042 Úroveň III | Santa Monica, CA | 12. 2. 2025 | 1. 7. 2025 | Certifikováno |
| $139 402–$214 113 Úroveň IV | Burlington, MA | 29. 10. 2024 | 1. 3. 2025 | Certifikováno |
| $152 331–$201 235 | Pleasanton, CA | 28. 6. 2024 | 1. 11. 2024 | Certifikováno |
| $168 418–$201 235 Úroveň IV | Redwood Shores, CA | 26. 6. 2024 | 1. 11. 2024 | Certifikováno |
| $96 845–$150 930 Úroveň II | Burlington, MA | 13. 6. 2024 | 1. 11. 2024 | Certifikováno |
| $140 358–$177 939 Úroveň III | Pleasanton, CA | 17. 4. 2024 | 17. 10. 2024 | Certifikováno |
| $140 358–$177 939 Úroveň III | Redwood Shores, CA | 13. 2. 2024 | 1. 7. 2024 | Certifikováno |
| $75 774 Úroveň II | Syracuse, NY | 7. 12. 2023 | 7. 6. 2024 | Certifikováno |
| $110 261–$171 050 Úroveň IV | Concord, NC | 20. 9. 2023 | 2. 10. 2023 | Certifikováno |
| $109 678–$160 145 Úroveň III | Denver, CO | 12. 9. 2023 | 29. 2. 2024 | Certifikováno |
| $168 418–$201 235 Úroveň IV | Pleasanton, CA | 11. 9. 2023 | 29. 2. 2024 | Certifikováno |
| $113 194–$181 112 Úroveň IV | Frisco, TX | 11. 9. 2023 | 29. 2. 2024 | Certifikováno |
| $95 701–$160 145 Úroveň III | Austin, TX | 8. 8. 2023 | 16. 8. 2023 | Certifikováno |
| $150 651–$191 957 | Pleasanton, CA | 19. 7. 2023 | 1. 11. 2023 | Certifikováno |
| $105 830–$161 435 Úroveň III | Arlington, VA | 25. 5. 2023 | 1. 11. 2023 | Certifikováno |
| $126 422–$169 932 Úroveň III | Pleasanton, CA | 23. 5. 2023 | 1. 11. 2023 | Certifikováno |
| $110 094–$161 435 Úroveň III | Burlington, MA | 16. 5. 2023 | 1. 11. 2023 | Certifikováno |
| $74 381–$136 355 Úroveň II | Frisco, TX | 18. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $77 917–$136 355 Úroveň II | Austin, TX | 10. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $78 482–$128 779 | Naples, FL | 7. 3. 2023 | 5. 9. 2023 | Certifikováno |
| $126 422–$169 932 Úroveň III | Redwood Shores, CA | 9. 2. 2023 | 1. 7. 2023 | Certifikováno |
| $138 590–$169 932 Úroveň III | Santa Clara, CA | 6. 2. 2023 | 1. 7. 2023 | Certifikováno |
| $109 408–$172 761 Úroveň IV | Chicago, IL | 15. 12. 2022 | 19. 12. 2022 | Certifikováno |
| $125 403–$166 117 Úroveň IV | Holly Springs, NC | 12. 10. 2022 | 25. 10. 2022 | Certifikováno |
| $149 989–$191 957 Úroveň IV | Redwood Shores, CA | 28. 9. 2022 | 1. 3. 2023 | Certifikováno |
| $109 075–$172 761 Úroveň IV | Austin, TX | 28. 9. 2022 | 1. 3. 2023 | Certifikováno |
| $108 202–$172 761 Úroveň IV | Frisco, TX | 26. 9. 2022 | 1. 3. 2023 | Certifikováno |
QA Analyst-ProdDev u všech zaměstnavatelů →
Další pozice v Oracle America, Inc.
- Software Developer$133 640
- Technical Analyst$120 141
- Applications Developer$148 703
- Site Reliability Developer$147 114
- Product Manager/Strategy-ProdDev$152 027
- Program Manager-ProdDev$146 578
- Network Developer$133 973
- Consulting Technical Manager$147 410
- Cloud Solution Engineer$142 501
- Data Scientist$125 944
- Software Development Snr Manager$214 152
- Senior Principal Consultant$128 586
- Programmer Analyst-IT$129 688
- Systems Analyst$123 780
- Software Development Manager$159 682
- Applied Scientist$174 429
- User Experience Developer-ProdDev$143 002
- Software Development Director$229 986
- Principal Consultant$120 078
- Hardware Developer$138 341
- Production Service Developer$105 997
- Consulting Technical Director$151 144
- Software Developer/Architect$183 310
- Security Engineer$156 166
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).