Domů › Zaměstnavatelé › Oracle America, Inc. › Systems Analyst
Systems Analyst v Oracle America, Inc.: Mzdy H-1B
82 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Systems Analyst v Oracle America, Inc.. Nabízený mediánový základní plat $123 780; střední hodnota $115 918–$136 136.
Žádosti (LCA)82
Medián nabízené mzdy$123 780
Střední část mezd$115 918–$136 136
10.–90. percentil$109 943–$157 741
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 18 | $115 918 |
| FY2024 | 22 | $118 342 |
| FY2025 | 29 | $130 271 |
| FY2026 | 11 | $144 310 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $149 240–$202 844 Úroveň IV | Austin, TX | 13. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $132 876–$160 145 | Dallas, TX | 5. 5. 2026 | 1. 11. 2026 | Certifikováno |
| $135 512–$202 844 Úroveň IV | Cypress, TX | 30. 3. 2026 | 1. 9. 2026 | Certifikováno |
| $144 310–$202 844 Úroveň IV | Plano, TX | 13. 3. 2026 | 1. 9. 2026 | Certifikováno |
| $149 240–$202 844 Úroveň IV | Austin, TX | 18. 2. 2026 | 1. 7. 2026 | Certifikováno |
| $157 624–$177 939 | San Francisco, CA | 6. 2. 2026 | 16. 2. 2026 | Certifikováno |
| $144 310–$160 145 Úroveň IV | Celina, TX | 23. 1. 2026 | 19. 7. 2026 | Certifikováno |
| $126 568–$151 248 Úroveň IV | Colorado Springs, CO | 9. 1. 2026 | 1. 7. 2026 | Certifikováno |
| $149 240–$202 844 Úroveň IV | Georgetown, TX | 25. 11. 2025 | 15. 5. 2026 | Certifikováno |
| $174 795–$225 382 | Pleasanton, CA | 14. 11. 2025 | 12. 5. 2026 | Certifikováno |
| $132 434–$202 844 Úroveň IV | Palatine, IL | 13. 11. 2025 | 5. 4. 2026 | Certifikováno |
| $145 995–$160 145 Úroveň IV | Denver, CO | 19. 9. 2025 | 1. 3. 2026 | Certifikováno |
| $130 686–$191 575 Úroveň IV | Orlando, FL | 17. 9. 2025 | 1. 3. 2026 | Certifikováno |
| $115 682–$151 248 | Las Vegas, NV | 17. 9. 2025 | 25. 9. 2025 | Certifikováno |
| $151 468–$177 939 | Redwood Shores, CA | 15. 9. 2025 | 1. 3. 2026 | Certifikováno |
| $185 994–$225 382 Úroveň IV | Redwood Shores, CA | 15. 9. 2025 | 1. 3. 2026 | Certifikováno |
| $163 613–$201 235 Úroveň IV | Redwood Shores, CA | 15. 9. 2025 | 1. 3. 2026 | Certifikováno |
| $121 029–$160 145 | Katy, TX | 8. 9. 2025 | 16. 2. 2026 | Certifikováno |
| $117 824–$151 248 | Las Vegas, NV | 15. 8. 2025 | 24. 1. 2026 | Certifikováno |
| $117 824–$151 248 | Las Vegas, NV | 25. 7. 2025 | 24. 1. 2026 | Staženo |
| $136 552–$151 248 Úroveň IV | Colorado Springs, CO | 16. 5. 2025 | 1. 11. 2025 | Certifikováno |
| $122 221–$151 248 Úroveň IV | Novi, MI | 15. 5. 2025 | 31. 10. 2025 | Certifikováno |
| $97 462–$180 306 Úroveň IV | Collierville, TN | 13. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $77 293–$113 988 Úroveň II | Austin, TX | 2. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $136 136–$202 844 Úroveň IV | Frisco, TX | 16. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $130 713–$160 145 | Jersey City, NJ | 21. 2. 2025 | 8. 7. 2025 | Certifikováno |
| $136 136–$202 844 Úroveň IV | Frisco, TX | 18. 2. 2025 | 1. 7. 2025 | Certifikováno |
| $136 136–$160 145 Úroveň IV | Frisco, TX | 18. 2. 2025 | 1. 7. 2025 | Certifikováno |
| $168 738–$225 382 | Redwood Shores, CA | 17. 2. 2025 | 1. 7. 2025 | Certifikováno |
| $103 554–$191 575 Úroveň IV | Greensboro, NC | 22. 1. 2025 | 19. 7. 2025 | Certifikováno |
| $125 653–$160 145 Úroveň IV | Pennington, NJ | 15. 1. 2025 | 8. 7. 2025 | Certifikováno |
| $136 136–$202 844 E-3 · Úroveň IV | Frisco, TX | 26. 12. 2024 | 7. 5. 2025 | Certifikováno |
| $110 053–$202 843 Úroveň IV | Temecula, CA | 11. 12. 2024 | 17. 12. 2024 | Certifikováno |
| $124 106–$160 145 | Frisco, TX | 27. 11. 2024 | 1. 4. 2025 | Certifikováno |
| $136 136–$202 844 Úroveň IV | Frisco, TX | 27. 11. 2024 | 1. 4. 2025 | Certifikováno |
| $114 504–$191 575 Úroveň IV | Morrisville, NC | 19. 11. 2024 | 1. 4. 2025 | Certifikováno |
| $130 271–$169 042 | Bridgewater, NJ | 25. 10. 2024 | 1. 3. 2025 | Certifikováno |
| $169 724–$225 382 | Santa Clara, CA | 18. 10. 2024 | 1. 3. 2025 | Certifikováno |
| $119 602–$160 145 | Exton, PA | 4. 10. 2024 | 4. 4. 2025 | Certifikováno |
| $112 174–$191 575 Úroveň IV | Albany, NY | 25. 9. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $114 504–$151 248 Úroveň IV | Morrisville, NC | 25. 9. 2024 | 1. 3. 2025 | Certifikováno |
| $103 751–$142 351 | Saratoga Springs, UT | 20. 9. 2024 | 14. 2. 2025 | Certifikováno |
| $114 504–$151 248 Úroveň IV | Cary, NC | 18. 9. 2024 | 14. 3. 2025 | Certifikováno |
| $123 531–$191 575 Úroveň IV | Cumming, GA | 18. 9. 2024 | 23. 2. 2025 | Certifikováno |
| $108 385–$142 351 | Draper, UT | 21. 8. 2024 | 14. 2. 2025 | Certifikováno |
| $98 883–$180 306 Úroveň IV | Perrysburg, OH | 29. 7. 2024 | 1. 9. 2024 | Certifikováno |
| $165 870–$225 382 | Fremont, CA | 25. 7. 2024 | 26. 7. 2024 | Certifikováno |
| $120 028–$160 145 | Katy, TX | 23. 7. 2024 | 29. 7. 2024 | Certifikováno |
| $142 126–$169 042 Úroveň IV | Seattle, WA | 28. 6. 2024 | 1. 11. 2024 | Certifikováno |
| $116 979–$160 145 Úroveň IV | Frisco, TX | 19. 6. 2024 | 1. 11. 2024 | Certifikováno |
| $116 979–$160 145 Úroveň IV | Frisco, TX | 31. 5. 2024 | 17. 6. 2024 | Certifikováno |
| $128 960–$169 042 Úroveň IV | Jersey City, NJ | 30. 1. 2024 | 18. 7. 2024 | Certifikováno |
| $115 648–$202 844 Úroveň IV | Austin, TX | 25. 1. 2024 | 1. 7. 2024 | Certifikováno |
| $116 979–$202 844 Úroveň IV | Frisco, TX | 25. 1. 2024 | 1. 7. 2024 | Certifikováno |
| $117 666–$160 145 Úroveň IV | Richmond, TX | 18. 1. 2024 | 17. 7. 2024 | Certifikováno |
| $66 373–$113 988 H-1B1 (Chile) · Úroveň II | Austin, TX | 3. 1. 2024 | 8. 1. 2024 | Certifikováno |
| $119 018–$151 248 Úroveň IV | Morrisville, NC | 12. 12. 2023 | 2. 1. 2024 | Certifikováno |
| $116 979–$160 145 Úroveň IV | Frisco, TX | 8. 12. 2023 | 1. 6. 2024 | Certifikováno |
| — Úroveň IV | Frisco, TX | 6. 12. 2023 | 1. 6. 2024 | Zamítnuto |
| $119 018–$135 043 Úroveň IV | Morrisville, NC | 5. 12. 2023 | 5. 12. 2023 | Certifikováno |
| $128 960–$169 042 Úroveň IV | Bridgewater, NJ | 15. 11. 2023 | 10. 5. 2024 | Certifikováno |
| $143 064–$177 939 | Redwood Shores, CA | 13. 11. 2023 | 10. 5. 2024 | Certifikováno |
| $164 881–$225 382 | Redwood Shores, CA | 13. 11. 2023 | 10. 5. 2024 | Certifikováno |
| $128 960–$169 042 Úroveň IV | New York, NY | 13. 11. 2023 | 10. 5. 2024 | Certifikováno |
| $128 960–$214 113 Úroveň IV | Bridgewater, NJ | 12. 9. 2023 | 29. 2. 2024 | Certifikováno |
| $130 749–$169 042 Úroveň IV | Irvine, CA | 18. 8. 2023 | 28. 8. 2023 | Certifikováno |
| $115 918–$152 939 Úroveň IV | Frisco, TX | 26. 5. 2023 | 1. 11. 2023 | Certifikováno |
| $132 095–$169 932 | Fremont, CA | 11. 5. 2023 | 18. 5. 2023 | Certifikováno |
| $120 869–$193 385 Úroveň IV | Austin, TX | 9. 5. 2023 | 15. 5. 2023 | Certifikováno |
| $115 419–$193 385 Úroveň IV | Chicago, IL | 13. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $120 349–$193 385 Úroveň IV | Cypress, TX | 12. 4. 2023 | 9. 10. 2023 | Certifikováno |
| $115 419–$193 385 Úroveň IV | Palatine, IL | 28. 3. 2023 | 5. 4. 2023 | Certifikováno |
| $124 030–$147 056 Úroveň IV | Edison, NJ | 14. 3. 2023 | 1. 9. 2023 | Certifikováno |
| $115 918–$193 385 Úroveň IV | Irving, TX | 27. 2. 2023 | 17. 8. 2023 | Certifikováno |
| $108 953–$144 442 | Orlando, FL | 6. 2. 2023 | 1. 7. 2023 | Certifikováno |
| $112 497–$144 442 | Colorado Springs, CO | 1. 2. 2023 | 1. 7. 2023 | Certifikováno |
| $115 918–$152 939 Úroveň IV | Frisco, TX | 24. 1. 2023 | 1. 7. 2023 | Certifikováno |
| $115 918–$193 385 Úroveň IV | Frisco, TX | 24. 1. 2023 | 1. 7. 2023 | Certifikováno |
| $112 497–$144 442 | Colorado Springs, CO | 18. 1. 2023 | 25. 1. 2023 | Certifikováno |
| $115 918–$193 385 Úroveň IV | Frisco, TX | 6. 1. 2023 | 16. 1. 2023 | Certifikováno |
| $115 918–$193 385 E-3 · Úroveň IV | Frisco, TX | 30. 12. 2022 | 7. 5. 2023 | Certifikováno |
| $158 790–$214 872 | Pleasanton, CA | 11. 11. 2022 | 12. 5. 2023 | Certifikováno |
Systems Analyst u všech zaměstnavatelů →
Další pozice v Oracle America, Inc.
- Software Developer$133 640
- Technical Analyst$120 141
- Applications Developer$148 703
- Site Reliability Developer$147 114
- Product Manager/Strategy-ProdDev$152 027
- Program Manager-ProdDev$146 578
- Network Developer$133 973
- Consulting Technical Manager$147 410
- Cloud Solution Engineer$142 501
- Data Scientist$125 944
- Software Development Snr Manager$214 152
- Senior Principal Consultant$128 586
- Programmer Analyst-IT$129 688
- Software Development Manager$159 682
- Applied Scientist$174 429
- User Experience Developer-ProdDev$143 002
- Software Development Director$229 986
- Principal Consultant$120 078
- QA Analyst-ProdDev$125 767
- Hardware Developer$138 341
- Production Service Developer$105 997
- Consulting Technical Director$151 144
- Software Developer/Architect$183 310
- Security Engineer$156 166
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).