Data o mzdách pro víza H-1B

Domů › Zaměstnavatelé › Tata Consultancy Services Limited › Manufacturing Engineer

Manufacturing Engineer v Tata Consultancy Services Limited: Mzdy H-1B

17 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Manufacturing Engineer v Tata Consultancy Services Limited. Nabízený mediánový základní plat $85 592; střední hodnota $79 019–$94 349.

Žádosti (LCA)17
Medián nabízené mzdy$85 592
Střední část mezd$79 019–$94 349
10.–90. percentil$71 531–$107 711

Podle fiskálního roku

Fiskální rokLCAMediánová mzda
FY20233$79 019
FY20248$85 613
FY20254$89 430
FY20262$91 822

Žádosti

Základní mzdaLokalitaOdeslánoDatum nástupuStav
$79 435–$102 950
Úroveň II
Warsaw, IN15. 6. 202615. 6. 2026Certifikováno
$104 208–$137 600
Úroveň IV
Whitakers, NC12. 3. 202624. 6. 2026Certifikováno
$83 242–$137 600
Úroveň II
Indianapolis, IN15. 5. 20251. 10. 2025Certifikováno
$83 242–$136 125
Úroveň II
Indianapolis, IN15. 5. 20251. 10. 2025Certifikováno
$95 618–$136 125
Úroveň II
Irvine, CA15. 5. 20251. 10. 2025Certifikováno
$117 645–$143 800
Úroveň II
Mountain View, CA27. 3. 202520. 9. 2025Certifikováno
$76 565–$118 125
Úroveň II
Greensboro, NC2. 8. 20242. 8. 2024Certifikováno
$85 634–$98 750
Úroveň II
Monument, CO17. 6. 20241. 10. 2024Certifikováno
$94 141–$118 125
Úroveň II
Raynham, MA3. 6. 20241. 10. 2024Certifikováno
$71 531–$98 750
Úroveň II
Warsaw, IN15. 5. 20241. 10. 2024Certifikováno
$112 965–$152 835
Úroveň IV
Whitakers, NC29. 2. 202429. 8. 2024Certifikováno
$85 592–$118 125
Úroveň II
Palm Beach, FL28. 2. 20248. 3. 2024Certifikováno
$91 894–$98 000
Úroveň II
Shelton, CT10. 1. 202412. 1. 2024Certifikováno
$71 531–$77 000
Úroveň II
Warsaw, IN29. 12. 20235. 1. 2024Certifikováno
$94 349–$97 400
Úroveň II
Irvine, CA13. 9. 20231. 10. 2023Certifikováno
$65 000–$85 000
Úroveň II
Norfolk, VA25. 5. 20231. 6. 2023Certifikováno
$79 019–$97 400
Úroveň II
Whitakers, NC27. 4. 20231. 10. 2023Certifikováno

Manufacturing Engineer u všech zaměstnavatelů →

Další pozice v Tata Consultancy Services Limited

Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).