Domů › Zaměstnavatelé › Tech Mahindra (americas), Inc › Database Administrator (DBA)
Database Administrator (DBA) v Tech Mahindra (americas), Inc: Mzdy H-1B
81 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Database Administrator (DBA) v Tech Mahindra (americas), Inc. Nabízený mediánový základní plat $91 063; střední hodnota $86 349–$112 094.
Žádosti (LCA)81
Medián nabízené mzdy$91 063
Střední část mezd$86 349–$112 094
10.–90. percentil$83 612–$120 245
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 23 | $90 023 |
| FY2024 | 25 | $90 023 |
| FY2025 | 17 | $91 063 |
| FY2026 | 12 | $102 506 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $95 036 Úroveň II | Plano, TX | 11. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $116 400 Úroveň II | Plano, TX | 4. 5. 2026 | 4. 5. 2026 | Certifikováno |
| $116 400 Úroveň II | Plano, TX | 30. 4. 2026 | 30. 4. 2026 | Certifikováno |
| $86 349 Úroveň II | Alpharetta, GA | 28. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $117 467 Úroveň II | Redmond, WA | 17. 4. 2026 | 17. 4. 2026 | Certifikováno |
| $140 650 Úroveň II | Bothell, WA | 20. 2. 2026 | 27. 7. 2026 | Certifikováno |
| $95 508 Úroveň II | Alpharetta, GA | 16. 2. 2026 | 16. 2. 2026 | Certifikováno |
| $95 508 Úroveň II | Alpharetta, GA | 13. 2. 2026 | 13. 2. 2026 | Staženo |
| $104 320 Úroveň II | Redmond, WA | 28. 1. 2026 | 11. 2. 2026 | Certifikováno |
| $100 693 Úroveň II | Redmond, WA | 28. 1. 2026 | 11. 2. 2026 | Staženo |
| $100 693 Úroveň II | Redmond, WA | 25. 11. 2025 | 11. 2. 2026 | Certifikováno |
| $115 855 Úroveň II | Celina, TX | 1. 11. 2025 | 29. 3. 2026 | Certifikováno |
| $89 128 Úroveň II | Miami, FL | 1. 11. 2025 | 1. 11. 2025 | Certifikováno |
| $95 036 Úroveň II | Plano, TX | 22. 9. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno, poté staženo |
| $78 978 Úroveň II | St. Louis, MO | 7. 9. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $130 000 Úroveň II | Las Vegas, NV | 5. 9. 2025 | 22. 9. 2025 | Certifikováno, poté staženo |
| $120 000 Úroveň II | Irving, TX | 19. 8. 2025 | 4. 9. 2025 | Certifikováno |
| $130 000 Úroveň II | Las Vegas, NV | 8. 8. 2025 | 25. 8. 2025 | Staženo |
| $90 022 Úroveň II | New Castle, DE | 7. 8. 2025 | 7. 10. 2025 | Certifikováno |
| $135 000 Úroveň II | Irving, TX | 26. 7. 2025 | 11. 8. 2025 | Certifikováno |
| $135 000 Úroveň II | Irving, TX | 26. 7. 2025 | 11. 8. 2025 | Staženo |
| $135 000 Úroveň II | Alpharetta, GA | 17. 7. 2025 | 1. 8. 2025 | Certifikováno |
| $99 338 Úroveň II | Franklin, TN | 11. 7. 2025 | 26. 10. 2025 | Certifikováno |
| $120 245 Úroveň II | San Jose, CA | 9. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $91 063 Úroveň II | Alpharetta, GA | 31. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $91 063 Úroveň II | Alpharetta, GA | 31. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $91 063 Úroveň II | Alpharetta, GA | 26. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $96 927 Úroveň II | Jersey, NJ | 12. 5. 2025 | 14. 7. 2025 | Certifikováno |
| $89 586 Úroveň II | Middletown, NJ | 24. 3. 2025 | 31. 3. 2025 | Certifikováno |
| $87 173 Úroveň II | Irving, TX | 13. 3. 2025 | 13. 3. 2025 | Certifikováno |
| $131 850 Úroveň II | Franklin, TN | 10. 2. 2025 | 1. 3. 2025 | Certifikováno |
| $85 967 Úroveň II | Franklin, TN | 8. 11. 2024 | 15. 11. 2024 | Certifikováno |
| $87 173 Úroveň II | Plano, TX | 14. 10. 2024 | 24. 2. 2025 | Certifikováno |
| $91 062 Úroveň II | Alpharetta, GA | 23. 8. 2024 | 23. 8. 2024 | Certifikováno |
| $95 036 Úroveň II | Englewood, CO | 22. 8. 2024 | 22. 8. 2024 | Certifikováno |
| $86 278 Úroveň II | Trevose, PA | 12. 7. 2024 | 4. 11. 2024 | Certifikováno |
| $120 245 Úroveň II | San Jose, CA | 8. 7. 2024 | 15. 7. 2024 | Certifikováno |
| $90 023 Úroveň II | Plano, TX | 28. 6. 2024 | 15. 10. 2024 | Certifikováno |
| $85 692 Úroveň II | New Castle, DE | 24. 6. 2024 | 7. 8. 2024 | Certifikováno |
| $90 023 Úroveň II | Plano, TX | 3. 6. 2024 | 3. 6. 2024 | Certifikováno |
| $76 648 Úroveň II | St. Louis, MO | 29. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $82 223 Úroveň II | Eagan, MN | 15. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $90 023 Úroveň II | Plano, TX | 10. 5. 2024 | 17. 5. 2024 | Certifikováno |
| $90 023 Úroveň II | Plano, TX | 3. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $115 000 Úroveň II | Alpharetta, GA | 30. 4. 2024 | 7. 5. 2024 | Certifikováno |
| $83 200 Úroveň II | Eagan, MN | 22. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $89 898 Úroveň II | Franklin, TN | 16. 4. 2024 | 30. 7. 2024 | Certifikováno |
| $91 567 Úroveň II | Juno Beach, FL | 4. 4. 2024 | 7. 6. 2024 | Certifikováno |
| $89 898 Úroveň II | Franklin, TN | 25. 3. 2024 | 1. 4. 2024 | Certifikováno |
| $79 900 Úroveň II | St. Louis, MO | 15. 2. 2024 | 17. 5. 2024 | Certifikováno |
| $114 009 Úroveň II | San Jose, CA | 14. 2. 2024 | 29. 3. 2024 | Certifikováno |
| $90 023 Úroveň II | Plano, TX | 15. 12. 2023 | 27. 4. 2024 | Certifikováno |
| $112 094 Úroveň II | San Ramon, CA | 6. 12. 2023 | 3. 4. 2024 | Certifikováno |
| $97 000 Úroveň II | Plano, TX | 4. 12. 2023 | 4. 12. 2023 | Certifikováno |
| $93 226 Úroveň II | Middletown, NJ | 13. 11. 2023 | 13. 11. 2023 | Certifikováno |
| $90 023 Úroveň II | Plano, TX | 18. 10. 2023 | 18. 10. 2023 | Certifikováno |
| $114 915 Úroveň II | Celina, TX | 11. 10. 2023 | 11. 10. 2023 | Certifikováno |
| $100 589 Úroveň II | Pleasanton, CA | 27. 9. 2023 | 5. 1. 2024 | Certifikováno |
| $84 428 Úroveň II | Charlotte, NC | 22. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $90 023 Úroveň II | Irving, TX | 20. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $90 294 Úroveň II | Franklin, TN | 19. 9. 2023 | 19. 9. 2023 | Certifikováno |
| $85 692 Úroveň II | New Castle, DE | 14. 9. 2023 | 14. 12. 2023 | Certifikováno |
| $85 692 Úroveň II | New Castle, DE | 14. 9. 2023 | 14. 12. 2023 | Certifikováno |
| $76 046 Úroveň II | Cleveland, OH | 30. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $145 000 Úroveň II | Bothell, WA | 20. 7. 2023 | 27. 7. 2023 | Certifikováno |
| $74 090 Úroveň II | Beachwood, OH | 12. 7. 2023 | 12. 7. 2023 | Certifikováno |
| $113 860 Úroveň II | Richardson, TX | 11. 7. 2023 | 9. 11. 2023 | Certifikováno |
| $145 000 Úroveň II | Bothell, WA | 30. 6. 2023 | 7. 7. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| $76 046 Úroveň II | Alpharetta, GA | 30. 6. 2023 | 15. 9. 2023 | Certifikováno |
| $83 887 Úroveň II | Plano, TX | 25. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $90 210 Úroveň II | Research Triangle Park, NC | 3. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $83 996 Úroveň II | Alpharetta, GA | 27. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $112 800 Úroveň II | Celina, TX | 29. 3. 2023 | 29. 3. 2023 | Certifikováno |
| $83 887 Úroveň II | Plano, TX | 7. 3. 2023 | 26. 7. 2023 | Certifikováno |
| $83 887 Úroveň II | Plano, TX | 2. 2. 2023 | 2. 2. 2023 | Certifikováno |
| $97 000 Úroveň II | Santa Clara, CA | 28. 12. 2022 | 28. 12. 2022 | Certifikováno |
| $98 322 Úroveň II | Bellevue, WA | 22. 12. 2022 | 11. 2. 2023 | Certifikováno |
| $94 037 Úroveň II | Plano, TX | 6. 12. 2022 | 6. 12. 2022 | Certifikováno |
| $97 000 Úroveň II | Franklin, TN | 26. 10. 2022 | 26. 10. 2022 | Certifikováno |
| $102 295 Úroveň II | Bellevue, WA | 10. 10. 2022 | 10. 10. 2022 | Certifikováno |
| $83 887 Úroveň II | Plano, TX | 30. 9. 2022 | 30. 9. 2022 | Certifikováno |
Database Administrator (DBA) u všech zaměstnavatelů →
Další pozice v Tech Mahindra (americas), Inc
- Software Developer, Systems Software$105 000
- Computer Systems Analyst$95 514
- Computer Programmer$89 565
- Systems Analyst$98 925
- Software Engineer$105 997
- Project Manager$96 693
- Solutions Architect$94 000
- Software Test Engineer$99 736
- Technical Consultant$105 602
- Software Systems Engineer$114 000
- Software Architect$112 924
- Business Systems Analyst$98 394
- Mechanical Engineer$87 320
- Systems Administrator$89 523
- Programmer Analyst$90 189
- Quality Assurance Analyst (QA Analyst)$91 375
- Software Quality Assurance Engineer$98 000
- Mechanical Design Engineer$83 013
- Program Manager$143 541
- Business Analyst$93 790
- Delivery Manager$138 279
- Applications Analyst$100 714
- System Architect$122 112
- Network Engineer$99 008
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).