Domů › Zaměstnavatelé › Tech Mahindra (americas), Inc › Programmer Analyst
Programmer Analyst v Tech Mahindra (americas), Inc: Mzdy H-1B
100 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Programmer Analyst v Tech Mahindra (americas), Inc. Nabízený mediánový základní plat $90 189; střední hodnota $79 217–$114 675.
Žádosti (LCA)100
Medián nabízené mzdy$90 189
Střední část mezd$79 217–$114 675
10.–90. percentil$74 909–$130 000
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 22 | $80 235 |
| FY2024 | 22 | $86 622 |
| FY2025 | 38 | $89 888 |
| FY2026 | 16 | $115 450 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $147 500 Úroveň II | Castle Pines, CO | 19. 6. 2026 | 7. 7. 2026 | Certifikováno |
| $87 420 Úroveň II | Wilmington, DE | 9. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $111 550 Úroveň II | Durham, NC | 19. 5. 2026 | 19. 5. 2026 | Certifikováno |
| $116 900 Úroveň II | Fremont, CA | 6. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $119 288 Úroveň II | Fort Collins, CO | 21. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $111 550 Úroveň II | Morrisville, NC | 21. 4. 2026 | 21. 4. 2026 | Certifikováno |
| $101 850 Úroveň II | Wilmington, DE | 3. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $82 450 Úroveň II | Plano, TX | 2. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $130 853 Úroveň II | Santa Clara, CA | 20. 3. 2026 | 27. 3. 2026 | Certifikováno |
| $109 000 Úroveň II | Charlotte, NC | 9. 3. 2026 | 24. 3. 2026 | Staženo |
| $130 950 Úroveň II | The Colony, TX | 10. 2. 2026 | 10. 2. 2026 | Certifikováno |
| $114 000 Úroveň II | Atlanta, GA | 9. 12. 2025 | 24. 12. 2025 | Certifikováno |
| $74 984 Úroveň II | Greensboro, NC | 4. 11. 2025 | 4. 11. 2025 | Certifikováno |
| $108 100 Úroveň II | Louisville, KY | 1. 11. 2025 | 1. 11. 2025 | Certifikováno, poté staženo |
| $140 000 Úroveň II | Fremont, CA | 26. 9. 2025 | 13. 10. 2025 | Certifikováno |
| $130 000 Úroveň II | Greenville, SC | 26. 9. 2025 | 13. 10. 2025 | Certifikováno, poté staženo |
| $160 000 Úroveň II | Middletown, NJ | 25. 9. 2025 | 10. 10. 2025 | Certifikováno |
| $93 945 Úroveň II | Hoover, AL | 17. 9. 2025 | 17. 9. 2025 | Certifikováno |
| $60 000 Úroveň II | Houston, TX | 5. 9. 2025 | 5. 9. 2025 | Certifikováno |
| $92 150 Úroveň II | Dearborn, MI | 20. 8. 2025 | 1. 1. 2026 | Certifikováno |
| $127 000 Úroveň II | Charlotte, NC | 7. 8. 2025 | 22. 8. 2025 | Certifikováno, poté staženo |
| $125 080 Úroveň II | Thousand Oaks, CA | 1. 8. 2025 | 1. 8. 2025 | Certifikováno |
| $110 000 Úroveň II | Plano, TX | 23. 7. 2025 | 7. 8. 2025 | Certifikováno |
| $121 250 Úroveň II | Plano, TX | 22. 7. 2025 | 22. 7. 2025 | Certifikováno |
| $89 565 Úroveň II | Grapevine, TX | 26. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $91 250 Úroveň II | Miami, FL | 12. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $85 530 Úroveň II | Plano, TX | 12. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $85 530 Úroveň II | Plano, TX | 11. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $120 000 Úroveň II | Atlanta, GA | 11. 6. 2025 | 26. 6. 2025 | Certifikováno |
| $85 530 Úroveň II | Plano, TX | 10. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $91 250 Úroveň II | Miami, FL | 10. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $85 530 Úroveň II | Plano, TX | 10. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $85 530 Úroveň II | Plano, TX | 9. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $70 471 Úroveň II | Mayfield Heights, OH | 9. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $78 021 Úroveň II | Dearborn, MI | 9. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $93 455 Úroveň II | Research Triangle Park, NC | 9. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $90 210 Úroveň II | Alpharetta, GA | 9. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $85 530 Úroveň II | Plano, TX | 9. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $85 530 Úroveň II | Plano, TX | 7. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $79 560 Úroveň II | Hartford, CT | 3. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $89 253 Úroveň II | Eagan, MN | 3. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $89 253 Úroveň II | Eagan, MN | 3. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $78 021 Úroveň II | Dearborn, MI | 3. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $79 103 Úroveň II | Houston, TX | 31. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $82 972 Úroveň II | Cincinnati, OH | 28. 5. 2025 | 28. 5. 2025 | Certifikováno |
| $85 530 Úroveň II | Irving, TX | 27. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $87 300 Úroveň II | O'Fallon, MO | 12. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $97 485 Úroveň II | Aubrey, TX | 6. 5. 2025 | 2. 9. 2025 | Certifikováno |
| $108 100 Úroveň II | Houston, TX | 7. 4. 2025 | 7. 4. 2025 | Certifikováno |
| $120 000 Úroveň II | Charlotte, NC | 5. 3. 2025 | 12. 3. 2025 | Certifikováno |
| $115 000 Úroveň II | Branchville, NJ | 20. 2. 2025 | 27. 2. 2025 | Certifikováno |
| $110 000 Úroveň II | Branchville, NJ | 8. 1. 2025 | 15. 1. 2025 | Certifikováno |
| $135 000 Úroveň II | Atlanta, GA | 30. 12. 2024 | 6. 1. 2025 | Certifikováno |
| $145 000 Úroveň II | Atlanta, GA | 12. 12. 2024 | 19. 12. 2024 | Certifikováno |
| $110 000 Úroveň II | Hartford, CT | 24. 10. 2024 | 31. 10. 2024 | Certifikováno |
| $89 253 Úroveň II | Eagan, MN | 23. 8. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $150 000 Úroveň II | Irving, TX | 12. 7. 2024 | 19. 7. 2024 | Certifikováno |
| $150 000 Úroveň II | Irving, TX | 11. 7. 2024 | 18. 7. 2024 | Staženo |
| $123 781 Úroveň II | Santa Clara, CA | 29. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $78 624 Úroveň II | Austin, TX | 25. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $92 150 Úroveň II | Austin, TX | 24. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $76 732 Úroveň II | Plano, TX | 20. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $92 082 Úroveň II | Juno Beach, FL | 14. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $78 624 Úroveň II | Austin, TX | 14. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $76 046 Úroveň II | Houston, TX | 11. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $76 732 Úroveň II | Fort Worth, TX | 11. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $92 082 Úroveň II | Juno Beach, FL | 11. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $98 031 Úroveň II | Eagan, MN | 11. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $78 624 Úroveň II | Austin, TX | 11. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $123 781 Úroveň II | San Jose, CA | 9. 5. 2024 | 9. 5. 2024 | Certifikováno |
| $78 624 Úroveň II | Austin, TX | 3. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $78 624 Úroveň II | Austin, TX | 3. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $81 412 Úroveň II | Duluth, GA | 2. 5. 2024 | 2. 5. 2024 | Certifikováno |
| $130 000 Úroveň II | Dearborn, MI | 30. 4. 2024 | 7. 5. 2024 | Certifikováno |
| $83 990 Úroveň II | Richmond, VA | 12. 2. 2024 | 12. 2. 2024 | Certifikováno |
| $105 000 Úroveň II | Plano, TX | 7. 2. 2024 | 14. 2. 2024 | Certifikováno |
| $81 412 Úroveň II | Duluth, GA | 1. 2. 2024 | 1. 2. 2024 | Certifikováno |
| $114 900 Úroveň II | Fremont, CA | 30. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $76 732 Úroveň II | Plano, TX | 8. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $96 887 Úroveň II | Middletown, NJ | 5. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $82 264 Úroveň II | Wilmington, DE | 30. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $114 900 Úroveň II | Fremont, CA | 30. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $114 900 Úroveň II | Fremont, CA | 30. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $63 898 Úroveň II | Commerce, GA | 30. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $114 900 Úroveň II | Fremont, CA | 1. 8. 2023 | 1. 8. 2023 | Certifikováno |
| $155 000 Úroveň II | Piscataway, NJ | 27. 7. 2023 | 3. 8. 2023 | Certifikováno |
| $74 672 Úroveň II | Rochester, NY | 24. 7. 2023 | 24. 7. 2023 | Certifikováno |
| $74 734 Úroveň II | Katy, TX | 20. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $74 735 Úroveň II | Houston, TX | 15. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $101 796 Úroveň II | San Ramon, CA | 7. 6. 2023 | 7. 6. 2023 | Certifikováno |
| $60 591 Úroveň II | Akron, OH | 1. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $68 848 Úroveň II | Fortworth, TX | 1. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $68 848 Úroveň II | Plano, TX | 21. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $78 206 Úroveň II | St. Louis, MO | 19. 5. 2023 | 1. 8. 2023 | Certifikováno |
| $84 600 Úroveň II | Wilmington, DE | 18. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $76 046 Úroveň II | Commerce, GA | 16. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $83 928 Úroveň II | Irvine, CA | 16. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $90 189 Úroveň II | Glastonbury, CT | 11. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $90 189 Úroveň II | Glastonbury, CT | 11. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $68 848 Úroveň II | Dallas, TX | 13. 3. 2023 | 20. 3. 2023 | Certifikováno |
Programmer Analyst u všech zaměstnavatelů →
Další pozice v Tech Mahindra (americas), Inc
- Software Developer, Systems Software$105 000
- Computer Systems Analyst$95 514
- Computer Programmer$89 565
- Systems Analyst$98 925
- Software Engineer$105 997
- Project Manager$96 693
- Solutions Architect$94 000
- Software Test Engineer$99 736
- Technical Consultant$105 602
- Software Systems Engineer$114 000
- Software Architect$112 924
- Business Systems Analyst$98 394
- Mechanical Engineer$87 320
- Systems Administrator$89 523
- Quality Assurance Analyst (QA Analyst)$91 375
- Software Quality Assurance Engineer$98 000
- Mechanical Design Engineer$83 013
- Program Manager$143 541
- Database Administrator (DBA)$91 063
- Business Analyst$93 790
- Delivery Manager$138 279
- Applications Analyst$100 714
- System Architect$122 112
- Network Engineer$99 008
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).