Domů › Zaměstnavatelé › Virtusa Corporation › Computer Information Systems Manager 2
Computer Information Systems Manager 2 v Virtusa Corporation: Mzdy H-1B
6 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Computer Information Systems Manager 2 v Virtusa Corporation. Nabízený mediánový základní plat $186 750; střední hodnota $175 000–$200 125.
Žádosti (LCA)6
Medián nabízené mzdy$186 750
Střední část mezd$175 000–$200 125
10.–90. percentil$166 000–$212 050
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 2 | $170 000 |
| FY2025 | 1 | $220 000 |
| FY2026 | 1 | $193 500 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $193 500 Úroveň II | Naperville, IL | 17. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno, poté staženo |
| $220 000 Úroveň II | Piscataway, NJ | 4. 11. 2024 | 11. 11. 2024 | Certifikováno |
| $102 000 Úroveň III | Columbus, OH | 3. 5. 2023 | 11. 5. 2023 | Staženo |
| $180 000 Úroveň II | Tampa, FL | 3. 5. 2023 | 11. 5. 2023 | Certifikováno |
| $160 000 Úroveň II | Allentown, PA | 17. 3. 2023 | 26. 3. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| $185 400 Úroveň II | New York, NY | 25. 1. 2023 | 3. 2. 2023 | Staženo |
Další pozice v Virtusa Corporation
- Java Engineer 2$104 500
- IT Project Manager 3$135 000
- Java Analyst 2$125 000
- Junior Computer Systems Engineer 1$80 000
- Java Analyst 3$131 660
- Business Analyst 3$125 715
- Quality Assurance Analyst 2$99 549
- Business Analyst 2$105 000
- Quality Assurance Engineer 3$115 002
- DB Architect 3$136 000
- DB Architect 2$118 305
- Computer Programmer 2$106 116
- .net Engineer 2$96 808
- UI Engineer 2$114 224
- IT Analyst 2$125 000
- UI Analyst 2$125 000
- Prpc Engineer 2$100 000
- Cloud Analyst 2$122 745
- Data Analyst 2$114 000
- Quality Assurance Analyst 1$92 000
- .net Analyst 2$112 868
- Prpc Analyst 2$135 000
- Prpc Analyst 3$138 800
- QA Project Manager 3$119 751
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).