Data o mzdách pro víza H-1B

Domů › Zaměstnavatelé › Visa Technology & Operations LLC › Director

Director v Visa Technology & Operations LLC: Mzdy H-1B

67 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Director v Visa Technology & Operations LLC. Nabízený mediánový základní plat $176 400; střední hodnota $159 200–$187 696.

Žádosti (LCA)67
Medián nabízené mzdy$176 400
Střední část mezd$159 200–$187 696
10.–90. percentil$143 237–$213 379

Podle fiskálního roku

Fiskální rokLCAMediánová mzda
FY202320$152 300
FY202411$159 200
FY202521$180 700
FY202615$186 800

Žádosti

Základní mzdaLokalitaOdeslánoDatum nástupuStav
$213 512–$332 400
Úroveň IV
Foster City, CA18. 5. 20269. 11. 2026Certifikováno
$186 800–$299 200
Úroveň IV
Austin, TX7. 4. 20262. 9. 2026Certifikováno
$176 400–$282 500
Úroveň IV
Highlands Ranch, CO31. 3. 202612. 9. 2026Certifikováno
$187 193–$299 200Austin, TX23. 3. 20268. 9. 2026Certifikováno
$224 672–$332 400Foster City, CA11. 3. 202623. 3. 2026Certifikováno
$213 291–$299 200Austin, TX26. 2. 202616. 8. 2026Certifikováno
$186 800–$299 200
Úroveň IV
Austin, TX13. 2. 202611. 8. 2026Certifikováno
$217 568–$299 200
Úroveň IV
Austin, TX12. 2. 202628. 7. 2026Certifikováno
$186 800–$299 200
Úroveň IV
Austin, TX5. 2. 20266. 8. 2026Certifikováno
$207 500–$332 400
Úroveň IV
Foster City, CA23. 12. 202511. 6. 2026Certifikováno
$176 400–$282 500
Úroveň IV
Highlands Ranch, CO12. 12. 202521. 1. 2026Certifikováno
$176 400–$282 500
Úroveň IV
Highlands Ranch, CO25. 11. 202518. 5. 2026Certifikováno
$188 200–$301 300
Úroveň IV
Austin, TX10. 11. 20258. 5. 2026Certifikováno
$186 800–$299 200
Úroveň IV
Austin, TX7. 11. 20251. 12. 2025Certifikováno
$176 400–$282 500
Úroveň IV
Austin, TX25. 9. 202527. 3. 2026Certifikováno
$216 169–$313 900Foster City, CA10. 9. 202511. 1. 2026Certifikováno
$217 568–$301 300
Úroveň IV
Austin, TX27. 8. 202526. 2. 2026Certifikováno
$159 890–$243 700
Úroveň IV
Austin, TX22. 8. 20256. 10. 2025Certifikováno
$185 994–$285 500
Úroveň IV
Foster City, CA19. 8. 202515. 2. 2026Certifikováno
$185 994–$285 500
Úroveň IV
Foster City, CA24. 7. 202530. 7. 2025Certifikováno
$180 700–$289 200
Úroveň IV
Foster City, CA25. 6. 202525. 11. 2025Certifikováno
$176 400–$282 500
Úroveň IV
Austin, TX8. 4. 202521. 9. 2025Certifikováno
$176 400–$282 500
Úroveň IV
Austin, TX7. 4. 202521. 9. 2025Certifikováno
$166 600–$266 800
Úroveň IV
Atlanta, GA4. 3. 202525. 8. 2025Certifikováno
$176 400–$282 500
Úroveň IV
Austin, TX26. 2. 20258. 7. 2025Certifikováno
$237 120–$334 800
Úroveň III
Foster City, CA20. 2. 202521. 6. 2025Certifikováno
$162 600–$260 300
Úroveň IV
Austin, TX5. 2. 20253. 8. 2025Certifikováno
$188 200–$301 300
Úroveň IV
Austin, TX31. 1. 20255. 7. 2025Certifikováno
$176 400–$282 500
Úroveň IV
Austin, TX22. 1. 202512. 2. 2025Certifikováno
$209 100–$334 800
Úroveň IV
Foster City, CA15. 1. 20257. 7. 2025Certifikováno
$176 400–$282 500
Úroveň IV
Austin, TX27. 12. 202428. 6. 2025Certifikováno
$196 000–$313 900
Úroveň IV
Foster City, CA23. 12. 20246. 6. 2025Certifikováno
$188 200–$301 300
Úroveň IV
Austin, TX30. 10. 202416. 4. 2025Certifikováno
$176 400–$282 500
Úroveň IV
Austin, TX17. 10. 202413. 4. 2025Certifikováno
$188 200–$301 300
Úroveň IV
Austin, TX14. 10. 20248. 4. 2025Certifikováno
$173 100–$276 800
Úroveň IV
Austin, TX2. 10. 202417. 1. 2025Certifikováno
$138 600–$221 800
Úroveň IV
Atlanta, GA17. 9. 202418. 3. 2025Certifikováno
$159 200–$254 700
Úroveň IV
Austin, TX6. 9. 20245. 3. 2025Certifikováno
$159 200–$254 700
Úroveň IV
Austin, TX10. 6. 20246. 12. 2024Certifikováno
$159 200–$254 700
Úroveň IV
Austin, TX16. 5. 20248. 11. 2024Certifikováno
$162 594–$240 600
Úroveň IV
Highlands Ranch, CO18. 4. 202426. 4. 2024Certifikováno
$146 700–$235 800
Úroveň IV
Austin, TX4. 3. 202416. 8. 2024Certifikováno
$159 200–$254 700
Úroveň IV
Austin, TX16. 2. 202411. 8. 2024Certifikováno
$181 813–$283 000
Úroveň IV
Foster City, CA13. 2. 202425. 4. 2024Certifikováno
$173 100–$276 800
Úroveň IV
Austin, TX11. 1. 202411. 7. 2024Certifikováno
$150 400–$240 600
Úroveň IV
Highlands Ranch, CO13. 10. 20238. 4. 2024Certifikováno
$152 300–$243 700
Úroveň IV
Austin, TX29. 9. 202329. 3. 2024Certifikováno
$191 755–$243 700
Úroveň IV
Austin, TX6. 9. 202312. 9. 2023Certifikováno
$181 813–$271 800
Úroveň IV
Foster City, CA19. 7. 20239. 12. 2023Certifikováno
$169 200–$270 800
Úroveň IV
Foster City, CA15. 6. 202329. 6. 2023Certifikováno
$152 300–$243 700
Úroveň IV
Austin, TX2. 6. 20231. 12. 2023Certifikováno
$152 300–$243 700
Úroveň IV
Austin, TX23. 5. 202322. 11. 2023Certifikováno
$183 310–$289 200
Úroveň IV
Foster City, CA15. 5. 202314. 11. 2023Certifikováno
$143 800–$230 200
Úroveň IV
Highlands Ranch, CO5. 5. 202318. 5. 2023Certifikováno
$162 700–$260 300
Úroveň IV
Austin, TX25. 4. 20238. 5. 2023Certifikováno
$139 800–$223 800
Úroveň IV
Austin, TX18. 4. 202316. 10. 2023Certifikováno
$143 187–$223 800
Úroveň IV
Ashburn, VA21. 3. 202321. 3. 2023Certifikováno
$132 100–$211 300
Úroveň IV
Highlands Ranch, CO17. 3. 202312. 9. 2023Certifikováno
$139 800–$223 800
Úroveň IV
Austin, TX15. 3. 202327. 3. 2023Certifikováno
$183 310–$270 800
Úroveň IV
FosterCity, CA14. 3. 20239. 9. 2023Certifikováno
$152 300–$243 700
Úroveň IV
Austin, TX8. 3. 20236. 9. 2023Certifikováno
$217 690–$270 800Foster City, CA23. 2. 202324. 8. 2023Certifikováno
$162 386–$248 600
Úroveň IV
Foster City, CA23. 2. 202325. 8. 2023Certifikováno
$143 270–$216 000
Úroveň IV
Austin, TX2. 2. 20233. 8. 2023Certifikováno
$193 935–$252 300Palo Alto, CA30. 11. 202211. 1. 2023Certifikováno
$141 900–$227 000
Úroveň IV
Austin, TX10. 10. 20228. 1. 2023Certifikováno
$139 984–$214 600
Úroveň IV
Highlands Ranch, CO28. 9. 202223. 3. 2023Certifikováno

Director u všech zaměstnavatelů →

Další pozice v Visa Technology & Operations LLC

Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).