Domů › Zaměstnavatelé › Visa Technology & Operations LLC › Sr. Data Engineer
Sr. Data Engineer v Visa Technology & Operations LLC: Mzdy H-1B
59 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Sr. Data Engineer v Visa Technology & Operations LLC. Nabízený mediánový základní plat $129 400; střední hodnota $116 500–$133 682.
Žádosti (LCA)59
Medián nabízené mzdy$129 400
Střední část mezd$116 500–$133 682
10.–90. percentil$109 134–$152 243
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 23 | $121 600 |
| FY2024 | 8 | $125 743 |
| FY2025 | 13 | $129 400 |
| FY2026 | 14 | $138 276 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $123 000–$190 900 | Foster City, CA | 6. 4. 2026 | 23. 9. 2026 | Certifikováno |
| $137 400–$212 500 | Foster City, CA | 27. 2. 2026 | 10. 8. 2026 | Certifikováno |
| $161 637–$190 900 Úroveň II | Foster City, CA | 26. 2. 2026 | 23. 8. 2026 | Certifikováno |
| $161 637–$190 900 Úroveň II | Foster City, CA | 26. 2. 2026 | 18. 8. 2026 | Certifikováno |
| $151 070–$190 900 Úroveň II | Foster City, CA | 24. 2. 2026 | 29. 7. 2026 | Certifikováno |
| $113 225–$171 800 | Austin, TX | 19. 2. 2026 | 27. 7. 2026 | Certifikováno |
| $114 754–$171 800 Úroveň II | Austin, TX | 19. 2. 2026 | 25. 7. 2026 | Certifikováno |
| $123 000–$190 900 | Foster City, CA | 19. 2. 2026 | 29. 7. 2026 | Certifikováno |
| $161 637–$190 900 Úroveň II | Foster City, CA | 17. 2. 2026 | 13. 8. 2026 | Certifikováno |
| $133 952–$190 900 Úroveň II | Foster City, CA | 17. 2. 2026 | 16. 8. 2026 | Certifikováno |
| $177 632–$190 900 Úroveň III | Foster City, CA | 12. 2. 2026 | 21. 7. 2026 | Certifikováno |
| $151 070–$190 900 Úroveň II | Foster City, CA | 12. 2. 2026 | 24. 2. 2026 | Certifikováno |
| $114 754–$171 800 Úroveň II | Austin, TX | 2. 2. 2026 | 16. 2. 2026 | Certifikováno |
| $114 754–$171 800 Úroveň II | Austin, TX | 29. 1. 2026 | 16. 2. 2026 | Staženo |
| $139 152–$171 800 Úroveň III | Austin, TX | 20. 1. 2026 | 12. 7. 2026 | Certifikováno |
| $129 400–$200 500 Úroveň I | Foster City, CA | 11. 8. 2025 | 5. 12. 2025 | Certifikováno |
| $129 400–$200 500 Úroveň II | Foster City, CA | 6. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $139 589–$200 500 Úroveň III | Foster City, CA | 29. 4. 2025 | 25. 9. 2025 | Certifikováno |
| $129 400–$200 500 Úroveň II | Foster City, CA | 4. 3. 2025 | 2. 9. 2025 | Certifikováno |
| $129 400–$200 500 Úroveň II | Foster City, CA | 3. 3. 2025 | 25. 8. 2025 | Certifikováno |
| $132 267–$180 500 Úroveň III | Austin, TX | 17. 2. 2025 | 15. 8. 2025 | Certifikováno |
| $129 400–$200 500 Úroveň II | Foster City, CA | 12. 2. 2025 | 13. 8. 2025 | Certifikováno |
| $116 500–$180 500 Úroveň II | Austin, TX | 31. 1. 2025 | 30. 7. 2025 | Certifikováno |
| $129 400–$200 500 Úroveň II | Foster City, CA | 21. 1. 2025 | 19. 7. 2025 | Certifikováno |
| $129 400–$200 500 Úroveň II | Foster City, CA | 13. 1. 2025 | 10. 7. 2025 | Certifikováno |
| $116 500–$180 500 Úroveň II | Austin, TX | 23. 12. 2024 | 21. 6. 2025 | Certifikováno |
| $116 500–$180 500 Úroveň II | Austin, TX | 17. 10. 2024 | 4. 11. 2024 | Certifikováno |
| $132 267–$175 100 Úroveň III | Austin, TX | 14. 10. 2024 | 9. 4. 2025 | Certifikováno |
| $123 968–$175 100 Úroveň II | Austin, TX | 3. 9. 2024 | 24. 9. 2024 | Certifikováno |
| $139 589–$194 500 Úroveň III | Foster City, CA | 22. 7. 2024 | 19. 12. 2024 | Certifikováno |
| $166 358–$194 500 Úroveň III | Foster City, CA | 27. 4. 2024 | 24. 10. 2024 | Certifikováno |
| $101 428–$175 100 | Austin, TX | 8. 4. 2024 | 9. 4. 2024 | Certifikováno |
| $147 368–$194 500 Úroveň II | Foster City, CA | 14. 2. 2024 | 14. 8. 2024 | Certifikováno |
| $125 986–$175 100 Úroveň IV | Austin, TX | 8. 1. 2024 | 16. 1. 2024 | Certifikováno |
| $125 500–$194 500 Úroveň II | Foster City, CA | 28. 12. 2023 | 26. 6. 2024 | Certifikováno |
| $113 000–$175 100 Úroveň III | Austin, TX | 28. 12. 2023 | 26. 6. 2024 | Certifikováno |
| $121 600–$188 500 Úroveň II | Foster City, CA | 20. 3. 2023 | 19. 7. 2023 | Certifikováno |
| $121 600–$188 500 Úroveň II | Palo Alto, CA | 3. 3. 2023 | 2. 9. 2023 | Certifikováno |
| $108 514–$160 300 Úroveň II | Atlanta, GA | 3. 3. 2023 | 2. 9. 2023 | Certifikováno |
| $108 514–$160 300 Úroveň II | Atlanta, GA | 3. 3. 2023 | 2. 9. 2023 | Certifikováno |
| $121 600–$188 500 Úroveň II | Palo Alto, CA | 2. 3. 2023 | 1. 9. 2023 | Certifikováno |
| $108 514–$160 300 Úroveň II | Atlanta, GA | 1. 3. 2023 | 28. 8. 2023 | Certifikováno |
| $154 981–$188 500 Úroveň II | Palo Alto, CA | 1. 3. 2023 | 28. 8. 2023 | Certifikováno |
| $130 416–$188 500 Úroveň II | Palo Alto, CA | 1. 3. 2023 | 31. 8. 2023 | Certifikováno |
| $121 600–$188 500 Úroveň II | Palo Alto, CA | 14. 2. 2023 | 11. 8. 2023 | Certifikováno |
| $132 870–$188 500 Úroveň II | Foster City, CA | 6. 2. 2023 | 8. 8. 2023 | Certifikováno |
| $121 600–$188 500 Úroveň II | Palo Alto, CA | 6. 2. 2023 | 3. 8. 2023 | Certifikováno |
| $112 362–$169 600 Úroveň III | Austin, TX | 27. 1. 2023 | 27. 7. 2023 | Certifikováno |
| $131 685–$188 500 Úroveň III | Foster City, CA | 27. 1. 2023 | 27. 7. 2023 | Certifikováno |
| $109 400–$169 600 Úroveň II | Austin, TX | 24. 1. 2023 | 19. 7. 2023 | Certifikováno |
| $121 600–$188 500 Úroveň II | Palo Alto, CA | 23. 1. 2023 | 20. 7. 2023 | Certifikováno |
| $132 870–$188 500 Úroveň II | Foster City, CA | 10. 1. 2023 | 12. 7. 2023 | Certifikováno |
| $132 870–$188 500 Úroveň II | Foster City, CA | 21. 12. 2022 | 21. 6. 2023 | Certifikováno |
| $131 685–$188 500 Úroveň III | Foster City, CA | 30. 11. 2022 | 5. 12. 2022 | Certifikováno |
| $103 400–$216 000 Úroveň II | Foster City, CA | 4. 11. 2022 | 16. 11. 2022 | Certifikováno |
| $108 514–$160 300 Úroveň II | Atlanta, GA | 31. 10. 2022 | 7. 11. 2022 | Certifikováno |
| $140 442–$188 500 Úroveň III | Palo Alto, CA | 21. 10. 2022 | 1. 11. 2022 | Certifikováno |
| $109 400–$169 600 Úroveň III | Austin, TX | 3. 10. 2022 | 17. 10. 2022 | Certifikováno |
| $109 400–$169 600 Úroveň II | Austin, TX | 29. 9. 2022 | 1. 10. 2022 | Certifikováno |
Sr. Data Engineer u všech zaměstnavatelů →
Další pozice v Visa Technology & Operations LLC
- Staff SW Engineer$139 152
- Software Engineer - Sr. Consultant level$155 709
- Sr. SW Engineer$113 700
- Staff Site Reliability Engineer$131 600
- Sr. Site Reliability Engineer$107 141
- Staff Data Engineer$153 317
- Director$176 400
- Sr. Software Engineer$109 762
- Data Engineer - Sr. Consultant level$177 746
- Sr. Cybersecurity Engineer$139 800
- Lead SW Engineer$163 550
- Staff Systems Engineer$133 942
- Sr. Manager$156 800
- Staff Software Engineer$143 576
- Senior Software Engineer$113 700
- Site Reliability Engineer - Sr. Consultant level$144 550
- Sr. Systems Analyst$118 061
- Staff SW Test Engineer$118 500
- Cybersecurity Engineer$114 046
- Sr. Systems Engineer$107 141
- Cyber Security Engineer - Sr. Consultant level$162 500
- Systems Analyst$92 768
- Sr. Director$191 700
- Sr. Staff SW Engineer$155 800
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).